AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  MaxiGamer
  Iyethshar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  21 Nisan 2009
  Nerden
  Kocaeli/Derince
  Oyun
  Not yet.
  Konular 
  206
  Mesajlar  
  1,719
  Edilen Teşekkür 
   1,060
   Alınan Teşekkür  :  1,105
  R. Hali
  Iyethshar's: Busy

  İstanbul Kıyamet Vakti Görevleri  İKV 1 – 49 Açıklamalı Görev Listesi (Çemberlitaş Eklentili)  İKV 1 Level Görevi ; Teşkilata Katılış Görevi Agah Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için Jandarma Ali ile konuşmalısınız. Jandarma Ali’yi Mısır Çarşısı önünde bulunan Türk Bayrak’ının altında bulabilirsiniz.
  İKV 1 Level Görevi ; Bankacıya Ulak Görevi Jandarma Ali vermektedir.Görevi tamamlamak için Bankacı ile konuşmalısınız.
  İKV 1 Level Görevi ; Salgın Hastalık Görevi Agah Bey vermektedir.Görev tamamlamak için 10 adet Fare öldürmelisiniz.

  İKV 2 Level Görevi ; Balıkçıyla Tanışma Görevi Jandarma Ali vermektedir.Görevi tamamlamak için Balıkçı idris ile konuşmalısınız.
  İKV 2 Level Görevi ; Şevket Bey’in Ricası Görevi Şevket Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için 3 adet Ceviz Yaprağı çantanızdayken Şevket Bey’le konuşmalısınız.
  İKV 2 Level Görevi ; Sahil Temizliği Görevi Balıkçı İdris vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Küçük Kertenkele öldürmelisiniz.


  İKV 3 Level Görevi ; Anacağımın İlaçları Görevi Jandarma Ali vermektedir.Görevi tamamlamak için 2 dakika içerisinde Halime Teyze ile konuşmalısınız.
  İKV 3 Level Görevi ; Savaş’ın Niyeti Görevi Halime Teyze vermektedir.Görevi tamamlamak için Savaş ile konuşmalısınız.
  İKV 3 Level Görevi ; Lodos Muhafızı’na Görevi Savaş vermektedir.Görevi tamamlamak için Lodos Muhafızı ve tekrardan Savaş ile konuşmalısınız.
  İKV 3 Level Görevi ; Halime Teyze’ye Görevi Savaş vermektedir.Görevi tamamlamak için Halime Teyze ile konuşmalısınız.
  İKV 3 Level Görevi ; Sahil Temizliği II Görevi Balıkçı İdris vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Keme öldürmelisiniz.
  İKV 3 Level Görevi ; İlk Maaşın Görevi Agah Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için Bankacı ile konuşmalısınız.


  İKV 4 Level Görevi ; Pis Haşereler Görevi Bankacı vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Yeşil Örümcek öldürmelisiniz.
  İKV 4 Level Görevi ; Soğuklar Görevi Şarapcı vermektedir.Görevi tamamlamak için 5 adet Keten çantanızdayken Şarapçı ile konuşmalısınız.
  İKV 4 Level Görevi ; Lüfer Izgara Görevi Balıkçı İdris vermektedir.Görevi tamamlamak için önce Demirci Rüstem daha sonra Balıkçı İdris ile konuşmalısınız.


  İKV 5 Level Görevi ; Salgın Hastalık Görevi Agah Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet İri Fare öldürmelisiniz.
  İKV 5 Level Görevi ; Halime Teyze’den Çiçek Siparişi Görevi Bankacı vermektedir.Görevi tamamlamak için bankanın önünde bulunan Halime Teyze ile konuşmalısınız.
  İKV 5 Level Görevi ; Işık Hanıma Teslimat Otomatik gelen görevdir. Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.
  İKV 5 Level Görevi ; Fahri Bey’den Takım Görevi Fahri Bey vermektedir.Fahri Bey Mısır Çarşısı esnaflarındandır. Görevi tamamlamak için 10 adet Keten çantanızdayken Fahri Bey ile konuşmalısınız.( Keten bulmak için 3 adet Cin öldürmelisiniz.)


  İKV 6 Level Görevi ; Teşkilat Cinlere Karşı Görevi Agah Efendi vermektedir. Görevi tamamlamak için 5 dakika içerisinde Komutan ile konuşmalısınız.
  İKV 6 Level Görevi ; Teşkilat Cinlere Karşı Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için 4 dakika içerisinde Agah Efendi ile konuşmalısınız.
  İKV6 Level Görevi ; Karışıklık Çıkarma Görevi Agah Efendi vermektedir. Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde 5 adet Tüftüfçü Cin öldürmelisiniz. Tüftüfçü Cinleri Antrepo etrafında bulabilirsiniz.
  İKV 6 Level Görevi ; Kayıp Cilt Sorgulama Görevi Mısır çarşısında ki Necmi Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 dakika içerisinde Recep Dayı ile konuşmalısınız.
  İKV 6 Level Görevi ; Acil Müdahale Görevi Recep Dayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Recep Dayı’nın yanındaki Garr isimli cini öldürmelisiniz.
  İKV 6 Level Görevi ; Sahaf Necmi’ye Dönüş Garr isimli cini öldürdükten sonra Recep Dayı’dan alınan görevdir. Görevi tamamlamak için Sahaf Necmi ile konuşmalısınız.


  İKV 7 Level Görevi ; Şarap Üzerine Sohbet Görevi Şarapçı vermektedir. Görevi tamamlamak için tekrar Şarapçı ile konuşmalısınız.
  İKV 7 Level Görevi ; Kalecik Karası Görevi Şarapçı vermektedir. Görevi tamamlamak için Antrepo içerisinde 3 adet Cin Avcı öldürmelisiniz.
  İKV 7 Level Görevi ; Evin Orada Akrepler Var Görevi Agah Efendi’nin yanında ki Umut çocuk vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Kızıl Akrep öldürmelisiniz.


  İKV 8 Level Görevi ; Birazda Kazanç Görevi Işık Hanım vermektedir. Görevi Tamamlamak için 10 Adet Fare Adam öldürmelisiniz. ( Fare adamları Uçak enkazının çevresinde bulabilirsiniz.)
  İKV 8 Level Görevi ; Ölüm Yolu Görevi Işık Hanım vermektedir. Görevi tamamlamak için Mezarlık yanında bulunan Kızgın Kum isimli fare adamı öldürmelisiniz.
  İKV 9 Level Görevi ; Kahvemi Köpüklü Severim Görevi Sahaf Necmi vermektedir. Görevi tamamlamak için Çınar Altında bulunan Hamit Pehlivan ile konuşmalısınız.
  İKV 9 Level Görevi ; Kahve Teslimatı Görevi Hamit Pehlivan vermektedir.Görevi tamamlamak için Sahaf Necmi ile konuşmalısınız.
  İKV 9 Level Görevi ; Fare Adam Yiyecek Yolları Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için 15 Adet İri Kertenkele öldürmelisiniz.


  İKV 10 Level Görevi ; Cinlerin Büyülü Toprağı Görevi Agah Efendi vermektedir. Görevi tamamlamak için Antrepoda 10 adet Bekçi Cin öldürmelisiniz.
  İKV 10 Level Görevi ; Avlanan Avcılar Görevi Agah Efendi vermektedir.Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde Antrepoda 10 adet Avcı Cin öldürmelisiniz.


  İKV 12 Level Görevi ; Kırmızı Tehlike Görevi Komutan vermektedir. Görevi tamamlamak için 20 adet Kırmızı Örümcek öldürmelisiniz.


  İKV 14 Level Görevi ; Folklor Görev Agah Efendi vermektedir.Görevi tamamlamak için Antrepo içerisinde Folklör Cin’i ile konuşmalısınız.
  İKV 14 Level Görevi ; Büyük Öncü Azul’u Öldürmek Görevi Agah Efendi vermektedir. Görevi tamamlamak için Antreponun arka taraflarında bulunan Büyük Öncü Azul’u öldürmelisiniz.


  İKV 15 Level Görevi ; Kaçak Elektrik Görevi Mısır Çarşısı esnaflarından Sahaf Necmi vermektedir.Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.
  İKV 15 Level Görevi ; Soruşturma Görevi Işık Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Şarapçı ile konuşmalısınız.
  İKV 15 Level Görevi ; Orada Ne Var? Görevi Şarapçı vermektedir. Görevi tamamlamak için Necmi Bey ile konuşmalısınız.


  İKV 16 Level Görevi ; Engerek Tehdidi Görevi Jandarma Ali vermektedir. Görevi tamamlamak için 10 adet Engerek öldürmelisiniz. Engerekleri Mısır Çarşısı’nın arka sokaklarında bulabilirsiniz.
  İKV 16 Level Görevi ; Arzuhalci ile Tanışma Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Arzuhalci ile tekrar konuşmalısınız.(Arzuhalci’yi Çınar Altında bulabilirsiniz.)
  İKV 16 Level Görevi ; Eski Bir Kitap Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Sahaf Necmi ile konuşmalısınız.
  İKV 16 Level Görevi ; İsimsiz ve Yazarsız Görevi Sahaf Necmi vermektedir.Görevi tamamlamak için Arzuhalci ile konuşmalısınız.
  İKV 16 Level Görevi ; Akrepler ve Örümcekler Hakkında Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Mısır Çarşısı’nda bulunan Kuyumcu Agop ile konuşmalısınız.
  İKV 16 Level Görevi ; Mezarlık Parşömenleri Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Şarapçı’nın yakınlarında ki sahilde bulunan Yasemin ile konuşmalısınız.
  İKV 16 Level Görevi ; Mezarlık Parşömenleri Görevi Yasemin vermektedir. Görevi tamamlamak için Arzuhalci ile konuşmalısınız.
  İKV 16 Level Görevi ; Mezarlık Parşömenleri Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Yasemin ile konuşmalısınız.


  İKV 17 Level Görevi ; Level Görevi Kobra Tehdidi Görevi Jandarma Ali vermektedir. Görevi tamamlamak için Mısır Çarşısı çevresinde 10 adet Kobra öldürmelisiniz.


  İKV 18 Level Görevi ; Mezarlıkta Çete Görevi Yasemin vermektedir.Görevi tamamlamak için Mezarlık karşısında ki Çeteci ile konuşmalısınız.
  İKV 18 Level Görevi ; İşlenmiş Gümüş Görevi Çeteci vermektedir.Zincir görevlere devam edebilmeniz için sizden 3 adet İşlenmiş Gümüş istemektedir. Çeteciye 3 adet İşlenmiş Gümüş getirerek görevi tamamlayabilirsiniz.
  İKV 18 Level Görevi ; Ölünün Madalyonu Görevi Çeteci vermektedir.Görevi tamamlamak için Yasemin ile konuşmalısınız.
  İKV 18 Level Görevi ; Arzuhalciye Acil Haber Görevi Yasemin vermektedir.Görevi tamamlamak için 5 dakika içerisinde Arzuhalci ile konuşmalısınız.
  İKV 18 Level Görevi ; Arzuhalci’den Jest Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.


  İKV 19 Level Görevi ; Madalyon ve Kalkan Işık Hanım ile konuştuktan sonra otomatik verilen bir görevdir.Görevi tamamlamak için mezarlıkta ki Ölü ile konuşmalısınız.
  İKV 19 Level Görevi ; Kalkan Teslimatı Mezarlıktaki Ölü ile konuştuktan sonra otomatik verilen bir görevdir. Görevi tamamlamak için Arzuhalci ile konuşmalısınız.
  İKV 19 Level Görevi ; Kalkanın Gizemi Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Yasemin ile konuşmalısınız.


  İKV 20 Level Görevi ; Teşkilat FA Darbesi Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Yasemin’in yakınlarında bulunan gemi enkazının etrafında 20 adet Koruyucu Fare Adam öldürmelisiniz.
  İKV 20 Level Görevi ; Çetecilere Merhaba Görevi Yasemin vermektedir.Görevi tamamlamak için Lodos Kalesi civarında 20 adet Zincir Büyücüsü öldürmelisiniz.
  İKV 20 Level Görevi ; Gizemli Kişilik 20 adet Zincir Büyücüsü öldürdükten sonra Elebaşı ile konuşarak alınan görevdir.Görevi tamamlamanız için Arzuhalci ile konuşmalısınız.


  İKV 21 Level Görevi ; Ruh Taşları Hakkında Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için tekrar Arzuhalci ile konuşmalısınız.
  İKV 21 Level Görevi ; Fotoğrafçı Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Labirentin içinde girişe yakın ruh taşını bulmalısınız. (Labirente girmek için Mezarlıkta ki ruh taşını kullanmalısınız.)
  İKV 21 Level Görevi ; Kitabe Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Labirent içerisinde bulunan Kitabe’nin kopyasını çıkarmalısınız.
  İKV 21 Level Görevi ; Philotheos’un Salonu Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Labirent içerisindeki Philotheos’un Salonunu bulmalısınız.
  İKV 21 Level Görevi ; Tılsım Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Philotheos’u öldürmelisiniz.
  İKV 21 Level Görevi ; Akıl Oyunları Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.  İKV 23 Level Görevi ; Suikast Planları Görevi Komutan vermektedir. Görevi tamamlamak için 15 adet Tetikçi Fare Adam öldürmelisiniz.(Tetikçi Fare Adamları gemi enkazının çevresinde bulabilirsiniz.)
  İKV 23 Level Görevi ; Kadim İşçilik Görevi Demirci Rüstem vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Antik Mızrak çantanızdayken Demirci Rüstem ile konuşmalısınız. (Antik Mızrakları Labirent içerisinde Mızrak odalarından temin edebilirsiniz.


  İKV 25 Level Görevi ; Kuklacının Seçilmişi Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Kuklacı’nın Seçilmişi’ni öldürmelisiniz.
  İKV 25 Level Görevi ; Giyim İhtiyaçları Görevi Mıısır Çarşısı esnaflarından Fahri Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için 60 adet Semender Derisi çantanızdayken Fahri Bey ile konuşmalısınız.


  İKV 27 Level Görevi ; Güçlü Zehir Görevi Aktar Şevket vermektedir.Görevi tamamlamak için Labirent içerisinde 20 adet Kan Örümceği öldürmelisiniz.
  İKV 27 Level Görevi ; Daha Güçlü Zehir Görevi Aktar Şevket vermektedir.Görevi tamamlamak için Labirent içerisinde 20 adet Gölge Akrep öldürmelisiniz.


  İKV 29 Level Görevi ; Meteor Yolu Görevi Agah Efendi vermektedir.Görevi tamamlamak için Komutan ile konuşmalısınız.
  İKV 29 Level Görevi ; Teşkilat İstihbarat’a Katılış Görevi Komutan vermektedir. Görevi tamamlamak için İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.(İstihbarat Subayı Meteor Bölgesinde girişe yakın yerde karargahında bulabilirsiniz.
  İKV 29 Level Görevi ; Keşif Görevi I Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Krateri keşfetmelisiniz.(Meteor Bölgesinde ki Lodos Sancağının bulunduğu bölge.)
  İKV 29 Level Görevi ; Keşif Görevi II Görevi İstihbarat Subayı vermektedir. Görevi tamamlamak için Çeteci Mağaraları girişini keşfetmelisiniz.
  İKV 29 Level Görevi ; Keşif Görevi III Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Küçük Tünelleri keşfetmelisiniz.
  İKV 29 Level Görevi ; IV Görevi İstihbarat Subayı vermektedir. Görevi tamamlamak için Arz’ın Çocukları klan merkezini keşfetmelisiniz.
  İKV 29 Level Görevi ; Keşif Görevi V Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Yeni Bab-ı Ali’yi keşfetmelisiniz.


  İKV 30 Level Görevi ; Yeni Bab-ı Ali’ye Mektup Görevi İstihbarat Subayı vermektedir. Görevi tamamlamak için Mebrure Hanım ile konuşmalısınız.(Mebrure Hanım’ı Yeni Bab-ı Ali’de bulabilirsiniz.)
  İKV 30 Level Görevi ; Mebrure İle Tanışma Görevi Mebrure Hanım vermektedir. Görevi tamamlamak için Bab-ı Ali Komutanı ile konuşmalısınız.
  İKV 30 Level Görevi ; Yeni Bab-ı Ali Güvenliği Görevi Bab-ı Ali Komutanı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Başı Boş Yağmacı Cin öldürmelisiniz.
  İKV 30 Level Görevi ; Yeni Bab-ı Ali Güvenliği II Görevi Bab-ı Ali Komutanı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Başı Boş Tüftüfçü Cin öldürmelisiniz.
  İKV 30 Level Görevi ; Başı Boş Görevi Bab-ı Ali Komutanı vermektedir. Görevi tamamlamak için Boş’u öldürmelisiniz.
  İKV 30 Level Görevi ; Vahşi’nin Dileği Görevi Bab-ı Ali’de Vahşi Sakin vermektedir.Görevi tamamlamak için Küçük Tünellerde bulunan Mor Fare’yi öldürmelisiniz.
  İKV 30 Level Görevi ; Rüstem’in Mesajı Görevi Demirci Rüstem vermektedir. Görevi tamamlamak için Bab-ı Ali’de Demirci Dilek ile konuşmalısınız.
  İKV 30 Level Görevi ; Dilek’in Ustalığı Görevi Demirci Dilek vermektedir.Görevi tamamlamak için 60 adet Tungsten çantanızdayken Demirci Dilek ile konuşmalısınız.
  İKV 30 Level Görevi ; Silah Takası Görevi Dilek vermektedir.Görevi tamamlamak için Eski ve Arkadaşları Herman-Serman Modeli Tungstenli Kütük Yaran çantanızdayken Demirci Dilek ile konuşmalısınız.(Bu görev sadece Savaşçı karakterlerine verilmektedir.Geçmiş sürümlerden kalan bir oyun hatasının çözümlenmesi için.)
  İKV 30 Level Görevi ; Garip Keşif Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Kayıp Ajanı bulmalısınız.(Kayıp Ajanı Sivri Adada bulabilirsiniz.)
  İKV 30 Level Görevi ; Subaya Rapor Görevi Kayıp Ajan vermektedir.Görevi tamamlamak için İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.
  İKV 30 Level Görevi ; Ada Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Agah Bey ile konuşmalısınız.
  İKV 30 Level Görevi ; Agah’ın Arzusu Görevi Agah Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için önce Agah Efendi ile daha sonra İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.


  İKV 31 Level Görevi ; Kara Zehir Görevi Elif vermektedir. Görevi tamamlamak için 10 adet Çamur çantanızdayken Elif ile konuşmalısınız.(Çamur’u Meteor Bölgesinde, yılanlı yolda bulabilirsiniz.
  İKV 31 Level Görevi ; Stoklar I Görevi Mebrure Hanım vermektedir. Görevi tamamlamak için Cinlerde ki Stokları yakmalısınız.
  İKV 31 Level Görevi ; Stoklar II Görevi Mebrure Hanım vermektedir. Görevi tamamlamak için Yılan Vadisindeki Stokları yakmalısınız.
  İKV 31 Level Görevi ; Stoklar III Görevi Mebrure Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Kurt Mağarasında ki Stokları yakmalısınız.
  İKV 31 Level Görevi ; Stoklar IV Görevi Mebrure Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Küçük Tüneller yakınında ki Stokları yakmalısınız.
  İKV 31 Level Görevi ; Mebrure’nin Memnuniyeti Görevi Mebrure Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Bab-ı Ali Komutanı ile konuşmalısınız.
  İKV 31 Level Görevi ; Selami Kelaynak İstanbul’un Neresinde? Görevi Bab-ı Ali Muhafızı vermektedir.Görevi tamamlamak için Hamit Pehlivan ile konuşmalısınız.
  İKV 31 Level Görevi ; Selami ve Hamit’in Kahvesi Görevi Hamit Pehlivan vermektedir.Görevi tamamlamak için Şevket Bey ile konuşmalısınız.
  İKV 31 Level Görevi ; Selami’nin Alışverişi Görevi Şevket Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için Küçük Tünellerde Fıçı’yı araştırmalısınız.


  İKV 32 Level Görevi ; Hız Testi Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için 3 dakika içerisinde Gizemli Ajan ile konuşmalısınız. (Gizemli ajan: Elif)
  İKV 32 Level Görevi ; Hız Testi Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için 3 dakika içerisinde İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.
  İKV 32 Level Görevi ; Kaucuk Kanvas İhtiyacı Görevi Bab-ı Ali’de Ayşe Teyze vermektedir.Görevi tamamlamak için 17 adet Kaucuk Kanvas çantanızdayken Ayşe Teyze ile konuşmalısınız.
  İKV 32 Level Görevi ; Haber Yayılıyor Görevi Bankacı vermektedir. Görevi tamamlamak için Agah Bey ile konuşmalısınız.
  İKV 32 Level Görevi ; Mavi Engerek Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Mavi Engerek öldürmelisiniz.
  İKV 32 Level Görevi ; Kumsala Dönüş Görevi İstihbarat subayı vermektedir. Görevi tamamlamak için 20 adet tazı öldürmelisiniz.
  İKV 32 Level Görevi ; Yoksa Burası Bir…? Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Fare Adam Köyünü keşfetmelisiniz.
  İKV 32 Level Görevi ; Ada Mı ? Görevi İstihbarat Subayı vermektedir. Görevi Tamamlamak için ‘Komutan ile konuşmalısınız


  İKV 33 Level Görevi ; Dehşet Dehlizleri Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde Meteor Bölgesi’nde bulunan Çeteci Mağaralarında 20 adet Zincir Muhafızı’nı öldürmelisiniz.
  İKV 33 Level Görevi ; Çeteci Mağarası Operasyonları I Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Meteor Bölgesi’nde bulunan Çeteci Mağaralarında 20 adet Zincir Delisi’nı öldürmelisiniz.
  İKV 33 Level Görevi ; Çeteci Mağarası Operasyonları II Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Meteor Bölgesinde bulunan Çeteci Mağaralarında 20 adet Sultan öldürmelisiniz.


  İKV 34 Level Görevi ; Gizemli Numara Görevi Telefon vermektedir.Görevi tamamlamak için Sivri Adada ki taşın altına bakmak gerekmektedir.(Lodos Sancağının arkasındaki büyük kayaların altındadır.)
  İKV 34 Level Görevi ; Selami Kelaynak ve Konuşan Tazı Görevi Garip vermektedir.Görevi tamamlamak için Ufkabakan’a gitmelisiniz.
  İKV 34 Level Görevi ; Agah Bey’in Kayıp Yüzüğü Görevi Recep Dayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Meteor Bölge’sinde bulunan Çeteci Mağarasında kaybolon yüzüğü bulmalısınız.(Yüzük Dev Ana’nın mağarasının ilerisindeki masanın altında ki kesededir.)
  İKV 34 Level Görevi ; Patron’un Gözdesini Öldür Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Meteor Bölgesinde bulunan Çeteci Mağarasında Dev Ana’nın Gözdesi’ni öldürmelisiniz.
  İKV 34 Level Görevi ; Cevriye Sultan Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Mısır Çarşısı’nda ki Sahaf Necmi ile konuşmalısınız.
  İKV 34 Level Görevi ; Necmi’nin Anlattıkları Görevi Sahaf Necmi vermektedir.Görevi tamamlamak için Meteor Bölgesinde bulunan Çeteci Mağarasında ki Cevriye Sultan’ı öldürmelisiniz.
  İKV 34 Level Görevi ; Komutan’ın Kıyağı Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Balıkçı ile konuşmalısınız.
  İKV 34 Level Görevi ; Dev Ana Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Dev Ana’yı öldürmelisiniz.


  İKV 35 Level Görevi ; Kurtlar Bab-ı Ali’ye Meydan Okuyor Görevi Bab-ı Ali Komutanı vermektedir.Görevi tamamlamak için Elif ile konuşmalısınız.
  İKV 35 Level Görevi ; Kurtlara Karşı Saldırılar Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için 25 adet Kurt Adam öldürmelisiniz.
  İKV 35 Level Görevi ; Hızlı Koşanlar Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için 25 adet Hızlı Koşan öldürmelisiniz.
  İKV 35 Level Görevi ; Şaman Avı Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Kurt Şaman öldürmelisiniz.
  İKV 35 Level Görevi ; Kurt Alfalar Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde 10 adet Kurt Alfa öldürmelisiniz.
  İKV 35 Level Görevi ; Kurtlara Son Darbe Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için Kara Kürk’ü öldürmelisiniz.
  İKV 35 Level Görevi ; Mükafat Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için Mebrure Hanım ile konuşmalısınız.


  İKV 36 Level Görevi ; Uzun Zaman Sonra Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Fare Adam Köyüne gitmelisiniz.
  İKV 36 Level Görevi ; Totem Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.
  İKV 36 Level Görevi ; İstihbarata Yükseliş Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Telefon ile konuşmalısınız.
  İKV 36 Level Görevi ; İstihbarata Yükseliş Görevi Telefon vermektedir.Görevi amamlamak için Sivri Adada ki Yalnız Adam ile konuşmalısınız.
  İKV 36 Level Görevi ; Robinson Görevi Yanlız Adam vermektedir.Görevi tamamlamak için Fare Adam Köyüne gitmelisiniz.
  İKV 36 Level Görevi ; Adanın Tepeleri Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Taşkanat öldürmelisiniz.
  İKV 36 Level Görevi ; Tepeler Görevi Telefon vermektedir.Görevi tamamlamak için X işaretli bölgeye gitmelisiniz.(X işareti Sivri Adada Taşkant Tepesinin sonundadır.)
  İKV 36 Level Görevi ; Arzuhalci’ye Sualler Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için tekrar Arzuhalci ile konuşmalısınız.
  İKV 36 Level Görevi ; Arzuhalci’nin Okudukları Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Büyük Bronz’u öldürmelisiniz.
  İKV 36 Level Görevi ; Bir Kapı Kapanır, Bir Diğeri Açılır Görevi Telefon vermektedir.Görevi tamamlamak için İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.


  İKV 39 Level Görevi ; Mebrure’nin Daveti Görevi Mebrure Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Kan Pençe ile konuşmalısınız.
  İKV 39 Level Görevi ; Domuz’la Tanışma Görevi Domuz vermektedir.Görevi tamamlamak için Domuz ile konuşmalısınız.
  İKV 39 Level Görevi ; Topal’ın Hazırlıkları Görevi Topal vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Yeraltı Mantarı çantanızdayken Topal ile konuşmalısınız.
  İKV 39 Level Görevi;Kurtarıcımız Görevi Cincır vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Biçare Folklor Cin’i kurtarmalısınız.
  İKV 39 Level Görevi ; Cinnet Görevi Cincır vermektedir.Görevi tamamlamak için Cinnet ile konuşmalısınız.
  İKV 39 Level Görevi ; Folklor’ün Büyülü Yüzüğü Görevi Cinnet vermektedir.Görevi tamamlamak için Dişi Örümcek mağarasına girmelisiniz.
  İKV 39 Level Görevi ; Dişi Örümcek Görevi Cinnet vermektedir.Görevi tamamlamak için Dişi Örümceği öldürmelisiniz.
  İKV 39 Level Görevi ; Kralın Dönüşü Görevi Cinnet vermektedir.Görevi tamamlamak için Cincır ile konuşmalısınız.
  İKV 39 Level Görevi ; Topal ilk Darbeyi Vuruyor Görevi Topal vermektedir.Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde 25 adet Kara Cin öldürmelisiniz.
  İKV 39 Level Görevi ; Kan Pençe’nin Tavsiyesi Görevi Kan Pençe vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Bombacı öldürmelisiniz.
  İKV 39 Level Görevi ; Amplifikatör Elması Görevi Dilek Vermektedir. Dilek’in Amplifikatör elması ihtiyacı için yardımınıza ihtiyacı var.


  İKV 41 Level Görevi ; Engerek Tehdidi 2 – Bekçiler İntikam Peşinde [41]: Kan Pençe’nin başına bela olan Bekçi Engerekleri defetmesine yardım edin.(Görevin alınabilmesi için Engerek Tehdidi [16] görevi yapılmış olmalıdır.)
  İKV 41 Level Görevi ; Kobra Tehdidi 2 – Dejavu [41]: Kızıl Kobra sayısının tehlikeli boyutlara ulaşması Domuz Kent’li Kan Pençe’yi düşündürüyor.(Görevin alınabilmesi için Kobra Tehdidi [16] ve Engerek Tehdidi 2 görevleri yapılmış olmalıdır.)


  İKV 42 Level Görevi ; Solucan’ı Ezmek Görevi Topal vermektedir.Görevi tamamlamak için Solucan’ı öldürmelisiniz.


  İKV 43 Level Görevi ; Yasemin’in İsteği Görevi Yasemin vermektedir.Görevi tamamlamak için Yalnız Adam ile konuşmalısınız.
  İKV 43 Level Görevi ; Herşeyi Bilen Adam Görevi Yalnız Adam vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet İpek çantanızdayken Yalnız Adam ile konuşmalısınız.
  İKV 43 Level Görevi ; Son 10 dk. Görevi Işık Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 dakika içerisinde 30 adet Tetikçi Fare Adam öldürmelisiniz.
  İKV 43 Level Görevi ; Yasemin’e Dönüş Görevi Yasemin vermektedir.Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.
  İKV 43 Level Görevi ; Işık’la Konuşma Görevi Işık Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Hamit Pehlivan ile konuşmalısınız.
  İKV 43 Level Görevi ; İşte Sağlam Bir Eleman Görevi Agop vermektedir. Görevi tamamlamak için Agop ile konuşmalısınız.
  İKV 43 Level Görevi ; Agop’un Değerlendirmesi Görevi Agop vermektedir.Görevi tamamlamak için Agop ile konuşmalısınız.
  İKV 43 Level Görevi ; Şalterleri indir Görevi Agop vermektedir. Görevi tamamlamak için Sığınakların sonundaki odada bulunan Şalteri indirmelisiniz.
  İKV 43 Level Görevi ; Onları Yükseğe As Görevi Agop vermektedir. Görevi tamamlamak için Teşkilat’a ihanet eden Zahir’i öldürmelisiniz.
  İKV 43 Level Görevi ; Zarfı İncelemek Görevi tamamlamak için Sığınakların sonunda ki odada bulunan Zarf’ı okumalısınız.
  İKV 43 Level Görevi ; Burada Kala Kaldım Görevi Bergin vermektedir.Görevi tamamlamak için 4 adet Fareadam Deli öldürmelisiniz.(Bergin’i Sığınaklarda bulabilirsiniz.)
  İKV 43 Level Görevi ; Onun Adı Kenan Görevi Lamia vermektedir.Görevi tamamlamak için Kenan’ı öldürmelisiniz.
  İKV 43 Level Görevi ; Cehennemin Dönen Şeysi Görevi Neşe vermektedir. Görevi tamamlamak için Gramofon’u çalmalısınız.


  İKV 44 Level Görevi ; Arzuhalci Yeraltını Araştırıyor Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Solucan’ın orada ki eski medeniyet kalıntısının içine girmeniz gerekmektedir.
  İKV 44 Level Görevi ; Taştaki Metin Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.
  İKV 44 Level Görevi ; Arzuhalci’nin Çevirisi Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Dişi Örümcek’in mağarasına girmelisiniz.
  İKV 44 Level Görevi ; Anahtar ve Kapı Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Mühürlü Kapıdan giriş yapmalısınız.
  İKV 44 Level Görevi ; Domuz’un Adamı Görevi Mühürlü Kapı arkasındaki Domuz’un Adamı vermektedir.Görevi tamamlamak için Domuz ile konuşmalısınız.
  İKV 44 Level Görevi ; Asrın Keşfi Görevi Domuz vermektedir.Görevi tamamlamak için Meran Şehri girişine gitmelisiniz.
  İKV 44 Level Görevi ; Yabancı Uygarlık Görevi Domuz vermektedir.Görevi tamamlamak için Telefon ile konuşmalısınız.
  İKV 44 Level Görevi ; Bir Görevi Teşkilat Hattı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Meran Muhafızı öldürmelisiniz.
  İKV 44 Level Görevi ; İki Görevi Teşkilat Hattı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Lanetli Meran öldürmelisiniz.


  İKV 45 Level Görevi ; Arzuhalci’ye Rapor Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Meran Şehrinin meydanından geçmelisiniz.
  İKV 45 Level Görevi ; GBM 68 B Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için sırayla Gong’ların yanına gitmeniz gerekmektedir.(Meran Şehrinin yüksek tepelerinde bulunan 4 adet gong!)
  İKV 45 Level Görevi ; Elektromanyetik Spektrum Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Meran Şehrinde Anıtların yanına gitmelisiniz.
  İKV 45 Level Görevi ; Arzuhalci Metni Tercüme Ediyor Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Arzuhalci ile konuşmalısınız.
  İKV 45 Level Görevi ; Tercümenin Devamı Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Suzan ile konuşmalısınız.
  İKV 45 Level Görevi ; Suzan’ın Ricası Görevi Suzan vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Latex çantanızdayken Suzan ile konuşmalısınız.
  İKV 45 Level Görevi ; Yazıyooor… Görevi Savaş vermektedir.Görevi tamamlamak için bankanın önünden geçmelisiniz.
  İKV 45 Level Görevi ; Yol Ayrımı Görevi Agah vermektedir.Görevi tamamlamak için Bankacı ile konuşmalısınız.


  İKV 46 Level Görevi ; Çilingir Sofrası : Cezmi seni sofrasına davet ederken, senden istekleri olacak. (Görevin alınabilmesi için Selami Kelaynak ve Konuşan Tazı görevi yapılmış olmalıdır.)
  İKV 46 Level Görevi ; Midedeki Pusula Görevi Balıkçı İdris vermektedir.Görevi tamamlamak için Dev Komodo’yu öldürmelisiniz.
  İKV 46 Level Görevi ; İskelenin Sırları Yasemin ile buluşmak: (Görevin alınabilmesi için Yasemin’in isteği [43] görevi yapılmış olmalıdır.)

  İKV 47 Level Görevi ; Domuz’un Akrep Sıkıntısı Görevi Domuz vermektedir.Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde 20 adet Gümüş Akrep öldürmelisiniz.
  İKV 47 Level Görevi ; Gecenin Takipçileri Görevi Teşkilat Hattı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Gecenin Takipçisi öldürmelisiniz.
  İKV 47 Level Görevi ; Dehlizlerdeki Yaralı Görevi Aydınoğlu vermektedir.Görevi tamamlamak için Sahaf Necmi ile konuşmalısınız.
  İKV 47 Level Görevi ; Sahafın Acısı Görevi Sahaf Necmi vermektedir.Görevi tamamlamak için Aydınoğlu’nun Babasının mezarına gitmelisiniz.(Mezarlık,bankanın yukarısındaki Demir madeninin yanında ki sokaktadır.)
  İKV 47 Level Görevi ; Yusuf Ağabey’in Merakı Görevi Yusuf Ağabey vermektedir.Görevi tamamlamak için Umut ile konuşmalısınız.(Yusuf Ağabey’i Çınar Altında bulabilirsiniz.)
  İKV 47 Level Görevi ; Umut’un Sırrı Görevi Umut vermektedir.Görevi tamamlamak için Mezarlık karşısında ki Çeteci ile konuşmalısınız.
  İKV 47 Level Görevi ; Kara Kemik Görevi Çeteci vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Kara Kemik çantanızdayken Çeteci ile konuşmalısınız.(Kara Kemikleri Kemik Kafa öldürerek elde edebilirsiniz.)
  İKV 47 Level Görevi ; Çeteci’nin Bildiği Görevi Çeteci vermektedir.Görevi tamamlamak için Miğrat girişine gitmelisiniz.
  İKV 47 Level Görevi ; Dipsiz Kuyu Görev Çeteci’nin Bildiği görevinden sonra otomatik olarak gelmektedir.Görevi tamamlamak için Miğrat bölgesindeki kitabı araştırmalısınız.
  İKV 47 Level Görevi ; Tanıdık Kitap Görev Dipsiz Kuyu görevinden sonra otomatik olarak gelmektedir.Görevi tamamlamak için Centurion’un arka tarafında ki Gezgin Şehir girişine gitmelisiniz.
  İKV 47 Level Görevi ; Hidranın Sırrı Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için örs tarafında ki Yeşil Hidra yuvasına gitmelisiniz.
  İKV 47 Level Görevi ; Yeşil Tehlike Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Yeşil Hidra’yı öldürmelisiniz.
  İKV 47 Level Görevi ; Kadim Tehlike Yeşil Tehlike görevinin devamı olarak gelmektedir.Görevi tamamlamak için Kadim Hidra’yı öldürmelisiniz.
  İKV 47 Level Görevi ; Esir Görevi Beyaz Şapkalı Adam vermektedir.Görevi tamamlamak için Junon’u öldürmelisiniz.(Beyaz Şapkalı Adam, Migrat bölgesinde Junon’un hapishanesindedir.)


  İKV 48 Level Görevi ; Buz Büyücüleri Görevi Teşkilat Hattı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Buz Büyücüsü öldürmelisiniz.
  İKV 48 Level Görevi ; İfliss’e Suikast Görevi Telefon vermektedir.Görevi tamamlamak için İfliss’i öldürmelisiniz.
  İKV 48 Level Görevi ; Acele Telefon Görevi Telefon vermektedir.Görevi tamamlamak için Bankacı ile konuşmalısınız.


  İKV 49 Level Görevi ; Tepegözler [49]: Bab-ı Ali Komutanı Tepegözlerin başına ödül koydu!
  İKV 49 Level Görevi ; Arzuhalcinin Buldukları [49] Arzuhalci enerji üzerine bilgilerini paylaşıyor. (Görevin alınabilmesi için Arzuhalci ve her zamanki sohbetler [49] görevi yapılmış olmalıdır.)

 2. #2
  MaxiGamer
  Maxilife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  20 Mayıs 2012
  Nerden
  Kocaeli
  Konular 
  49
  Mesajlar  
  281
  Edilen Teşekkür 
   387
   Alınan Teşekkür  :  187
  R. Hali
  Maxilife's: Agresif

  Ellerine sağlık


Benzer Konular

 1. İstanbul Kıyamet Vakti Meslekler
  Konuyu Açan: ZACA, Forum: İKV Rehber Konular.
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj : 30 Ağustos 2012, 15:32
 2. İstanbul Kıyamet Vakti - Tarihçe
  Konuyu Açan: Light Yagami, Forum: İKV Rehber Konular.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 19 Ağustos 2012, 23:38
 3. İstanbul Kıyamet Vakti Teşkilimpiyatlar
  Konuyu Açan: ZACA, Forum: MaxiGame Arşiv.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 19 Ağustos 2012, 14:18
 4. İstanbul Kıyamet Vakti Bölgeler
  Konuyu Açan: ZACA, Forum: MaxiGame Arşiv.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 19 Ağustos 2012, 14:10
 5. İstanbul Kıyamet Vakti Er Meydanı
  Konuyu Açan: ZACA, Forum: MaxiGame Arşiv.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 19 Ağustos 2012, 13:59

Bu Konu İçin Etiketler