AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil


Toplam 29 Sayfadan 1. Sayfa 1231121 Sonuncu

 1. #1
  ~More Than Blue~
  Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  18 Nisan 2007
  Nerden
  Ankara
  Oyun
  Black Pearl Online
  Konular 
  503
  Mesajlar  
  17,920
  Edilen Teşekkür 
   4,278
   Alınan Teşekkür  :  9,720
  R. Hali
  Deepblue's: Stressed

  Black Pearl Online | Eski iSRO Heyecanı | 80 Cap Sadece CH Emek Sistem
  Black Pearl Online
  ilk kez 2011 senesinde Infinity isimli serveri ile açılan ilk Türk Silkroad Online Private serverdir. Açıldığı dönemde oldukça beğenilen server binlerce oyuncuya kısa sürede ulaşıp herkesin beğenisini kazanıp tarihte kendisine efsane olarak yer edinmiştir. Server o zamanın şartlarındaki imkansızlıklar, oyuna yapılan saldırılar ve oyun ekibindeki bazı uyuşmazlıklar nedeni büyük zarar alıp uzunca bir süre hizmet verdikten sonra sonlandırılmak durumunda kalınmıştır. Bu durum Black Pearl'e gönül veren bütün oyuncuları derinden üzüp onları yıllarca böylesi kaliteli bir serverin bekleyişi ve özlemi içerisine sürüklemiştir. Ve nihayet o gün geldi, özlem ve uzun bekleyiş sona erdi. Özlediğiniz uzun zamandır beklediğiniz Efsane server Black Pearl Online geri döndü! Dostu sevindirmeye düşmana korku salmaya geldik! Sen de bu maceradaki yerini al ve bu efsanenin bir parçası ol, böylesi 10 yılda bir gelir ancak kaçırıp pişman olma!  Ve nihayet o gün geldi, özlem ve uzun bekleyiş sona erdi. Özlediğiniz uzun zamandır beklediğiniz Efsane server Black Pearl 26 Mayısta online!  Level Cap 80
  Irk Only CH
  Mastery 300
  Exp / Sp Rate 10x
  Drop Rate 1x
  Gold Rate 1x
  Job Rate 2x
  Alchemy Rate 1x
  Exchange Bug Kapalı
  Akademy Kapalı
  Guild Limit 32
  Union Limit 2
  IP Limit 4
  FTW Pazar
  FTW Kayit Cumartesi
  Pill Bug Kapalı
  Guild Ceza Aktif
  Job Ceza Aktif
  Plus Limit +10
  Merkez Şehir Donwhang
  Bot(SBot, Mbot) Aktif
  CTF Aktif
  FGW Kapalı  Physical Damage: %5
  Magical Damage: %5
  Physical Damage: %5
  Magical Damage: %5
  Attack Rate: %5
  Parry Rate: %5
  Alchemy Probability: %5
  Lucky: %5  Mob spawn rate iSRO'ya göre 3x fazladır.

  Öldükten sadece 2 saniye sonra tekrar spawn olur.

  Tüm slotlar dolgun ve rahat bir şekilde slot sorunu çekmeden kasabilirsiniz.


  Oyunun orijinallik hissiyatı vermesi için Old Alchemy ve Old Exp. Bar gibi arayüzleri sizin için oyuna entegre ettik.
  Oyunumuz başlangıçta 80 Cap olup sadece Çin ırkının var olduğu bir oyundur (Daha sonra belli aralıklarla (tahminen 4-5 ay aralarla) cap atlatılıp 90, 100, 110 ve 120 Cap'lar getirilecektir).

  Bu serveri açmaktaki amacımız hepimizin özlem duyduğu iSRO heyecanını yeniden yaşatabilmektir. Sadece bazı değişimler yaptık gerisi iSRO tarzında bir oyundur.

  Yapılan anket sonuçlarına göre exp ratede fazla zorlanmayacağız ama yine de kolay denilemeyecek kadar orta ve zor arası bir seviyede denge kurulmuştur. Onun dışında yaptığımız diğer değişim ise sun itemlerde iSRO özünü kaybetmemek üzere kervan, job silkroad en eğlenceli aktivitesi halinde ve gold ticaretin ön planda tutulması gerekiyor oyun uzun vadeli ve gelecek zamanlar için hemen bitmemesini sağladık bu süreçde günlük oynayış zamanlarını da hesaba kattık sadece bot serveri olmasındansa kervan çekerek gold kazanıp oyunda birşeyler elde edebileceksiniz.

  5-8 dg arası tüm sun itemleri serverin 1 ayı dolduktan sonra ilk kale savası ile birlikte npc gold ile eklenecek. Gold'u Job dan özellikle karvanlardan, kasma esnasındaki gold droplarından, drop olacak itemlerin satışından ve kasma esnasında moblardan nadir olarak düşecek BP Pearl'leri npc ye satarak karşılayabileceksiniz.

  Silahlar: 1-8 dg arası sos ve som silahları moblardan elde edebilirsiniz. 5-8 Dg arası Sun silahları DW şehrinde Black Smith'in yanındaki Armor ve Weapon Seller NPC lerinden Gold, Copper ve Arena Coin ile alabilirsiniz.

  Elbiseler: 1-8 dg arası sos ve som elbiseleri moblardan elde edebilirsiniz. 5-8 Dg arası Sun elbiseleri DW şehrinde Black Smith'in yanındaki Armor ve Weapon Seller NPC lerinden Gold, Copper ve Arena Coin ile alabilirsiniz.

  Takılar: 1-8 dg arası sos ve som takıları moblardan elde edebilirsiniz. 5-8 Dg arası tüm Sun takıları DW şehrinde Black Smith'in yanındaki Armor ve Weapon Seller NPC lerinden Gold, Copper Arena Coin ile alabilirsiniz.

  Job Sistemi: Gold kazanabilmek için kervan çekmeniz yada kervan kesmeniz gerekir job rate iSRO'ya göre 2x fazladır.

  Silk Scroll: 10-1000 arasına kadar silk scrollar mevcut bu sayede ticaretinizi güvenli bir şekilde oyun içerisinden yapabilirsiniz.

  Stoneler: Tablet ve element çok ağır buluyoruz ne kadar çok zevkli de olsa yine bu imkanı sunduk extra olarak npc'e stoneleri 5-8 dg arası olanları gold ile ekledik.

  Avatarlar: Tüm güncel avatar listesi eklendi.

  BP Coin: Botların ve petlerin göremeyeceği bir coin eklendi. Moblardan düşük bir oranda ekli, bulduğunuzda manuel olarak almanız gerekiyor ve BP Coin sattığınızda npc size belirli bir gold verecektir. Böylece pc başında durmanın bir amacı olacaktır.

  Gold Coin: Sun itemlerin alınması için gereken bir coindir. DW şehrindeki Black Smith NPC sinin yanındaki BlackPearl Shop'tan 1 adedi 1m gold ile temin edilebilir.

  Arena Coin: Sun itemlerin alınması için gerekli olan 2. ve önemli olan coindir. Battle Arena'dan elde edilir.

  Capture The Flag: Günlük kullanımda kullanacağınız extra exp, ve extra hp, mp vb scrolları temin edebilmeniz için gerekli aktivite alanıdır.

  Görevler: Tüm görevler aktif örneğin exp görevleri, expansion çanta genişletme görevleri vb.

  İtem Kilit Sistemi: Oyun içerisinde güvenliğiniz açısından ücretsiz olarak item kilit sistemini kullanabilirsiniz.

  Town Spam Kontrolü: Şehirlerde yapılan aşırı spamın önüne geçilmesi için all chatten yazmaya 10-20 saniye arasında bir süre sınırı eklenmiştir.

  Global Süre ve Level Sınırı: Globallerin rahatsızlık verecek şekilde art arda atılmasını engellemek amacı ile her 2 global arası 30 saniye süre ve 30 level olma şartı eklenmiştir.

  Exchange Sınırlaması: Exchange ile bazı bug ve rahatsızlık veren uygulamaların yapılması nedeni ile exchange atılabilmesi için bir karakterin en az 10 level olması sınırlaması getirilmiştir.

  Fazla iSro tarzını bozmadan ekleyeceklerimiz bu kadar onun dışında ise oyunun gold ve diğer tüm rateleri orijinal ve orantılı bir şekilde ayarlandı uzun ömürlü bir oyun olması için her şey optimize edildi.  Oyunun en değerli itemleri olan 8 DG Sun itemleri oyunda birkaç farklı yol ile elde edebilirsiniz, bu yöntemler sırası ile şu şekildedir:

  1. Gold + Arena Coin Sistemi:

  Dw şehrindeki Weapon ve Armor Shop NPC'lerinden aşağıdaki Gold + Arena Coin miktarları ile sun itemleri elde edebilirsiniz:Ş

  - Silahlar: 7500 Gold Coin - 750 Arena Coin

  - Shield: 3000 Gold Coin - 350 Arena Coin

  - Elbiseler: 2000 Gold Coin - 200 Arena Coin

  - Takılar: 4000 Gold Coin - 300 Arena Coin

  Gold Coinleri Donwhang şehrindeki Black Pearl Shoptan oyun goldu ile

  Arena Coinleri Battle Arena Maçları, Normal Uniqler ve Job Temple'daki uniqlerden elde edebilirsiniz.

  2. Job Temple Uniqleri:

  Sun itemleri Job Temple uniqlerinden drop olarak elde edebirsiniz ancak drop olma şans oranları çok düşüktür bu itemler çok nadiren düşecektir.

  3. Normal Drop Sistemi:

  Sun itemleri normal moblardan drop olarak elde edebilirsiniz ancak drop oranları son derece düşük olup haftalarca kasmanıza rağmen düşmeme olasılığı vardır. Drop oranları arttırılmayacaktır lütfen bu yönde teklifler sunmayınız.  Serverimize hem aktivite olması açısından hem de sun itemleri alternatif bir yol ile daha elde edebilmek adına Job Temple aktif edilmiştir. Job Temple'da hem kasma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz hem de oradaki uniqlerden sun item drop etme şansına sahip olabilirsiniz.

  Job Temple'a Donwhang şehrindeki ışınlanma bölgesinden giriş yapabilirsiniz. Job Temple ile ilgili önemli bazı bilgiler aşağıdaki gibidir.

  - Job Temple uniquelerinde çok düşük bir oranda sun itemler eklenmiştir.

  - Job Temple uniq çıkış saatleri: (Selket, Neith = 17:00 - 03:00) - (Anubis, Isis = 22:00 - 12:00 )

  - Job Temple uniquelerine 5-15 arası Arena Coin ve Gold Coin eklenmiştir.  Silkroad'ın vazgeçilmezi kale savaşlarımız her hafta Pazar günü gerçekleşecektir.

  Not: Adil bir kale savaşı yapılabilmesi için Resurrection Scroll'ları kale savaşı esnasında kullanılamayacak şekilde ayarladık. Kale savaşı dışındaki zamanlarda kullanılabilir.

  Fortress War Zaman: Her hafta pazar 20:00 - 21:30 (Ramazanda 21:30 23:00)

  Fortress War Kayıt: Her hafta cumartesi.

  Açık Kaleler: Hotan, Jangan.  Unqiue kesme işine bir anlam kazandırmak için kesliecek her uniq'e rastgele (random) olarak 1 global, reverse ve Arena Coin verecek şekilde bir düzenleme yaptık. Arena Coinler %20 ile %40 arası bir şans oranı ile düşmektedir.

  Unique Rank Etkinliği: 2 haftada bir uniq rankta ilk 3'e giren oyuncularımıza silk ödülleri verilecektir. Silk ödülleri aşağıdaki gibi olacakıt:

  1. ye 2000 Silk
  2. ye 1000 Silk
  3. ye 500 Silk  Oyun içerisinde sıkılmamanız adına serverimize Special Trade (Özel Kervan) sistemi ekledik. Boş zamanlarınızda özel kervanlar sayesinde ciddi oranlarda gold kazanabilir ve bunları oyunun en güçlü eşyaları olan SUN itemler almak için kullanabilirsiniz.

  Special Trade için şuanda sadece Taklamakan aktiftir, ilerleyen dönemlerde ihtiyaç durumunda farklı güzergahlar da aktif edilecektir.

  Special Trade Saatleri:

  03:00
  11:00
  16:00
  22:00  Oyunun en değerli eşyalar olan SUN itemleri almak için goldun yanında size Arena Coin de gerekmektedir. Hem bu gerekli coinleri toplamak hem de parti, guild, job ve random gruplar olarak oyunda bazı aktivitelere katılıp sıkılmamanızı sağlayacak Battle Arena sistemini oyunumuza entegre ettik. Battle Arena giriş saatleri, aşağıdaki gibidir.

  Battle Arena Random

  01:00
  08:00
  12:00

  Battle Arena Party

  04:00
  16:00
  06:00

  Battle Arena Guild

  21:00

  Battle Arena Job

  20:00
  23:00  Oyunda ticareti tamamen serbest bırakıyoruz. Dilediğiniz itemi, nesneyi veya oyun içi öğeyi dilediğiniz şekilde gerçek TL veya oyun içerisinde gold ile alabilir, satabilir veya takas edebilirsiniz. Ticarette herhangi bir kısıtlamamız olmayacaktır. Bu iş için forumumuzda ayrı bir bölüm açılacaktır.  Black Pearl Online Oyun Kuralları:

  Serverimizin kuralları aşağıdaki gibidir, kural ihlali durumunda insiyatife göre süreli veya süresiz chat ban veya hesap ban uygulaması yapılacaktır.

  1. Serverda global üzerinden ailevi, dini, siyasi, ırkçı, manevi ve kutsal değerlere yönelik her türlü küfür ve söylem yasaktır. S.alak, aptal, mal gibi ufak tefek hakaret niteliği taşıyan kelimeler bu kapsamda değildir.

  2. Gerek globaller gerek all chat veya oyunun herhangi bir alanında server hakkında veya server yönetimi hakkında iftira niteliği taşıyan, iğneleyici, serverin düzenini ve huzurunu bozacak, karmaşa çıkaracak, provakasyona teşvik edecek, insanları galyana getirecek, kışkırtacak, yanlış anlamalara sebebiyet verecek, yönetimin itibarını ve otoritesini sarsacak, serverin geleceğini etkileyecek vb... her türlü söylem ve davranış yasaktır.

  3. Server bitti, server battı, server uzun süre gitmez vb... serverin geleceğine yönelik uydurulan kıyamet senaryoları yasaktır.

  4. Oyunu bırakan guild veya oyuncuların global chat veya oyunun herhangi bir alanında başkalarının göreceği şekilde oyunu bırakıyorum, item dağıtıyorum, server şöyledir, server böyledir, şu servera gidiyorum vb... her türlü söylem ve davranış yasaktır. Bırakmak isteyen direk olarak bırakıp sorun yapmadan gitmelidir.

  5. Oyun içerisinde globalden veya herhangi bir yerden başkalarının göreceği şekilde özellikle güncellemelerden sonra oyun rateleri değişti, gm yardım etti, gm item dağıttı, gm şuna yardım etti, gm şunun guildin veya kişinin yanlısı vb. şeklinde her türlü söylem ve davranış yasaktır.

  6. Oyun içerisinde farklı serverlerin isimlerinin anılması, başkalarına önerilmesi, övülmesi veha bahsedilmesi yasaktır.

  7. Oyundaki bazı açıklardan, buglardan veya hatalardan faydalanarak bunu suistimal edip haksız kazanç veya üstünlük sağlamak yasaktır. Böyle bir sorun bulunduğunda oyun yönetimine bildirilmelidir.

  8. Oyunda proxy kullanımı yasaktır, tesbiti yönetim tarafından yapılan hesaplar ana hesaplarda dahil olarak sınırsız bloke edilecektir. Proxyler hakkında şikayet kabul edilmemektedir. Kendimiz tesbit ettiklerimizi banlayacağız ve hiç bir zaman %100 proxy engelleyeceğiz gibi bir söz veya garanti vermemekteyiz.

  9. Oyun yönetimini aldatmaya, kandırmaya, yanıltmaya ve yanlış yönlendirmeye yönelik her türlü söylem ve davranış yasaktır.

  10. Tüm oyuncular kendi hesaplarının ve oyun içindeki eşyalarının güvenliğinden kendileri sorumludur. B.P. yönetimi bu konuda hiç bir sorumluluk kabul etmemekte ve böyle bir durumun yaşanması durumunda hiç bir şekilde müdahale etmeyecektir.

  11. Oyun hesabı ile ilgili herhangi bir bilginin unutulması durumunda (gizli soru cevabı, mail, şifre...) oyun yönetimi kesinlikle herhangi bir müdahalede bulunmayacaktır lütfen bu yönde herhangi bir istek ve talepte bulunmayınız.

  12. Oyun içinde itemmal veya npc lerden yanlışlıkla alınan hiç bir ürünün, yanlışlıkla açılan skilin veya yanlışlıkla açılan statların iptali / iadesi veya değişimi sorun bizden kaynaklı olmadığı sürece mümkün olmayacaktır.

  13. Oyuna yatırılan ödemeler serverin gelişimi ve masrafları için kullanılmaktadır bu ödemeler hiç bir şart veya koşul altında iade edilmeyecektir.

  14. Oyun yönetiminin banlanacak veya banlanmış hesaplar hakkında her zaman için insiyatif kullanma hakkı bulunmaktadır. Yani kuralları ihlal eden birini cezalandırmayabilir insiyatife bağlı olarak veya hali hazırda banlanmış bir hesabı yine insiyatife bağlı olarak açabilir.

  15. B.P. Oyun yönetimi herhangi bir aracılık işlemi yapmamaktadır, lütfen bu yönde talep ve isteklerde bulunmayınız.

  16. Oyunda ve facebook sayfamız üzerinden gm bana ulaş, gm acil, gm bak, gm önemli, beni yanına çek, yanıma gel ... şeklindeki tüm istek ve talepler görmezden gelinecektir. Ciddi bir sorununuz varsa bunu forum üzerinden bize bildirmeniz gerekmektedir.

  17. Oyuncular oyun hakkında adabı ve usulünce istek ve önerilerde bulunma hakkına sahiptir ancak yapılan her öneri ya da isteğin kabul edileceğinin / uygulanacağının garantisi yoktur. İstekler kabul edilmediği takdirde yönetim bizi takmıyor, oyuncuları umursamıyor vb... söylemlerde bulunmak kesinlikle yasaktır. Herkesin her istediğinin yapılması ve herkesi aynı anda memnun etmenin imkanı bulunmamaktadır.

  18. Bot kurulumu, bot kullanımı ve botlardan kaynaklı sorunlar hakkında kesinlikle destek vermemekteyiz bu yöndeki istekler görmezden gelinecektir.

  19. Black Pearl Online yönetimi gerektiğinde kurallarda değişiklik yapma, kural ekleme ve kural çıkarma haklını saklı tutar.

  Not: Oyun içerisinde bizi ilgilendiren önemli bir konu olduğunda lütfen forum sayfamızdan bize ulaşıp bilgi veriniz. Lütfen önemli ve hassas konuları globaller üzerinden afişe etmeyiniz.

  Mesaj Zetain tarafından (25 Mayıs 2017 Saat 21:35 ) değiştirilmiştir. Sebep: Stability improvements, resolved several localization bugs, Revision 2.0 added


 2. #2
  MaxiGamer
  Voice0FDeath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Ocak 2010
  Nerden
  İstanbul
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  31
  Edilen Teşekkür 
   62
   Alınan Teşekkür  :  50
  R. Hali
  Voice0FDeath's: Yeehaw

  Haydi Hayırlı Olsun Sp Rate Biraz Yüksek Olsa iyi olur exp rateye göre +1 olsa iyi gibi

 3. Aşağıdaki 2 üye Voice0FDeath isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 4. #3
  MaxiGamer
  Flexin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  24 Nisan 2015
  Nerden
  İstanbul
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  10
  Mesajlar  
  127
  Edilen Teşekkür 
   29
   Alınan Teşekkür  :  26

  Herşey güzel ama stackların biraz daha arttırılması gerektiğini düşünüyorum.

 5. Aşağıdaki 2 üye Flexin isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 6. #4
  MaxiGamer
  ZyzzBrah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  12 Ağustos 2013
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  96
  Edilen Teşekkür 
   14
   Alınan Teşekkür  :  23

  Hayırlı olsun , Hymera'da yaşadığım zevki isro dahil olmak üzere hiçbir private serverında yaşamamıştım. Kesilen adam başına 1 point alıyorduk battle arena gibi bir yerdi yanlış hatırlamıyorsam harikaydı. Umarım bu server uzun soluklu olur. GM yetkileri sadece sizde olursa bende uğramayı düşünüyorum oyuna , son açılan serverda bazı kendini bilmezler yetkilerini kötüye kullanmıştı o açıdan..

 7. Aşağıdaki üyeler ZyzzBrah isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 8. #5
  MaxiGamer
  sifonburak50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  14 Mayıs 2009
  Nerden
  K.maraş
  Konular 
  5
  Mesajlar  
  159
  Edilen Teşekkür 
   96
   Alınan Teşekkür  :  64
  R. Hali
  sifonburak50's: Agresif

  Buna soylenecek bir sey yok bence tum rateler gayet yerinde olmus.
  Mesaj sifonburak50 tarafından (07 Mayıs 2017 Saat 02:03 ) değiştirilmiştir. Sebep: Yazim hatasi.

 9. Aşağıdaki üyeler sifonburak50 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 10. #6
  ~More Than Blue~
  Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  18 Nisan 2007
  Nerden
  Ankara
  Oyun
  Black Pearl Online
  Konular 
  503
  Mesajlar  
  17,920
  Edilen Teşekkür 
   4,278
   Alınan Teşekkür  :  9,720
  R. Hali
  Deepblue's: Stressed

  Alıntı ZyzzBrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Hayırlı olsun , Hymera'da yaşadığım zevki isro dahil olmak üzere hiçbir private serverında yaşamamıştım. Kesilen adam başına 1 point alıyorduk battle arena gibi bir yerdi yanlış hatırlamıyorsam harikaydı. Umarım bu server uzun soluklu olur. GM yetkileri sadece sizde olursa bende uğramayı düşünüyorum oyuna , son açılan serverda bazı kendini bilmezler yetkilerini kötüye kullanmıştı o açıdan..
  Bu oyunla biri ben biri editör bir arkadaş olmak üzere 2 kişi uğraşıyoruz. Ben zaten o söylediklerinizi yapmam, geçmişte olanlardan haberim olduğunda gizlemek yerine sizlerle açık bir yüreklilikle paylaşmıştım.

  Diğer editör arkadaş ise güvendiğim birisi sanmıyorum öyle bir yanlış yapacağını ve umarım bu güvenim boşa çıkmaz. Zaten eğer ona güvenmeseydim bu server işine hiç başlamazdım.

  Uzun zamandır server açmamamın tek nedeni güvenilir birini bulamamamdan kaynaklıydı. Nihayet güvenilir birini bulduğumda ve oyuna talepte fazla olduğu için serveri yeniden açma kararı aldım.

 11. Aşağıdaki üyeler Deepblue isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 12. #7
  Genel Görevli
  QuietTouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  12 Nisan 2011
  Nerden
  Antalya
  Oyun
  Black Pearl Online
  Konular 
  172
  Mesajlar  
  1,357
  Edilen Teşekkür 
   715
   Alınan Teşekkür  :  599
  R. Hali
  QuietTouch's: Happy

  Gayet güzel özellikler ama ip limit yerine pc limit olabilir aynı ev içinde oynayan kişiler elbet olacaktır. ( İlk başta kendim dahil )

 13. Aşağıdaki 2 üye QuietTouch isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 14. #8
  MaxiGamer
  Surya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  09 Şubat 2017
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  139
  Edilen Teşekkür 
   13
   Alınan Teşekkür  :  68

  Exp - Sp neden bu kadar düşük anlamadım.Eğer ki ratelerin düşük olmasının oyunun ömrünü uzattığını düşünülüyorsa şahsım adına bu çok saçma.Bu bakımdan kötü olmuş

  Başarılar dilerim.

 15. #9
  MaxiGamer
  sifonburak50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  14 Mayıs 2009
  Nerden
  K.maraş
  Konular 
  5
  Mesajlar  
  159
  Edilen Teşekkür 
   96
   Alınan Teşekkür  :  64
  R. Hali
  sifonburak50's: Agresif

  Alıntı Surya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Exp - Sp neden bu kadar düşük anlamadım.Eğer ki ratelerin düşük olmasının oyunun ömrünü uzattığını düşünülüyorsa şahsım adına bu çok saçma.Bu bakımdan kötü olmuş

  Başarılar dilerim.
  Bir haftalik server olmayacagini herkes ve sende biliyosun.rateleri boyle olmali cunku bu servera verilen hic bir emek bosa cikmayacak.ben sonuna kadar guveniyorum.
  Mesaj sifonburak50 tarafından (07 Mayıs 2017 Saat 02:21 ) değiştirilmiştir.

 16. Aşağıdaki üyeler sifonburak50 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 17. #10
  MaxiGamer
  MonteKristoKontu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  02 Nisan 2016
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  21
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  6

  • '' Mastery Lvl:240 '' keşke mastery isro döneminde ki gibi 300 olarak kalsaydı. 240'a düşürmek INT karakterlerini düşürüyor. Serverın Glaive/Force olması bir süre sonra baygınlık getirecektir. Editler kesin değil ama bu konuyu server açılmadan incelemekte fayda var. Anket olarakda sunulabilir.

 18. Aşağıdaki 2 üye MonteKristoKontu isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 19. #11
  MaxiGamer
  Nassh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  26 Mart 2016
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  73
  Edilen Teşekkür 
   11
   Alınan Teşekkür  :  29
  R. Hali
  Nassh's: Horny

  Limit olarak 3 demişsin ümit'de 3 çok fazla değil mi sence de ? Zaten chin eski map olucak kasıcak yer bulunmayacak botlardan. Oyunda gereksiz online olucak . Israrla 2 yapılması gerektiğini düşünüyorum. 1 gibi hayalim vardı ama çok realistik olmayacak. 2 limit bence gayet yeterli olucaktır.
  Sunlları sadece coinle almamız güzel olmuş . Ne kadar coin gerektirdiğini merak ettim. Çünkü cap geçislerini de öğrendiğmizde nasıl ayarlanacak o denge ?

 20. Aşağıdaki 2 üye Nassh isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 21. #12
  MaxiGamer
  Flexin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  24 Nisan 2015
  Nerden
  İstanbul
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  10
  Mesajlar  
  127
  Edilen Teşekkür 
   29
   Alınan Teşekkür  :  26

  Balance ile ilgili neler yapmayı düşünüyosunuz ? Serverde sadece 2 build ( Glavie - Spear ) char görmek istemiyoruz.

 22. #13
  MaxiGamer
  Nartive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  02 Mayıs 2010
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  4
  Mesajlar  
  135
  Edilen Teşekkür 
   36
   Alınan Teşekkür  :  28

  Of Of Of thief hunter kapışmaları çok eğlenceli olucak . Sabırsızlanıyorum gerçekten . Hele Ramazan'da gece 4-5 e kadar kapışırız artık sabahlarız . Oyun bana çok ümit veriyor .

 23. #14
  ~More Than Blue~
  Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  18 Nisan 2007
  Nerden
  Ankara
  Oyun
  Black Pearl Online
  Konular 
  503
  Mesajlar  
  17,920
  Edilen Teşekkür 
   4,278
   Alınan Teşekkür  :  9,720
  R. Hali
  Deepblue's: Stressed

  Alıntı QuietTouch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Gayet güzel özellikler ama ip limit yerine pc limit olabilir aynı ev içinde oynayan kişiler elbet olacaktır. ( İlk başta kendim dahil )
  PC limit olacaktı yanlışlıkla ip limit yazmışım.

  Alıntı Surya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Exp - Sp neden bu kadar düşük anlamadım.Eğer ki ratelerin düşük olmasının oyunun ömrünü uzattığını düşünülüyorsa şahsım adına bu çok saçma.Bu bakımdan kötü olmuş

  Başarılar dilerim.
  Oyun kervan ve kasma esnasında düşecek bp coinlerin karşlığında elde edilecek goldlar ile alınacak sun silahların üzerine kurulu. Kasma işlemi çok seri olursa hem kasmadan yeterli gold elde edilemez hem de haybeye amaçsız kasmanın bir anlamı olmaz.

  Goldu sadece kervana sıkıştırıp bırakmanın bir anlamı olmadığını 2. bir alternatif olması gerektiğini düşünüp kasma eyleminin de bir amaç kazanması için bp coini ekledik. Böylece kervan çekmeden de sadece kasma işinden de hatrı sayılır gold elde edilebilip nihai hedef sunlara ulaşabilir.

  Alıntı MonteKristoKontu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  • '' Mastery Lvl:240 '' keşke mastery isro döneminde ki gibi 300 olarak kalsaydı. 240'a düşürmek INT karakterlerini düşürüyor. Serverın Glaive/Force olması bir süre sonra baygınlık getirecektir. Editler kesin değil ama bu konuyu server açılmadan incelemekte fayda var. Anket olarakda sunulabilir.
  Değerlendirilecek, teşekkürler.

  Alıntı Nassh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Limit olarak 3 demişsin ümit'de 3 çok fazla değil mi sence de ? Zaten chin eski map olucak kasıcak yer bulunmayacak botlardan. Oyunda gereksiz online olucak . Israrla 2 yapılması gerektiğini düşünüyorum. 1 gibi hayalim vardı ama çok realistik olmayacak. 2 limit bence gayet yeterli olucaktır.
  Sunlları sadece coinle almamız güzel olmuş . Ne kadar coin gerektirdiğini merak ettim. Çünkü cap geçislerini de öğrendiğmizde nasıl ayarlanacak o denge ?
  Merak etmeyin slot sıkıntısı yaşarsanız slot açar sorunu çözeriniz tek derdiniz slot olsun. Biz başkaları gibi websitesine fake üyeler ekleyip 300 kişyi 1000 kişi olarak göstermeyeceğiz, bırakında insanlar stall charı ve yan char açıp oyuna biraz canlılık katsınlar, bu sizden birşey eksiltmeyecektir sizin de aynı hakkınız var herkes aynı ve eşit şartlara sahip bu konuda.

  Miktarlar konusunda şuan kesin bir şey yok, bilgiler netleşince konuya yazılacak. Cap geçişlerini şimdiden düşünmeye gerek yok, daha oyunu açmadan siz 2. aşamayı dert ediyorsunuz, biz onu zamanı gelince gerekli düzenlemeleri yaparız siz canınızı sıkmayın o konuda.

  Alıntı Flexin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Balance ile ilgili neler yapmayı düşünüyosunuz ? Serverde sadece 2 build ( Glavie - Spear ) char görmek istemiyoruz.
  Karşınızda glavie görmek istemiyorsanız o halde bir glavie de siz olun. Herkesin keyfini tatmin edecek şeyler yapmak imkansız. Sizin keyfinizi tatmin edecek şeyde başkalarının canını sıkacaktır bunun bir sonu yok maalesef. Kararları maalesef elimizde tek seçenek olan çoğunluğun isteklerine göre alabiliriz.

 24. Aşağıdaki 2 üye Deepblue isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 25. #15
  MaxiGamer
  TheRaWNeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  30 Nisan 2009
  Nerden
  Kırşehir
  Oyun
  LoL & Silkroad
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  144
  Edilen Teşekkür 
   271
   Alınan Teşekkür  :  87
  R. Hali
  TheRaWNeSS's: Uyu?uk

  Hersey guzelde Stackler arttırılması lazım bence

 26. Aşağıdaki üyeler TheRaWNeSS isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 27. #16
  ~More Than Blue~
  Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  18 Nisan 2007
  Nerden
  Ankara
  Oyun
  Black Pearl Online
  Konular 
  503
  Mesajlar  
  17,920
  Edilen Teşekkür 
   4,278
   Alınan Teşekkür  :  9,720
  R. Hali
  Deepblue's: Stressed

  Alıntı TheRaWNeSS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Hersey guzelde Stackler arttırılması lazım bence
  Değerlendirilecek, bir kez yazılan şeyleri tekrar yazmasak aradaki diğer önerileri ayıklamamız daha kolay olacaktır. Yukarda da yazılmıştı bu.

  Teşekkürler.

 28. #17
  MaxiGamer
  KuT4y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  21 Nisan 2009
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  27
  Edilen Teşekkür 
   10
   Alınan Teşekkür  :  12

  Hocam öncelikle tekrardan hayırlı olsun. Benim nacizene tavsiyem Trader-Thief dengesi üzerine kurulacaktır. Ben şahsen ne kadar gold kasılamasa da sırf zevkim için thief olucam. Ancak oyunda "cmd trace" yazarak para kasan traderları görünce, açıkçası "Abi biz mal mıyız?" diyorum kendi kendime genel olarak serverlarda. Thief'in kazanacağını, Hunter'ın kazanacağını, bunların maaş sistemini beta sürümüne bile geçilmeden gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Zira, kervan her ne kadar traderlar küfretse de thief olmadan, hunter olmadan hiç bir zaman zevkli olmayacaktır. Saygılarımla,

 29. #18
  Kurucu
  Terk-i Diyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  20 Nisan 2009
  Nerden
  SaKaRYa
  Oyun
  Battlefield 3
  Konular 
  50
  Mesajlar  
  1,256
  Edilen Teşekkür 
   946
   Alınan Teşekkür  :  1,083

  Yılların tecrübesi bu serverda konuşmuş şimdiden hayırlı olsun. Saldırıların da önünr geçildiğinde bu serverın çok uzun soluklu olacağına inanıyorum.

 30. #19
  Kurucu
  Terk-i Diyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  20 Nisan 2009
  Nerden
  SaKaRYa
  Oyun
  Battlefield 3
  Konular 
  50
  Mesajlar  
  1,256
  Edilen Teşekkür 
   946
   Alınan Teşekkür  :  1,083

  Daha erken fakat cap geçişlerinde itemlerin + durumuna göre üst değre sun moon veya sos olması taraftarıyım . Tabi bunu coin kasmanın zor olduğunu düşünerek söylüyorum.

 31. Aşağıdaki üyeler Terk-i Diyar isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 32. #20
  Bölüm Görevlisi
  BurakYogun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  31 Mayıs 2015
  Nerden
  Kahramanmaraş
  Konular 
  82
  Mesajlar  
  1,034
  Edilen Teşekkür 
   302
   Alınan Teşekkür  :  209
  R. Hali
  BurakYogun's: Cool

  Abi Sbot aktif olacak mı?

 33. Aşağıdaki üyeler BurakYogun isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 34. #21
  MaxiGamer
  Surya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  09 Şubat 2017
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  139
  Edilen Teşekkür 
   13
   Alınan Teşekkür  :  68

  Alıntı sifonburak50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Bir haftalik server olmayacagini herkes ve sende biliyosun.rateleri boyle olmali cunku bu servera verilen hic bir emek bosa cikmayacak.ben sonuna kadar guveniyorum.
  Ben şahsi görüşümü belirttim hocam.Halada arkasındayım düşük exp rate serverin ömrünü uzatmaz.2 Hafta boyunca full afk nasıl olsa char botta kasıyor.Bu sisteme karşıyım ben ama mesajımın başındada belirttiğim gibi bu benim şahsi görüşüm

 35. Aşağıdaki üyeler Surya isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 36. #22
  Genel Görevli
  Dentrax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  20 Şubat 2011
  Nerden
  Isparta
  Oyun
  Warframe
  Konular 
  251
  Mesajlar  
  2,722
  Edilen Teşekkür 
   1,474
   Alınan Teşekkür  :  919
  R. Hali
  Dentrax's: Sunshine

  #REZ almayı unuttuk ya. Hayırlısı olsun şimdiden. (:

 37. #23
  MaxiGamer
  R0bat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  05 Haziran 2009
  Oyun
  Black Pearl Online
  Konular 
  27
  Mesajlar  
  177
  Edilen Teşekkür 
   3
   Alınan Teşekkür  :  160
  R. Hali
  R0bat's: Shh

  Sonunda.....

  R0bat is Comig.

 38. #24
  MaxiGamer
  nolimit65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  05 Eylül 2009
  Konular 
  5
  Mesajlar  
  37
  Edilen Teşekkür 
   92
   Alınan Teşekkür  :  94

  Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Değerlendirilecek, bir kez yazılan şeyleri tekrar yazmasak aradaki diğer önerileri ayıklamamız daha kolay olacaktır. Yukarda da yazılmıştı bu.

  Teşekkürler.
  Yanlış anlaşılmayacaksam birşey söylemek istiyorum.
  Sanırım bundan önceki bp bünyesinde kurulan serverların birinde ''GM'' bazı oyunculara tl ile item satışı yapmıştı.
  Buna istinaden oyun yönetiminde,item üretmede ve oyun içi yönetimde sadece tek 1 kişimi yetkili olacaktır yoksa bu tür erişimlere senin dışında başkasının bir erişim yetkisi olacakmıdır ?

 39. #25
  Genel Yönetici
  Gravity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  14 Nisan 2009
  Nerden
  Kocaeli / İzmit
  Oyun
  BlackPearl
  Konular 
  125
  Mesajlar  
  1,546
  Edilen Teşekkür 
   709
   Alınan Teşekkür  :  1,359
  R. Hali
  Gravity's: HaHa

  Alıntı Terk-i Diyar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Yılların tecrübesi bu serverda konuşmuş şimdiden hayırlı olsun. Saldırıların da önünr geçildiğinde bu serverın çok uzun soluklu olacağına inanıyorum.
  Basliyormuyuz komutanim


Toplam 29 Sayfadan 1. Sayfa 1231121 Sonuncu

Benzer Konular

 1. MaxiGame | Black Pearl Online | Eski iSRO Heyecanı | 80 Cap Sadece CH Emek Sistem
  Konuyu Açan: Deepblue, Forum: Silkroad Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 335
  Son Mesaj : 24 Temmuz 2017, 02:51
 2. AegSRO Online | Eski iSRO Heyecanı | 80 Cap Sadece CH Emek Sistemi
  Konuyu Açan: ClearTR, Forum: Silkroad Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 11 Temmuz 2017, 18:45
 3. MyLiFeSro Online 110 Cap iSRO Sistem Emek Yakında Sizlerle
  Konuyu Açan: 81tarik8181, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 25 Mayıs 2017, 10:53
 4. Bts Online | 80 Cap Ch | %100 İsro | Element Sistem | %100 Emek Server | 03.03.2017
  Konuyu Açan: Viracocha, Forum: Silkroad Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 24
  Son Mesaj : 27 Mart 2017, 22:06
 5. Cevaplar: 39
  Son Mesaj : 24 Ocak 2017, 14:19