AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    Muhabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    22 Mart 2013
    Konular 
    41
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  142

Clicker#Röportaj#11 Mayıs 2014

Adı Soyadı : Tolga Çınar

Doğum Tarihi : 08/12/1995

Yaşadığı Şehir : İstanbul

Meslek : Öğrenci

Tuttuğu Takım : Beşiktaş

Burcu : Yay

Hobileriniz : Boş zamanlarımın çoğu oyunlar ile geçse de içimde bir müzisyen var, yani birkaç enstrüman
    Fobileriniz : Burası biraz ilginç gelebilir, lise öğretimimi elektromekanik taşıyıcılar bölümünde bitirmeme rağmen asansör fobim vardır

Forumdaki İlk Nick'i : wolford15

Silkroad İle Tanışması : Abimle beraber başlamıştık. Yanılmıyorsam onunda internet cafede görmüş olması lazım

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : Tabi ki forum amaçlı kullanıyorum, sosyal ağ olarakta kullandığım oluyor.

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : İzlediğim filmden sonra aklıma kazınmış olsa gerek

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? :

• Egosunu besleyip besleyip her önüne çıkana patlanması.
    • İnancım veya inançsızlığımla, adımı sanımı bilmeyen insanların beni yargılaması.
    • Argo ve küfür, yalnız böyle minik dozda argo olmazsa olmaz

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : Profesyonel olarak oynamasam da halısahada top koşturmuşluğum vardır. Nedeni ise her gencin içinde yatan o futbolcudur sanırım

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : Herhangi birinin hayatını yaşamak istemezdim

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : Her telden dinlerim aslında, fakat Rock'a daha bir tutkuluyumdur. Steph Micayle - The Levy

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : Pek sevmem aslında, pek meraklı değilimdir bir yerlere gidip bir şeyler görmeye. Yurtiçinde birçok şehire gittim fakat yurtdışına henüz ulaşamadık

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : Kazantip

MaxiGame'de çalışan Adminler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : Gıpta ettiğim nadir insanlardan biridir, buralarda bu konumda olmayı gerçekten hakettiğini düşünüyorum

Terk-i Diyar : Diğerleri ile iletişimini beğendiğim Ağır Abi dedirtircesine Ağır Adminimiz

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : Çok ileri düzeyde değil, öğrenci evi işte

En sevdiğiniz renk ? : Yeşilin kahveye çalan tonu Şu windowsun düz renkleri arasındaki hoş bi ton

En sevdiğiniz şarkı ve nedeni ? : Steph Micayle - The Levy. Çekiklere hep bir sempatim vardır

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : Beylikdüzünde bir zamanlar g max benzeri bir zımbırtı vardı, kendimce ona binmek olarak kabul ederim en büyük çılgınlığımı

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? Yağmurun cama vurarak çıkardığı ses eşliğinde ayaklarımı uzatıp kahve-film yapabileceğim bir yer.

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : Annem.

Hayvan besliyor musunuz ? : Hayır.

Benzetildiğiniz biri var mı ? : Dayıma benzetirler

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : Ne yazık ki.

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : Çok klişe gelebilir ama o masa başında hiçbir şey yapmayan müdürlerden olmayı planlıyorum.

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : Gayet iyi

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : Staj yaptığım yerde bir iş güvenlik şefi vardı, bundan sonraki iş hayatımda onu örnek alacağımdan eminim

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? : Çok iyi olmuş çokta güzel iyi olmuş...

MaxiGamer
    makkap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Ocak 2017
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

okeyy Aşk herşeyi affeder mi sizce ?