AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil
test

Toplam 11 sonuçtan 1 ile 11 arasındakiler gösteriliyor.
Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 tarafından JeeKi

Konu: LoL Counter List

MaxiGamer
    Smack the Rabbit Champion, Snake Shooter Champion
    JeeKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi
    07-Şubat-2011
    Oyun
    LoL
    Konular 
    92
    Edilen Teşekkür 
     769
     Alınan Teşekkür : 465
    R. Hali
    JeeKi's: Şımarık

LoL Counter List

Liste bulabilirmiyiz champlerin counterlarına bakmak için

öyle ayrı ayrı sayfalı olmasını istmeiyorum

Bu Tarz İstiyorum Cünkü Yazıcıdan cıkartıcam :

http://www.lolcounterpicks.com/champions/table

Bu Sitede Eskiler var heralde sonradan gelen nerfler vs vs herşey değişmiş olabilir güncel bi liste lazım
    KaoZ bunu beğendi.

MaxiGamer
    KaoZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi
    13-Temmuz-2009
    Konular 
    45
    Edilen Teşekkür 
     309
     Alınan Teşekkür : 464
    R. Hali
    KaoZ's: Melek Gibi

Tahmin yürüt, kendi counter pick listeni yarat.

Karthus mu var !? Soraka al. Neden !? Early game kill almasını bir nebze engellersin. Nasıl !? Soraka ultisi Team Heal, Karthus Team Damage. İşe yarar mı !? Late game kıyas kabul etmez, tabiki işe yaramaz ama early gamede, henüz hayvansı ap kasmamışken kill almasını engellersin.

Swain mi var !? Fizz al. Neden !? Swain snare skili var, fizz çok rahat kaçabilir. Ayrıca ultisi pek işe yaramaz. Neden !? Fizz heal reduc skili var, Swain ultisi çevresine damage verdikçe HP veriyor. 1-1'lerde etkisiz hale getirirsin.

Caitlyn mi var !? Sivir alabilirsin. Neden !? Lanede haras yapması zorlaşır, ayrıca mana sıkıntısı çekmezsin traplar yüzünden. Nasıl !? Sivirin muhteşem bir kalkanı var, spell engelledikçe mana geri veriyor ve azımsanamıyacak kadar cok. Traplari etkisiz hale getirirsin.

Böyle böyle brain storm yap bence. ^^

Düşünelim

MaxiGamer
    CheeBam* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi
    12-Şubat-2012
    Konular 
    52
    Edilen Teşekkür 
     141
     Alınan Teşekkür : 277
    R. Hali
    CheeBam*'s: Relaxed

Alıntı KaoZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Karthus mu var !? Soraka al. Neden !? Early game kill almasını bir nebze engellersin. Nasıl !? Soraka ultisi Team Heal, Karthus Team Damage. İşe yarar mı !? Late game kıyas kabul etmez, tabiki işe yaramaz ama early gamede, henüz hayvansı ap kasmamışken kill almasını engellersin.

Swain mi var !? Fizz al. Neden !? Swain snare skili var, fizz çok rahat kaçabilir. Ayrıca ultisi pek işe yaramaz. Neden !? Fizz heal reduc skili var, Swain ultisi çevresine damage verdikçe HP veriyor. 1-1'lerde etkisiz hale getirirsin.

Caitlyn mi var !? Sivir alabilirsin. Neden !? Lanede haras yapması zorlaşır, ayrıca mana sıkıntısı çekmezsin traplar yüzünden. Nasıl !? Sivirin muhteşem bir kalkanı var, spell engelledikçe mana geri veriyor ve azımsanamıyacak kadar cok. Traplari etkisiz hale getirirsin.

Düşünelim
    Türklerin en çok oynadıgı heroları düşünerek bir liste yapalım. Ben mesela riveni iyi kullanıyorum indirime girmesini bekliyorum girdiği an çekicem. Kimsede riven görmedim çünkü bilmiyorlar rivenin nekadar sağlam oyun çevirebilecek bir hero oldugunu. Türk playerlerın oynadıgı hero sayısı 20yi geçmiyor (freeleri saymıyorum). Yani buna bakarak bir liste çıkarabiliriz.

MaxiGamer

K. Tarihi
    07-Şubat-2011
    Oyun
    LoL
    Konular 
    92
    Edilen Teşekkür 
     769
    R. Hali

Düşünelim

ASlında Hazıra Konmak daha iyi

MaxiGamer
    Tengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi
    10-Mart-2012
    Konular 
    27
    Edilen Teşekkür 
     214
     Alınan Teşekkür : 84
    R. Hali
    Tengri's: Drunk

LoL Counter - League of Legends Counterpicks şuan için en iyi en güncel site bu yazıcıya felan görek yok aslında bir göz geçirsen anlarsın mantığı

MaxiGamer

K. Tarihi
    07-Şubat-2011
    Oyun
    LoL
    Konular 
    92
    Edilen Teşekkür 
     769
    R. Hali

Alıntı Tengri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LoL Counter - League of Legends Counterpicks şuan için en iyi en güncel site bu yazıcıya felan görek yok aslında bir göz geçirsen anlarsın mantığı
    genelde bu tarz şeyleri belgelemek hoşuma gider Onun için istemiştim

Kaoz'un dedigi gibi mantık yürüterekte yapılmıcak iş değil

MaxiGamer
    MrCaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi
    26-Aralık-2011
    Oyun
    League Of Legends
    Konular 
    65
    Edilen Teşekkür 
     65
     Alınan Teşekkür : 960
    R. Hali
    MrCaner's: Talkative

mesela solo topda teemo çok iyidir kullanmasını bilirsen aslında bi champı güzel oynadıktan sonra bana göre counterın kolay kolay çıkmaz tabi karşı tarafda hem güzel oynayıp hemde counterını almazsa

MaxiGamer

K. Tarihi
    13-Temmuz-2009
    Konular 
    45
    Edilen Teşekkür 
     309
    R. Hali

Alıntı ByCaNeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mesela solo topda teemo çok iyidir kullanmasını bilirsen aslında bi champı güzel oynadıktan sonra bana göre counterın kolay kolay çıkmaz tabi karşı tarafda hem güzel oynayıp hemde counterını almazsa
    Biraz katılıyorum aslında. İrelia'nın counterları arasında, hemen her sitede, jax üst sıralarda. Ama ben suana kadar herhangi bir Jax'a lane verdiğimi hatırlamıyorum. İş birazda sende bitiyor.

MaxiGamer
    MrCaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi
    26-Aralık-2011
    Oyun
    League Of Legends
    Konular 
    65
    Edilen Teşekkür 
     65
     Alınan Teşekkür : 960
    R. Hali
    MrCaner's: Talkative

ya bi kere TR serverindeysen sen o counter işini unut çünkü çoğu zaman görüyorum yani mesela adam solo topum diyor sonra karşıdaki adam bişi alıyor bizim takım hemen counterını al şunu al felan o da alıyor ama oynamayı bilmiyorki

MaxiGamer

K. Tarihi
    07-Şubat-2011
    Oyun
    LoL
    Konular 
    92
    Edilen Teşekkür 
     769
    R. Hali

Biraz katılıyorum aslında. İrelia'nın counterları arasında, hemen her sitede, jax üst sıralarda. Ama ben suana kadar herhangi bir Jax'a lane verdiğimi hatırlamıyorum. İş birazda sende bitiyor.
    Şöyle anlatayım Kendimizi Geliştirmek İçin Takım olarak İST Turvasına takıldık .

Tabi biz 3 gün önceden sen sunu al ben sunu alayım diye anlaştık tabi counter işine önem vermedik.

Garen Solo Yaptım . Karsıma Yorick Geldi Halbuki Counterimmıs :( ama Sıkıntı Olmadı Kule altı takıldım farmım ondan iyiydi. Tek sorun kule altından cıkamadım cok rahat can indiriyordu .

Tek sıkıntı botta oldu ezreal aldı arki karsısna Caitlynn Geldi

Onlar Verince Dogal Olarak Mac'ı aldılar.

Yani Gene Önemlidir counter işi
    Konu JeeKi tarafından (10-Mart-2013 Saat 11:26 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer

K. Tarihi
    13-Temmuz-2009
    Konular 
    45
    Edilen Teşekkür 
     309
    R. Hali

Alıntı Jeeky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şöyle anlatayım Kendimizi Geliştirmek İçin Takım olarak İST Turvasına takıldık .

Tabi biz 3 gün önceden sen sunu al ben sunu alayım diye anlaştık tabi counter işine önem vermedik.

Garen Solo Yaptım . Karsıma Yorick Geldi Halbuki Counterimmıs :( ama Sıkıntı Olmadı Kule altı takıldım farmım ondan iyiydi. Tek sorun kule altından cıkamadım cok rahat can indiriyordu .

Tek sıkıntı botta oldu ezreal aldı arki karsısna Caitlynn Geldi

Onlar Verince Dogal Olarak Mac'ı aldılar.

Yani Gene Önemlidir counter işi
    Ben ranked'da hiçbir zaman counter al demiyorum artık. Belirli bir seviyede olmaları lazım artık, neyin karsısına ne alınmaz veya alınır bilmeleri lazım. Eğer bilmiyorlarsa da rahat oldukları herolarla oynasınlar.

Bu Konu İçin Etiketler