AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    dash23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Mayıs 2009
    Konular 
    9
    Edilen Teşekkür 
     34
     Alınan Teşekkür  :  34
    R. Hali
    dash23's: Drunk

Blu Ray format sorunu

merhaba arkadaşlar küçük bir sorunum var internette aratmama rağmen bir çözüm bulamadım ya da vardı ben göremedim. bir arkadaşım sezon dizilerini indirip arşivliyor bir dizinin tüm sezonlarını dvd ye atıp aldım kendisinden. ilk üç sezonda sıkıntı çekmeden izledim dördüncü sezonda video formatı desteklenmiyor hatası aldım. cihaz lg bp450 smart 3d blu-ray & dvd player nasıl çözebilirim bir fikriniz varsa lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler

Kurucu
    Terk-i Diyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Nisan 2009
    Oyun
    Battlefield 3
    Konular 
    50
    Edilen Teşekkür 
     964
     Alınan Teşekkür  :  1,096

blu ray yazdıramazsınız bildiğim kadarı ile yanlış hatırlıyorda olabilirim.

3. Aşağıdaki üyeler Terk-i Diyar isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    CalypsOo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Şubat 2010
    Konular 
    20
    Edilen Teşekkür 
     391
     Alınan Teşekkür  :  119
    R. Hali
    CalypsOo's: Uyuşuk

Alıntı dash23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar küçük bir sorunum var internette aratmama rağmen bir çözüm bulamadım ya da vardı ben göremedim. bir arkadaşım sezon dizilerini indirip arşivliyor bir dizinin tüm sezonlarını dvd ye atıp aldım kendisinden. ilk üç sezonda sıkıntı çekmeden izledim dördüncü sezonda video formatı desteklenmiyor hatası aldım. cihaz lg bp450 smart 3d blu-ray & dvd player nasıl çözebilirim bir fikriniz varsa lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler
    sanırsam DVD formatında yazdırma yapmadın farklı formattaki dijital dosyayı dvd ye kopyalayıp şu ana kadar problemsiz izlemişsin.son denemende dvd içerisine kopyaladığın dijital formatlarda desteklenme problemi var diyon. ozmn kodek problemi var sürücünün desteklemediği bir formatta yeni sezon.eski dosyaların mediainfosuna bakıp yenileri dvd ye atmadan converter ile desteklenen bi formata getirebilirsin.

5. Aşağıdaki üyeler CalypsOo isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    dash23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Mayıs 2009
    Konular 
    9
    Edilen Teşekkür 
     34
     Alınan Teşekkür  :  34
    R. Hali
    dash23's: Drunk

Alıntı CalypsOo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırsam DVD formatında yazdırma yapmadın farklı formattaki dijital dosyayı dvd ye kopyalayıp şu ana kadar problemsiz izlemişsin.son denemende dvd içerisine kopyaladığın dijital formatlarda desteklenme problemi var diyon. ozmn kodek problemi var sürücünün desteklemediği bir formatta yeni sezon.eski dosyaların mediainfosuna bakıp yenileri dvd ye atmadan converter ile desteklenen bi formata getirebilirsin.
    normal üç sezonu attığım şekilde data olarak ayrı dosyalar içerisinde attım. pc de sıkıntı yaşamıyorum açarken dvd ye takınca format desteklenmiyor hatası aldım. sanırım kodek problemi var. bu blu ray güncelleme konusunda bir şeyler biliyorsan yardımcı olurmusun

edit: güncelleme yaptım yine olmadı sanırım ben beceriksizim yanlış attım dvd ye.
    Mesaj dash23 tarafından (13 Ağustos 2017 Saat 14:27 ) değiştirilmiştir.