AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

MaxiGamer
    Paxo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Ekim 2016
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     44
     Alınan Teşekkür  :  10

KingdomSro 80 Cap İnferno / İsro Deneyimi / Hard / 1.500+ Online / 20 Ocak Açılış !

Mesaj Paxo tarafından (30 Ocak 2017 Saat 21:26 ) değiştirilmiştir.

2. Aşağıdaki 2 üye Paxo isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

Bölüm Görevlisi
    nevfell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Ağustos 2010
    Oyun
    Uzman Grafiker
    Konular 
    98
    Edilen Teşekkür 
     384
     Alınan Teşekkür  :  175
    R. Hali
    nevfell's: Cool

8 Degre sun drop hariç efsane olmuş tabi orjinalliğe vurunca oda şahane.. Hayırlı olsun.

4. Aşağıdaki üyeler nevfell isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    fightr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    29 Aralık 2016
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  1

Silent_night

SILENT_NIGHT Guildi olarak kingdomsroyu destekliyoruz yaptığı 110cap serverden aşırı memnunuz.

SN MASTERİ..

6. Aşağıdaki üyeler fightr isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    Kleidershrank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    06 Şubat 2016
    Oyun
    Metin3
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     25
     Alınan Teşekkür  :  13

110 Cap oyununda elinden geleni yaptığını biliyorum çok iyi bir yöneticisin. Gerek eventler olsun, gerek oyuncular ile ilgilenme. 5 üzerinden 5 alırsın gözümde. Yeni projende başarılarının devamını diliyorum. Sen bu piyasada işini düzgün yapan kişiler arasına girmeyi hak ediyorsun ve ettinde. Ben her zaman yanındayım ve arkandayım. Bu projeyi sunarak 110 cap serverinde düşüş olucak diye merak etme. Senin ismin oturdu ve 110 cap oyununu sorunlar içerisinde bana getirdin ve o zorluklarla bu duruma getirdik. 1 Ay'ı aşkındır kesintisiz hizmet vermeye başladın. Bu oyununda sorunsuz olacağının garantisini ben verebiliyorum. Şimdiden başarılarının devamını tekrardan diliyorum.

8. Aşağıdaki üyeler Kleidershrank isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    byzaza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Nisan 2010
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  5

Server açılış tarihi çok geç, 10 ocağa çekilme gibi bir şans yok mu 10 ocağa çekilse dahi daha 11 gün olacak.
    Ayrıca reklam yapmamışsınız sanırım diğer forumlar da.
    Mesaj byzaza tarafından (30 Aralık 2016 Saat 10:28 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Ekim 2016
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     44

Alıntı nevfell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8 Degre sun drop hariç efsane olmuş tabi orjinalliğe vurunca oda şahane.. Hayırlı olsun.
    Hocam senden bir yorum görmek güzel sun sistem 80 cap için en üst seviye ki ztn zor droplu bir sistem olucak genel hatlarıyla moon drop üstüne olucak sistemimiz.Yinede cok teşekkürler

- - - Güncellendi - - -

Alıntı fightr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SILENT_NIGHT Guildi olarak kingdomsroyu destekliyoruz yaptığı 110cap serverden aşırı memnunuz.

SN MASTERİ..

Hocam 2 Aya yakın süredir hizmet veriyoruz 110 capta sizlere kaliteli bir oyun sundugumuzu düşünüyorum hersey için teşekkür ederim.Kaldıgımız yerde devam edicez.Teşekkür ederim

- - - Güncellendi - - -

Alıntı Kleidershrank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    110 Cap oyununda elinden geleni yaptığını biliyorum çok iyi bir yöneticisin. Gerek eventler olsun, gerek oyuncular ile ilgilenme. 5 üzerinden 5 alırsın gözümde. Yeni projende başarılarının devamını diliyorum. Sen bu piyasada işini düzgün yapan kişiler arasına girmeyi hak ediyorsun ve ettinde. Ben her zaman yanındayım ve arkandayım. Bu projeyi sunarak 110 cap serverinde düşüş olucak diye merak etme. Senin ismin oturdu ve 110 cap oyununu sorunlar içerisinde bana getirdin ve o zorluklarla bu duruma getirdik. 1 Ay'ı aşkındır kesintisiz hizmet vermeye başladın. Bu oyununda sorunsuz olacağının garantisini ben verebiliyorum. Şimdiden başarılarının devamını tekrardan diliyorum.
    Kardeşim yaşadıgım sorunları sen herkesten cok bilirsin sende bana gece gündüz her dakika her yardımı yaptın senin sayende kurtulduk sorunlardan bu oyun bu hale geldi.Nakre Sunucum a sonsuz teşekkür ederim.Yaşadıgım sorunlardan sonra benim gözümde bu piyasanın kayda deger tek sunucu firması Nakre Sunucum tek Paneli Remo Paneldir.Daha uzun süre bu sektörde hizmet edicem.Sende benim yanımda oldugun sürece uzun soluklu olucagından eminim.Hersey için tekrar teşekkür ederim...

- - - Güncellendi - - -

Alıntı byzaza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Server açılış tarihi çok geç, 10 ocağa çekilme gibi bir şans yok mu 10 ocağa çekilse dahi daha 11 gün olacak.
    Ayrıca reklam yapmamışsınız sanırım diğer forumlar da.
    Hocam afiş gece bitti daha reklam için calısmalara bugun baslanıyor suan sadece maxigamede actık konumuzu zaten kendi 110 cap oyunumuzda belli bir kitlemiz var yinede reklamlarımız baslıyor 1-2 gün içinde.Acılıs tarihide bizim için normal 110 cap oyunumuzun geliştiricileriyle zaman harcıyoruz.20 ocakta ancak start verebiliriz

MaxiGamer
    Lykie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Ekim 2015
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     31
     Alınan Teşekkür  :  11
    R. Hali
    Lykie's: Cool

Tr serverları arasında gördüğüm sistemi güzel en sağlam sw gibi duruyor. Başarılar dostum

12. Aşağıdaki üyeler Lykie isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Ekim 2016
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     44

Alıntı Lykie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tr serverları arasında gördüğüm sistemi güzel en sağlam sw gibi duruyor. Başarılar dostum

Teşekkürler hocam sagolasın iyi dileklerim için

MaxiGamer
    WeAreOne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    09 Aralık 2016
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

Hakan kardeş itin puştun swında boşa zaman harcadım resmen. gm char soydu 2 arkadaşın... Böle bogtan swlarda var bilen bilir... Bundan sonra sen nereye ben oraya. Bireysel olarak. Biraz acılışı öne ceksen çok iyi olur. Piyasada sw yok tam zamanı sw acmanın. KingdomSro bana göre markadır artık. Yeterki bu şekilde devam et.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Nisan 2010
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

Forgetten wolr dan sun düşme olayı olmamalı

16. Aşağıdaki 2 üye byzaza isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Ekim 2016
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     44

Alıntı WeAreOne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan kardeş itin puştun swında boşa zaman harcadım resmen. gm char soydu 2 arkadaşın... Böle bogtan swlarda var bilen bilir... Bundan sonra sen nereye ben oraya. Bireysel olarak. Biraz acılışı öne ceksen çok iyi olur. Piyasada sw yok tam zamanı sw acmanın. KingdomSro bana göre markadır artık. Yeterki bu şekilde devam et.

Teşekkürler hocam tekrardan hoş geldin.Güzel ve iyi bir alt yapı için anca tarih bu zamana alabildik istersen 110 da o zamana kadar aramıza geri dönebilrisin

- - - Güncellendi - - -

Forgetten wolr dan sun düşme olayı olmamalı

Ratesi cok zor hocam bu yüzden aktif olması büyük bir sorun degil beta sürümünde denermisiniz.Yorum için teşekkürler..

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Nisan 2010
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

Son olarakta açılışı 8 ocak gibi bir tarihe almanız gerçekten çok iyi olur biz ekipçe başlıyacağız inanın artık sabrımız kalmadı arkadaşları durduramıyoruz server arayışına başladılar gerçekten çok geç açılış tarihi reklamlar konusunda biz size yardımcı da oluruz ayrıca.

19. Aşağıdaki 2 üye byzaza isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Ekim 2016
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     44

Son olarakta açılışı 8 ocak gibi bir tarihe almanız gerçekten çok iyi olur biz ekipçe başlıyacağız inanın artık sabrımız kalmadı arkadaşları durduramıyoruz server arayışına başladılar gerçekten çok geç açılış tarihi reklamlar konusunda biz size yardımcı da oluruz ayrıca.
    Hocam acılıs tarihinde suan bir degişim söz konusu degil yeni basladık tanıtımlara server kapasite ve hacmi her gecen gün büyüyor 110 cap oyunumuzda yenilikler ve güncellemeler olucak bu yüzden 20 ocak öncesi acılıs veremiyoruz malesef

MaxiGamer
    tugkantastekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Ağustos 2016
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     2
     Alınan Teşekkür  :  11

Serverın başından beri kingdomsro'da sro maceramıza devam ediyoruz.Server'ın ilk günlerini hatırlayan biri olarak üst üste gelen okadar olumsuzlukları konuşma yoluyla playerlara okadar güzel ifade ettiniz ki açıldığı günden beri server 1.5k 'nın aşasını pek görmedi.Başka gm olsa serverın bukadar ilerlemesi zor olurdu.Açılacak olan 80 capede gelicez ayrıca serverın özellikleri resmen 80 capte bir devrim niteliğinde olmuş,harika.Başarılı olacağınızdan hiçbir şüphemiz yok.

22. Aşağıdaki üyeler tugkantastekin isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Ekim 2016
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     44

Alıntı tugkantastekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serverın başından beri kingdomsro'da sro maceramıza devam ediyoruz.Server'ın ilk günlerini hatırlayan biri olarak üst üste gelen okadar olumsuzlukları konuşma yoluyla playerlara okadar güzel ifade ettiniz ki açıldığı günden beri server 1.5k 'nın aşasını pek görmedi.Başka gm olsa serverın bukadar ilerlemesi zor olurdu.Açılacak olan 80 capede gelicez ayrıca serverın özellikleri resmen 80 capte bir devrim niteliğinde olmuş,harika.Başarılı olacağınızdan hiçbir şüphemiz yok.
    Hocam cok sagol KingdomSro Aslında oyuncularıyla ve devamlılıgıyla büyüdü ve büyümeye devam ediyor.Elimizden gelenin en iyisini sunuyoruz.80 Capta büyük bir proje oldu hersey dahada güzel olucak.Teşekkür ederim..

MaxiGamer
    ZIRTAPOS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    11 Ocak 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  1

COUNT Guıld i olarak Kingdom Sro 110 Cap server in gerçekten çok memnunuz.İstemeyrekte olsa ayrılmak zorunda kaldık. Bütün üyelerimiz adına Gm Paxo ya tesekkur ediyorum emeklerı ve ugraşları için.Bundan sonra da nasip olursa Kingdom Sro 80 Cap da görüşmek üzere.Eminim yine cok iyi bir iş koyacaksın ortaya.Herzaman yanındayız.Basarılar..
    Guıldımızın adı artık ''GoAway'' olmustur.
    GoAway Guıld masterı ZIRTAPOS
    Mesaj ZIRTAPOS tarafından (12 Ocak 2017 Saat 00:28 ) değiştirilmiştir.

25. Aşağıdaki üyeler ZIRTAPOS isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Ekim 2016
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     44

Alıntı ZIRTAPOS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    COUNT Guıld i olarak Kingdom Sro 110 Cap server in gerçekten çok memnunuz.İstemeyrekte olsa ayrılmak zorunda kaldık. Bütün üyelerimiz adına Gm Paxo ya tesekkur ediyorum emeklerı ve ugraşları için.Bundan sonra da nasip olursa Kingdom Sro 80 Cap da görüşmek üzere.Eminim yine cok iyi bir iş koyacaksın ortaya.Herzaman yanındayız.Basarılar..
    Guıldımızın adı artık ''GoAway'' olmustur.
    GoAway Guıld masterı ZIRTAPOS
    Cok sagol Ertan hersey için bende teşekkür ederim güzel bi serüvendi 110 cap.80 cap içinde cok güzel bir baslangıc olucagına eminim sizi de tekrar görmek güzel olur.Her zaman kaliteli bir hizmet ve destek vermeye calısıyorum umarım buda güzel olur...

MaxiGamer
    Vapula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    06 Aralık 2016
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  4

Yorumumu 110 cap(Heaven) başlığında tam olarak yapmıştım, üzerine söylenecek bir şeyler var mı bilmiyorum, bakalım. Silk satış görüyorum ki 80 cap'e de elbette bu yakışırdı. Samarkand olayı güzel olmuş, oyun içerisine soktuğunuz Silk oyuncuların premiumlarını veya dress vs ürünlerini kolaylıkla temin edebileceği rakamda; hoş olmuş. Diğer para göz server sahiplerinin aksine gayet güzel işler yapmaya devam ediyorsunuz. Roc'a %100 Sun drop koymuşsunuz..gayet güzel. Arena GW + Roc + Demon gayet canlı tutacaktır, sağlam aktiviteler yapmışsınız. Buranında çok iyi olacağından emin olsam bile, görmeden tam olarak bir şey söylemek istemem..tabii, 110 cap'in player kaybı yaşayıp, hala devam etmekte olduğunu gözardı etmemek gerekiyor. Bu da güzel bir şey. Kolay yoldan kapatıp, tüm emekleri hiç edebilirdiniz lakin pvp çevirip devam ettirmeyi tercih etmişsiniz. Örnek olsun herkese. 80 için nefesleri tuttuk, bekliyoruz! Başarılarınızın devamını dilerim, kolay gelsin.

28. Aşağıdaki üyeler Vapula isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Ekim 2016
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     44

Cok sagol hocam yani elimizden geldigi kadar kaliteli hizmet vermeye calısıyoruz cok daha ileri seviyede güzel işler cıkarıcaz..80 CAP için elimizdeki kitlede gayet umut verici güzel bir deneyim olucak

MaxiGamer
    Vapula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    06 Aralık 2016
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  4

Beklemedeyiz, bakalım.

MaxiGamer
    burhanguclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Nisan 2009
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     4
     Alınan Teşekkür  :  17
    R. Hali
    burhanguclu's: Cloud_9

Site açılmış kayıtlar falan ama indirme linklerini göremedim. Bir de markete baktım silk fiyatları gerçekten ucuzmuş. Umarım Premiumun da silk olarak fiyatı ucuzdur. Bu mantıkla çok daha fazla kişi silk ürünü alabilir TL ile. Bazı serverlarda premiumu 20 TL, 25 TL yapıyorlar ondan sonra para bulamayınca serverı kapatıyorlar. En mantıklısı bu şekilde yapmak olmuş. İndirme linkleri erken gelirse bi betayı denemek istiyorum ben de.

32. Aşağıdaki üyeler burhanguclu isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Ekim 2016
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     44

Alıntı burhanguclu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Site açılmış kayıtlar falan ama indirme linklerini göremedim. Bir de markete baktım silk fiyatları gerçekten ucuzmuş. Umarım Premiumun da silk olarak fiyatı ucuzdur. Bu mantıkla çok daha fazla kişi silk ürünü alabilir TL ile. Bazı serverlarda premiumu 20 TL, 25 TL yapıyorlar ondan sonra para bulamayınca serverı kapatıyorlar. En mantıklısı bu şekilde yapmak olmuş. İndirme linkleri erken gelirse bi betayı denemek istiyorum ben de.

Yorum için teşekkürler piyasada oyunların devamlılıgını kazanması zor KingdomSro olarak hizmet anlamında şartları zorlamayı tercih ediyoruz..Linkler hazır hocam sitemizden indirebilirsiniz

MaxiGamer
    MrPcKopaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    21 Şubat 2010
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     13
     Alınan Teşekkür  :  22
    R. Hali
    MrPcKopaT's: Cheerful

PHbot sizce de adaletsizlik değil mi? Kapatılsa daha iyi olmaz mıydı?

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Ekim 2016
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     44

Alıntı MrPcKopaT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    PHbot sizce de adaletsizlik değil mi? Kapatılsa daha iyi olmaz mıydı?

Hocam Ph Bot Yapımcıları işin cok üst düzeyi ve bu botu engellemek sadece trader kullanımı degil tamamen botu engellemek oluyor ve tekrar asılabiliyor.Biz burda bu sistemle kervan ceken oyuncunun zarar görmesi için rate sistemini kazancı 1 e 1 oluyor 100 m aldıgı kervandan 100m kazanc elde ediyor thief kazancıda malın alış miktarı yani 100m bu durumda phbot kimseye cezbedici gelmiyor o goldu riske atmak oyunda zaman ve kazanc kaybetmek oluyor.Oyunun işleyen düzeneginde bunu daha detaylı anlayabilicek oyuncular.Degerlendirmen için teşekkürler..

MaxiGamer
    MrPcKopaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    21 Şubat 2010
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     13
     Alınan Teşekkür  :  22
    R. Hali
    MrPcKopaT's: Cheerful

@Paxo peki skiller 80 level'a max olsa güzel olmaz mıydı onu halledebilme şansınız var mı küçük bir pk2 edit ile?

37. Aşağıdaki üyeler MrPcKopaT isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu