AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa Birinci 12

Genel Görevli
    onurgs59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Haziran 2009
    Konular 
    81
    Edilen Teşekkür 
     83
     Alınan Teşekkür  :  492

Alıntı forbidden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş çok ilgili dün bizzat birebir ilgiliydi.Allah nasip ederse heray düzenli çalışacağım kişidir
    Güzel yorumunuz için teşekkürler. Umarım düzenli olarak çalışırız

MaxiGamer
    forbidden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    09 Ocak 2016
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    12
    Edilen Teşekkür 
     13
     Alınan Teşekkür  :  3

Daha önce edit yaptırmıstık ve yaptıtırken ay sonu sunucuna geçme sözü vermiştim şuanda cinbazhosting ile calısıyorum arkadaş çok ilgili

Genel Görevli

K. Tarihi 
    19 Haziran 2009
    Konular 
    81
    Edilen Teşekkür 
     83

Daha önce edit yaptırmıstık ve yaptıtırken ay sonu sunucuna geçme sözü vermiştim şuanda cinbazhosting ile calısıyorum arkadaş çok ilgili
    Öncelikle güvenilir kişilerle çalıştığımız için karşılıklı olarak memnuniyet içindeyiz. Hizmetimizden memnun kalmanız ise beni ayrı olarak mutlu etti. Uzun süre birlikte çalışmak dileğiyle

MaxiGamer
    palmals - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    05 Şubat 2016
    Oyun
    Sro
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

Cinbaz Hostıng

Cinbaz Hostingle Tanısmadan Önce Axbilisim le anlastım sılkroad kurulum hersey ıcınde bana 3 gun de yapacaklarını 2 gunde bız gırıp tes edecegız dıye anlastık axbilisimle ama 10 gun oldu ne oyun var ne server sonra Cinbaz Hostingle Konustum adam benden parayı almadan once test serverı kurdu 3 saat ıcınde düşünün axbilisimn 10 gunde yapamadıgını adam 3 saatte yaptı yanı edıt vs işler her babayıgıdın harcı degıl Burdan Cinbaz Hostınge Tesekkur Edıyorum Adam Gıbı emegının ve aldıgı paranın hakkını verdıgı ıcın Teşekkürler Cinbaz Hosting
    Mesaj palmals tarafından (25 Şubat 2016 Saat 20:27 ) değiştirilmiştir.

Genel Görevli

K. Tarihi 
    19 Haziran 2009
    Konular 
    81
    Edilen Teşekkür 
     83

Alıntı palmals Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cinbaz Hostingle Tanısmadan Önce Axbilisim le anlastım sılkroad kurulum hersey ıcınde bana 3 gun de yapacaklarını 2 gunde bız gırıp tes edecegız dıye anlastık axbilisimle ama 10 gun oldu ne oyun var ne server sonra Cinbaz Hostingle Konustum adam benden parayı almadan once test serverı kurdu 3 saat ıcınde düşünün axbilisimn 10 gunde yapamadıgını adam 3 saatte yaptı yanı edıt vs işler her babayıgıdın harcı degıl Burdan Cinbaz Hostınge Tesekkur Edıyorum Adam Gıbı emegının ve aldıgı paranın hakkını verdıgı ıcın Teşekkürler Cinbaz Hosting
    Güzel yorumunuz ve fikirleriniz için teşekkür ederim. Olabildiğince kaliteli ve hızlı şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Memnun kalmanıza ve bu şekilde düşünmenize sevindim. Teşekkürler.

- - - Güncellendi - - -

*** Bilgilendirme ***

İşlemci: Intel Xeon E3 1225v2 veya Intel Xeon E3 1245v2

İşlemci seçeneklerimize 1225v2 yanına 1245v2 eklenmiştir. Sunucu stok durumuna göre teslimatlar yapılacak olup 1245v2 işlemci daha yeni, yüksek ve performanslı olduğundan bundan sonraki satışlarda 1245v2 stoğu korunmaya çalışılacaktır.
    Mesaj onurgs59 tarafından (09 Eylül 2017 Saat 12:02 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    forbidden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    09 Ocak 2016
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    12
    Edilen Teşekkür 
     13

2.server için başlattıgımız kampanyadan sonra onur kardeşimle iletişime geçtim 2.sunucuyuda aldık 2.server için gereken ilgi ve alakayı gösterdiği için teşekkür ediyorum

Genel Görevli

K. Tarihi 
    19 Haziran 2009
    Konular 
    81
    Edilen Teşekkür 
     83

2.server için başlattıgımız kampanyadan sonra onur kardeşimle iletişime geçtim 2.sunucuyuda aldık 2.server için gereken ilgi ve alakayı gösterdiği için teşekkür ediyorum
    Öncelikle yeni serverınız hayırlı olsun diyorum. İkinci sunucuda sorunsuz bir şekilde kurulup teslim edildi. Allah utandırmasın inşallah. Ben de teşekkür ediyorum.

MaxiGamer
    fearlesturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    13 Mart 2011
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     7
     Alınan Teşekkür  :  7
    R. Hali
    fearlesturk's: Cool

Ödeme yapıldı server kurulumu bekleniyor güncel olarak aktaracağım buraya..

Genel Görevli

K. Tarihi 
    19 Haziran 2009
    Konular 
    81
    Edilen Teşekkür 
     83

Alıntı fearlesturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ödeme yapıldı server kurulumu bekleniyor güncel olarak aktaracağım buraya..
    İşlemleriniz tamamlanmış olup bilgiler tarafınıza iletilmiştir. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.
    Saygılarımla

10. Aşağıdaki üyeler onurgs59 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    fearlesturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    13 Mart 2011
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     7
     Alınan Teşekkür  :  7
    R. Hali
    fearlesturk's: Cool

İşlem sorunsuz halledildi ödemeyi yaptıktan yaklaşık 5 saat sonra sunucuyu herşey hazır halde aldım arkadaştan gayet güvenilir ve hızlıdır Ayrıca acayip ilgili bir arkadaş serveri aldığım halde ilk günki gibi ilgili çok teşekkürler herşey iyin onur bey.

12. Aşağıdaki üyeler fearlesturk isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    nevfell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Ağustos 2010
    Oyun
    Grafiker - Cinema3d
    Konular 
    114
    Edilen Teşekkür 
     755
     Alınan Teşekkür  :  413
    R. Hali
    nevfell's: Cool

Gözüm kapalı arkama yaslandım sadece izledim ve istediğim herşeyi yapıp teslim ettiler bu işin üstadını arayan ve gerçekten server açmayı ciddi düşünen kişilere tavsiye ederim oyun firmalarından sadece cinbaz hostingde açıcaksanız açın..

14. Aşağıdaki üyeler nevfell isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Genel Görevli

K. Tarihi 
    19 Haziran 2009
    Konular 
    81
    Edilen Teşekkür 
     83

Alıntı fearlesturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşlem sorunsuz halledildi ödemeyi yaptıktan yaklaşık 5 saat sonra sunucuyu herşey hazır halde aldım arkadaştan gayet güvenilir ve hızlıdır Ayrıca acayip ilgili bir arkadaş serveri aldığım halde ilk günki gibi ilgili çok teşekkürler herşey iyin onur bey.
    Ne demek, ben üstüme düşen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Başta nasılsak sonrasında da öyleyiz. Ödemeyi al iletişimi kes mevzusu olmaz. Ben de teşekkür ederim.
    Alıntı nevfell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gözüm kapalı arkama yaslandım sadece izledim ve istediğim herşeyi yapıp teslim ettiler bu işin üstadını arayan ve gerçekten server açmayı ciddi düşünen kişilere tavsiye ederim oyun firmalarından sadece cinbaz hostingde açıcaksanız açın..
    Güzel yorumun için teşekkür ederim, böyle yorumları görmek beni sevindiriyor.
    Mesaj onurgs59 tarafından (05 Nisan 2017 Saat 00:33 ) değiştirilmiştir.

16. Aşağıdaki üyeler onurgs59 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Atıldı
    OttoMaNSrO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    10 Eylül 2011
    Konular 
    25
    Edilen Teşekkür 
     9

pvp serverler içerisinde en eskilerden birisiyim ve arkadaşla yaklaşık 4 senelik beraberliğimiz vardır.. Gerek sunucu firmalar gerekse "edit yaparım abi" diyenlerden bir çoğunu tanırım.. Doğru kişiyi bulmak zaman alır ve tecrübe kazandırır..
    Ücretler hakkında yorum yapamam ama düzgün iş yaptırmak, sorusuz çalışmak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.. Her işte ara sıra istenmeyen aksaklıklar çıkabilir. Bugün sıfır bir araba aldığınızda bile arızalı çıkabiliyor.. Ben çok HD yaktım ama hiç firmayı suçlamadım çünkü üreticisi değil.. Üreticisi olsa bile garantisi yok.. Bilgisayarınızı düşünün akşam yatarken kapatırsınız sabah açılmaz
    Not : Yedekli çalışmayı ihmal etmeyin

Genel Görevli

K. Tarihi 
    19 Haziran 2009
    Konular 
    81
    Edilen Teşekkür 
     83

Alıntı OttoMaNSrO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pvp serverler içerisinde en eskilerden birisiyim ve arkadaşla yaklaşık 4 senelik beraberliğimiz vardır.. Gerek sunucu firmalar gerekse "edit yaparım abi" diyenlerden bir çoğunu tanırım.. Doğru kişiyi bulmak zaman alır ve tecrübe kazandırır..
    Ücretler hakkında yorum yapamam ama düzgün iş yaptırmak, sorusuz çalışmak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.. Her işte ara sıra istenmeyen aksaklıklar çıkabilir. Bugün sıfır bir araba aldığınızda bile arızalı çıkabiliyor.. Ben çok HD yaktım ama hiç firmayı suçlamadım çünkü üreticisi değil.. Üreticisi olsa bile garantisi yok.. Bilgisayarınızı düşünün akşam yatarken kapatırsınız sabah açılmaz
    Not : Yedekli çalışmayı ihmal etmeyin
    Güzel ve samimi yorumunuz için teşekkür ederiz. Senelerdir kendileriyle iş yapmaktayız daha uzun süre çalışmayı umuyoruz. Şimdiye kadar bir aksaklık söz konusu olmadı çok şükür. Her müşteri sizin gibi olsa diyoruz gerçekten

MaxiGamer
    enwar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Nisan 2009
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     8
    R. Hali
    enwar's: Flirty

Ettiği yardım sunucunun parasının kaç katı eder. Çok ilgili gösterdi bize , hiç yardımını esirgemedi. Bir kere sunucuyu deneyin görün derim

20. Aşağıdaki üyeler enwar isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Genel Görevli

K. Tarihi 
    19 Haziran 2009
    Konular 
    81
    Edilen Teşekkür 
     83

Alıntı enwar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ettiği yardım sunucunun parasının kaç katı eder. Çok ilgili gösterdi bize , hiç yardımını esirgemedi. Bir kere sunucuyu deneyin görün derim
    Aldığınız hizmeti beğenmiş olmanız bizi çok mutlu etti. Çalışanlar bilir elimizden geldiğince yardımı esirgemeyiz. Uzun süre çalışmak dileğiyle

- - - Güncellendi - - -

Paket Adı: FRANSA MAXİ KAMPANYA

İşlemci: Intel Xeon E3 1225v2 veya Intel Xeon E3 1245v2
    Ram: 16 GB DDR3 Ram
    Harddisk: 250 GB HDD (Arttırılabilir)
    Bağlantı: 1 Gbit Hat / 250Mbps Garanti
    Trafik: Limitsiz Trafik
    Lokasyon: Fransa Lokasyon

Fiyat: 320 TL / AY

Kısa süreli MaxiGame özel kampanya aktif!
    Mesaj onurgs59 tarafından (28 Ekim 2017 Saat 22:02 ) değiştirilmiştir.

22. Aşağıdaki üyeler onurgs59 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa Birinci 12