AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  pureLove
  Guest
  pureLove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  105 Lv Baron Görevi  Joymax Baron görevini oldukça berbat etti. Silkroad hayatımın en kötü ve en zor göreviydi. Olayı resimlerle hızlıca izah edip temple unique'leri hakkında resimlerle bilgiler vereceğim :

  Öncelikle şunu söylemeliyim, bu görevi KESİNLİKLE yalnız yapmayın. Görevi yapmak için sağlam bir party bulun :

  1) Gerekli NPC'lerle konuşup görevi alıyoruz.(Constantinople deki generalimiz General Rachel den alabilirsiniz görevi.)


  (Görevi aldıktan sonra aşağıdaki haritada ünlem işareti ile gösterilen yere ilerleyip NPC tıklıyoruz. ve 2'inci katı seçiyoruz.Pluslular için 5 girme hakkı tanıyor. Fakat siz ölünce bu hak gitmiyor returna basarsanız gider. Ayrıca Yine 1inci kata girişde olduğu gibi Parti başkanı girmeden siz giremezsiniz. Siz parti başkanıysanız girebilirsiniz. Ancak partinizde en az 1 kişi daha olmak zorunda aksi takdirde dışarıya ışınlanırsınız.)  2) Çok güçlü canavarlardan 100 adet görev itemi toplamak için Tomb'un orta odasına gitmeliyiz. Pek de kolay değil... Üstüne üstlük bu evrede yapmamız gereken 7 görev var ve bu da toplamda farklı farklı canavarlardan 700 görev itemi eder. Tomb'un orta odasına gidenler beni anlayacaklardır... Bu cidden had safhada zor... Bu canavarlar çok fena vuruyor üstüne üstlük tüm unique'leri öldürmeniz, eğer tanksanız da partiniz için tanklamanız gerekli. Son görevde, 6 kişi olan bir partide görev için yaklaşık bir buçuk saat uğraştık, ve birkaç defa öldük. Ekran görüntüleri :


  (İlk Görevimiz Unique Sphinix'in elitelerinden 100 adet Poşet toplamak. Bu eliteler ortada normal general gibi geziniyor. yani unique'yi keserek çıkmıyor. Dikkat edin sağlam vuruyorlar.)

  3) Görevin en eğlenceli kısmı. 700 görev itemini topladıktan sonra artık Baron görevini bitireceğimizi düşünüyorduk. Ama yanılmışız :( Bundan sonra yeni bir görev aldık ve bu görevde unique'lerden 50 görev itemi toplamamız gerekti. Kısa yoldan anlatmaya çalışırsak, içeride 5 tane unique var, bu demek oluyor ki tombda yaklaşık 10 defa girmeliyiz. Eğer premiumunuz varsa bu süre 2 gün ediyor... Artık görevi yapmayı arzuluyorduk. Biliyorduk her açıdan zor bir görevdi ama... "Hadi deneyelim !" dedik ! Tomb'a gittik ve bir defa Sphinx'i öldürdük. Asıl sürpriz, tüm parti için sadece 1 item düşüyor, o da banaydı... diğerleri hiçbir şey alamadı.Eğer anlatabildiysem, görevi yapmanız yaklaşık 2 hafta sürecektir çünkü unique'leri kesen sadece siz olmayacaksınız... Sadece havalı "Baron" tagı için yapıyoruz bunu. Harika <3

  Yapacaklarımız:


  1-)Eu'lar için General Ratchel den görevi alıyoruz.Bu Görevde Mısır Valisi Senmuteye Gönderiyor Bizi


  2-)Senmute'ye gittiğimizde ise oda bizi doktora gönderiyor(Potcu)


  3-)Doktorla konuştuktan sonra bizi temple orta seviyeye gönderiyor.Amacımız 100 tane elite lightning kepri ve Demon Bug kesip 100 tane mavi tüp toplamak.(Unutmayın temple orta seviyeye gitmek için partiniz(Exp-İtem Auto Share) olması gerekiyor ve master ın sizden önce girmiş olması gerekiyor)Şunuda unutmayın ki temple orta seviyeye geçmek için Temple düşük seviyedeki tüm görevleri bitirmiş olmanız gerekiyor.100 tane mavi poşet topladıktan sonra doktora geri gidiyoruz ve yapacağımız 4. görevi alıyoruz.


  4-)Görevi aldıktan sonra templeye gidiyoruz.Şimdiki amaç ise Mhont veya keisas kesip 100 tane tüp toplamak.veriyoruz ve 5.görevi alıyoruz.


  5-)5.Görevi aldıktan sonra templeye gidip 100 tane heron kesip 100 poşet toplamak.(Dikkat 10k civarı vuruyorlar)


  6-)6.görevi aldıktan sonra templeye gidiyoruz bu sefer 100 Sand Hyiena ve Chief hyiena kesip 100 poşet düşürmek.


  7-)7Görevi aldıktan sonra Templeye gidip osiris in odasında 100 tane mumya kesip 100 poşet toplamak


  8-)8.Görevi aldıktan sonra sağlam bir partiye giriyoruz herkesin 105+ olması gerekiyor.kimsenin görevi olmamalı sadece sizin olmalı yoksa başkalarına çıkabilir dediğim gibi her unique den 1 tane cıkıyor.Amacımız orta seviyedeki uniquelerin kalplerini toplamak.Normalde bu görevi yapmak biraz uzun fakat plus ile 2 günde bitirilebilir.Günde 5 kere girip her bir girişinizde 5 kalp toplayıp tüm uniqueleride keserseniz 2 günde biter.Görevi verirken 100 tane istiyor ama 50 tane toplamak yeterli çünkü 0/50 yazıyor.


  9-)Görev bittikten sonra doktora veriyoruz doktora verdikten sonra.Doktor bizi ratchel e gönderiyor ve en sonunda uzun çabalar sonrası ise Baron tag ımız oluyor.
  + Bonus:

  Temple'daki unique'lerden bazıları, bana Hidden skillinin 12 ve 13'ünü vurdular... Partiden bir arkadaş Hidden Lv 13 yedi ardından canavar ona yaklaşık 50k vurdu! Dikkatli olun.

  Temple'da yapmamız gereken bazı gereksiz görevler de var. Ama güzel görevler de yok değil. Canavarları öldürdük, hunterları, traderları ve thiefleri öldürdük vesaire vesaire... Aslında oldukça eğlenceliydi :kihkihkih:

  İşte bu kadar... şimdilik.


  Senior General Resmi(Csro):
  Baron resmi:

  NOT:İsmi Lazım değil . org dan alıntıdır O sitede ingilizcedir ama burda Türkçe hepsi iyi anlamanız için


  NOT2:Bu görev aslında sırf bu havalı baron tagı için yapılmıyor...Birde npc den alınan zerk scrolllerin 105 Lv olanını alabiliyorsunuz böylece zerk süreniz TAMI TAMINA 11 SANİYE uzuyor
  Mesaj pureLove tarafından (23 Kasım 2011 Saat 18:08 ) değiştirilmiştir.

 2. Aşağıdaki üyeler pureLove isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 3. #2
  MaxiGamer
  3x1L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  21 Kasım 2015
  Nerden
  İstanbul
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  33
  Edilen Teşekkür 
   5
   Alınan Teşekkür  :  7
  R. Hali
  3x1L's: Fine

  En baba görevlerden 1 sefer yapmak nasip oldu


Bu Konu İçin Etiketler