AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 7 Sayfadan 7. Sayfa Birinci 567

MaxiGamer
    DeathBlink - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Ağustos 2017
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     4
     Alınan Teşekkür  :  12

Şurası bir gerçek ki, oyuncu sayısı hiç bir şeyi ispatlamıyor. Aslında oyuncu değil hesap sayısı...

Düz matematik ile 5000 / 4 = 1250 yapar...
    Ama Spy(Ali) da biliyor ki oyunda 1250 gerçek kişi yok...
    Kimlerin proxy kullandığına kadar biliyordur.
    JoySro - Saltuk "insan" oyuncu olarak kapasitesi 600ü geçmez... Hadi 200de benden olsun 800 olsun...

En basit hesapla Arena NPC lerinin oraya bakarsak arena için bekleyen yüzlerce karakter var.
    Başka işleri yok.

Dediğim gibi Spy(Ali) şu anda proxy için kılını kıpırdatmıyor.
    Kıpırdatsaydı kapasite yarıya düşerdi.
    Şu anda 5000/5000 görünmesi onu mutlu ediyor...
    Zaten oyunda gold kıymetsiz, herşey silk ile satılıyor.
    Ne kadar çok NOVA/FGW Talisman ve benzeri kıymetli şey düşerse kazanan Spy(Ali) oluyor. Dolayısı ile proxy oyuncudan çok Spy(Ali)'nin işine yarıyor...

Bu döngü böyle devam eder... Alan razı veren razı.

Bu ülkede 2 tehlikeli insan türü var. Din ile insanları aldatan/soyan, Atatürk ile insanları aldatan/soyan... Spy(Ali) 2. tip tehlikeli insan grubundan...

Edit:

Şimdi bazılarınız diyecek ki hem oynuyorsun hemde başka platformlarda yazıyorsun...
    Ben şahsım adına isterim ki JoySro da düzgün ve seviyeli iş yapsın, MaxiGame de işini düzgün yapsın.
    Kimse kimseyle kavga etmesin.
    Gerekirse fikir alışverişi yapsın.

Ben bunları joysro forumunda yazamıyorum. İşlerine gelmediği için onaylamıyorlar.
    Ama eminim ki Spy(Ali) bu forumu, özellikle bu başlığı kelime kelime okuyordur.

Ben joysro dan nasıl bir oyun çıkacağını bile bile başladım.
    Spy(Ali) nin kişiliğini, insanlara bakış açısını bile bile başladım.
    Ama toplum olarak en güzel yanlarımız bize düşmanlık yapıyor.

Belki bu sefer olmuştur. Belki bu sefer hatalarından ders almıştır. Belki....
    Ama işte olmuyor yapacak bir şey yok...
    Mesaj DeathBlink tarafından (24 Ağustos 2017 Saat 18:43 ) değiştirilmiştir.

2. Aşağıdaki 2 üye DeathBlink isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer
    CalypsOo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Şubat 2010
    Konular 
    20
    Edilen Teşekkür 
     392
     Alınan Teşekkür  :  121
    R. Hali
    CalypsOo's: Uyuşuk

Alıntı DeathBlink Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şurası bir gerçek ki, oyuncu sayısı hiç bir şeyi ispatlamıyor. Aslında oyuncu değil hesap sayısı...

Düz matematik ile 5000 / 4 = 1250 yapar...
    Ama Spy(Ali) da biliyor ki oyunda 1250 gerçek kişi yok...
    Kimlerin proxy kullandığına kadar biliyordur.
    JoySro - Saltuk "insan" oyuncu olarak kapasitesi 600ü geçmez... Hadi 200de benden olsun 800 olsun...

En basit hesapla Arena NPC lerinin oraya bakarsak arena için bekleyen yüzlerce karakter var.
    Başka işleri yok.

Dediğim gibi Spy(Ali) şu anda proxy için kılını kıpırdatmıyor.
    Kıpırdatsaydı kapasite yarıya düşerdi.
    Şu anda 5000/5000 görünmesi onu mutlu ediyor...
    Zaten oyunda gold kıymetsiz, herşey silk ile satılıyor.
    Ne kadar çok NOVA/FGW Talisman ve benzeri kıymetli şey düşerse kazanan Spy(Ali) oluyor. Dolayısı ile proxy oyuncudan çok Spy(Ali)'nin işine yarıyor...

Bu döngü böyle devam eder... Alan razı veren razı.

Bu ülkede 2 tehlikeli insan türü var. Din ile insanları aldatan/soyan, Atatürk ile insanları aldatan/soyan... Spy(Ali) 2. tip tehlikeli insan grubundan...

Edit:

Şimdi bazılarınız diyecek ki hem oynuyorsun hemde başka platformlarda yazıyorsun...
    Ben şahsım adına isterim ki JoySro da düzgün ve seviyeli iş yapsın, MaxiGame de işini düzgün yapsın.
    Kimse kimseyle kavga etmesin.
    Gerekirse fikir alışverişi yapsın.

Ben bunları joysro forumunda yazamıyorum. İşlerine gelmediği için onaylamıyorlar.
    Ama eminim ki Spy(Ali) bu forumu, özellikle bu başlığı kelime kelime okuyordur.

Ben joysro dan nasıl bir oyun çıkacağını bile bile başladım.
    Spy(Ali) nin kişiliğini, insanlara bakış açısını bile bile başladım.
    Ama toplum olarak en güzel yanlarımız bize düşmanlık yapıyor.

Belki bu sefer olmuştur. Belki bu sefer hatalarından ders almıştır. Belki....
    Ama işte olmuyor yapacak bir şey yok...
    adam oyundan tribe girmiş görün bu halleri

Kurucu
    Terk-i Diyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Nisan 2009
    Oyun
    Battlefield 3
    Konular 
    50
    Edilen Teşekkür 
     991
     Alınan Teşekkür  :  1,117

Alıntı Kaya101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakanı hiç tanımam muhabbetim olmadı ve bir oyuncu olarak Marvel guildi diye kurduğu guildden tanıdığım iyi insanlar olsa bile oynadıkları serverin kalitesini düşüren ve bir yerden sonra batırmaya sürükleyen bi guild olarak görmüşümdür,o guild sayesinde tanıdığım bir kaç istisna kişi dışında. o yüzden Marvelle destekledim falan demesi beni bir oyuncu olarak rahatsız ediyor.Tabi bunun arka planını neler olduğunu falan bilemem ben her BP serverinde sıradan bir oyuncu olarak oynadım sadece.

Karışmak haddime değil ama buradan gördüğüm hakanın 2 kuruş para için kendisini ailesi gibi gören insanlara nasıl ihanet ettiğidir,bir insan para için asla bu kadar düşmemeli yazık diyorum sadece.Hakan ve Joysro ekibi bunları okuyacaksınız muhtemelen o yüzden ihanet etmek yerine kafanızı kullansanız saygı ile iş yapsaydınız daha çok kazanır,kendinizi bu kadar küçük düşürmezdiniz. @Terk-i Diyar benim yaşadığım sıkıntıları durumları gayet iyi biliyor ama sizlerin aksine kelimenin tam anlamıyla sıfırdan başladığım bir iş ile milyonlarca doların döndüğü yerlerde direkt "Manager" rankına sahip kişilerle iletişim kurabilecek kadar büyütmüştüm kendimi,düşün ki Japonya da bulunan müşterin dahi memnun kaldığı için bi yerden sonra sadece hal hatır sormak için sana yazıyor ve başka arkadaşlarını seninle iş yapması için yönlendiriyor. aslında buradaki sözlerim Joysro gibi server sahiplerine keşke oyuncularınızı(müşterilerinizi) para kaynağı olarak görmek yerine onların insan olduğunu,iyi davranmanız,memnun etmeniz,zarara sokmamanız gerektiğini bilseniz. Hepiniz serverlarınızı birer ticarethane gibi görüyorsunuz bir rakip çıktığı zaman onu indirmek için her türlü oyunu oynuyorsunuz ama bunun yerine insan olmayı seçseniz hem saygı hem sevgi hemde sizi memnun edecek kadar para kazanabileceğinizi bilseniz çok daha güzel olurdu.

Bundan bir kaç ay önce anlaşmalı olduğum yer tabiri caizse beni kapı dışarı koydu. sadece o hamleleri benim yüklü miktarda zarara girmemi sağladı ama sizler gibi sağa sola saldırmak yerine başka işler,projeler düşündüm ve bunun için harekete geçtim yanında ceketinizi ilikleyeceğiniz insanların evinde kaldım,dediğim gibi keşke aklınızı kullansanız neler yapabileceğinizi bilseniz.

@Terk-i Diyar global anlamda internette neler neler yapmış,yapabilen insanlarla her gün görüşebildiği mi kendisi biliyor.

@Deepblue özel hayatını,neler yaşadığını bilmem pek muhabbetimiz yok çünkü ama ben ne zaman kendisinden maddi-manevi yardım istesem her zaman elinden gelenin fazlasını yapmıştır üzgünüm ama daha fazla para için arkasından atıp tuttuğunuz adamdan belki fazla kazanırsınız ama asla onun gibi onura ve insanlığa sahip olamayacaksınız.
    çok doğru konuşmuşsun. saygının olamdığı paranın öne geçtiği zamanlarda hep böyle işler karışmıştır.
    sözüm o na ihtiyaç sahibine yardım etmemiş falan filan da kimden ne istediğine bak önce varsa verilir olmayan imkan al buyur denmez. he olupta verseme allah yukarda önce ben binerim tepesine bumudur senin insanlığın diye ama öğle bir durum yok.
    @Kaya101 para kaxanmayı seven ve paraya tapanlar bu kardeşime baş vursunlar zira kendisi 2 doları 15 bin dolara yapabiliyor bunuda ticari zekası ile milletin çöplüğüne girmeden yapıyor kimsenin ekmeğine göz dikmeden adam gibi yapıyor.

5. Aşağıdaki üyeler Terk-i Diyar isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Inori <3
    Kaya101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    15 Ocak 2010
    Oyun
    Overwatch
    Konular 
    17
    Edilen Teşekkür 
     442
     Alınan Teşekkür  :  869
    R. Hali
    Kaya101's: Ho?nut

Alıntı Terk-i Diyar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok doğru konuşmuşsun. saygının olamdığı paranın öne geçtiği zamanlarda hep böyle işler karışmıştır.
    sözüm o na ihtiyaç sahibine yardım etmemiş falan filan da kimden ne istediğine bak önce varsa verilir olmayan imkan al buyur denmez. he olupta verseme allah yukarda önce ben binerim tepesine bumudur senin insanlığın diye ama öğle bir durum yok.
    @
    Kaya101 para kaxanmayı seven ve paraya tapanlar bu kardeşime baş vursunlar zira kendisi 2 doları 15 bin dolara yapabiliyor bunuda ticari zekası ile milletin çöplüğüne girmeden yapıyor kimsenin ekmeğine göz dikmeden adam gibi yapıyor.

İhtiyaç sahibi dedikleri insan öğrenciyken ev kredisi ödüyor abi,kusura bakmasınlar ama bu lükstür bana göre. Parasız kaldığı için okula gidemeyen kişiler parasızlık içinde okumaya çalışan insanlar ihtiyaç sahibidir hiç kusura bakmasınlar. Ben günlük yüzlerce dolar kazanırken ihtiyaç sahibi olan öğrencileri gayet iyi gördüm,aldığı bursu ailesine destek için veren insanlar gördüm hatta daha önemlisi kendisine yardım etmek için verilen parayı başka ihtiyacı olan arkadaşıyla paylaşan koca yürekli insanlar gördüm neyse çok uzatmak istemiyorum bu konuyu,ev kredisi ödeyen insan ihtiyaç sahibi değildir ticari anlamda bir şey katamayacağı bir yerde kendisine uygun bir iş verilmediği için ihanet etmekte saygısızlıktan ötedir.

Önceki mesajlarda araba ile fotoğrafı çekilmiş bi arkadaş var sanırım server sahiplerinden biri,kendisini tanımam ama eğer akıllı bir insan olsaydı insanlardan söğüşlediği o parayla zamanla eskiyip değer kaybedecek bir şey almak yerine işini daha fazla büyütmeyi belki farklı platformlara girmeyi denemeliydi ama belli ki kendisini önemli biri gibi gösterip gösteriş yapmak egosunu tatmin etmek için böyle bir şeyi seçmiş.

Ben şuan hayalim olan arabayı alabilecek durumdayken 4 sene önce aldığım telefonu kullanıyorum hala
    @
    Terk-i Diyar Benim kendi yaptığım işte zirveye oynamaya başladığım sıralar fişimin çekilmesi için uğraşanlarda bunlar gibiydi ama yılmadım. daha geçen gün bak 500 doları nasıl hiç ediyorum diye eğlenmek için ne yaptığımı sen gördün ki eğlenirken bile kazanarak çıktım.

Başvurmalık bir şey yok.Bu insanlara bakın ve onların yaptığı şeyin tersini yapın girdiğiniz iş her ne olursa olsun memnuniyeti her şeyden önde tutun gerekirse zarara girin o işlem için ama memnun edin,önemli olan müşteri zincirinizi oluşturmak,size gelen kişiyi söğüşledikten sonra veya size ters düştükleri zaman onları BANLAYIP başka yerlere suç atmayın.

7. Aşağıdaki 4 üye Kaya101 isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer
    Breathtaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    03 Ağustos 2012
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     17
     Alınan Teşekkür  :  17

Serverdaki bugların ve tuhaflıkların sayısını tutabilen var mı? kaç tane oldu? Baya oldu sanırsam bildiklerimi yazayım, eksik yazarsam tamamlayın pls.

1. Gold bugu
    2. Sp bugu
    3. SİLK BUGU
    4. Avatar bugu
    5. Beta kale savaşındaki goldun çekilip kullanılması.
    6. Bug değil ama kandırmaca: 2000 kişi olmayan bi serverda fake ile 5000 kişi göstermeleri.
    7. El altından AOS guildine masterleri onları savunsun diye verdikleri itemler.
    8. Dropa kapalı olan fight itemlerin drop olması.
    9. İşin tuzu biberi; Lag, delay, dc...
    10. Ali'nin oyunculara ettiği küfürler, hakaretler, artislikler, küçük görmeler ve attığı haksız banlar.

Bir server yönetimi daha kendini ne kadar rezil edebilir ki? Şuan rekor gaysroda

Şunları da unutmayalım 160'lık sandalye boylu Ali'yi unutmadık unutturmayız! Artiz 2 karış boyu ile başkalarının boyu ile dalga geçiyor birde utanmadan adres falan istiyor. Neyine güveniyor bu kadar acaba, gideceksin üstüne basıp ezeceksin ayaklar altında kalacak sonra en vahimi de ne biliyor musunuz? tutup bile bunu adamdan sayıp seni hapse atacaklar değmez ki.

Vurun fakenin dibine sonra biz bp gibi fake göstermiyoruz 5k oyuncumuz var diyip üste çıkın zeytinyağı misali.

- - - Güncellendi - - -

Birde bilimsel bir gerçeği açıklamak istiyorum resim dalga geçmek için değil sadece gerçeği göstermek içindir. Ses kayıtlarını dinledim bu kısa dönem ergenlik yapan şahıs Ümit abiye masa boylu diye dalga geçiyor buyrun kendisinin boyu (Ümit abinin boyu bildiğim kadarı ile 175 cm)

Ses kayıtlarınıda şöyle alalım kaybolmasın arada. Bunun yalakaları nasıl boş birini savunduklarını görsünler.

9. Aşağıdaki 2 üye Breathtaker isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer
    Husker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Temmuz 2012
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     145
     Alınan Teşekkür  :  240

Neler dönmüş serhat ya.

MaxiGamer
    eslamsamo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    01 Eylül 2017
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

Jkjkjk

- - - Updated - - -

FsGSGS

MaxiGamer
    KubilayA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    06 Ağustos 2017
    Oyun
    Blackpearl Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

kendi iplerini cektiler

- - - Güncellendi - - -

beter olsunlar

- - - Güncellendi - - -

onca bugun üstüne bu kadar da olmaz

MaxiGamer
    SemihBurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    17 Kasım 2009
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    27
    Edilen Teşekkür 
     211
     Alınan Teşekkür  :  497
    R. Hali
    SemihBurak's: Where

Alıntı KubilayA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendi iplerini cektiler

- - - Güncellendi - - -

beter olsunlar

- - - Güncellendi - - -

onca bugun üstüne bu kadar da olmaz
    Sen niye durup durup içerlendin ki boşver herkesin Allah bin .... versin. Hak yiyen b** yesin. Burada böyle sallamak ne kadar doğru ki? Gerekli açıklamaları olayların canlı şahitleri yapmış zaten. Bizlerde bilgilendiğimize göre fazla da spekülasyon yaratmaya gerek yok.

MaxiGamer
    AzeWizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    11 Eylül 2017
    Oyun
    BP Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     3
     Alınan Teşekkür  :  3

Merhaba beyler

Bölüm Görevlisi
    JCarlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    26 Kasım 2009
    Oyun
    Askar...
    Konular 
    17
    Edilen Teşekkür 
     16
     Alınan Teşekkür  :  162
    R. Hali
    JCarlsberg's: Stirring

Alıntı AzeWizard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba beyler
    Her konu altına Merhaba yazıp post kasmaya devam ederseniz forumdan uzaklaştırılacaksınız bilginiz olsun.

Kurucu
    Terk-i Diyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Nisan 2009
    Oyun
    Battlefield 3
    Konular 
    50
    Edilen Teşekkür 
     991
     Alınan Teşekkür  :  1,117

Alıntı SemihBurak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen niye durup durup içerlendin ki boşver herkesin Allah bin .... versin. Hak yiyen b** yesin. Burada böyle sallamak ne kadar doğru ki? Gerekli açıklamaları olayların canlı şahitleri yapmış zaten. Bizlerde bilgilendiğimize göre fazla da spekülasyon yaratmaya gerek yok.
    Abim istediğinizi yapmakta özgürsünüz lakin nacizane bi tavsiye isterseniz o beyin fukarası ile muhattap olmayın siz. Zira adam beyni ile düşünüp ağzı ile konuşmuyor.

MaxiGamer
    SemihBurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    17 Kasım 2009
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    27
    Edilen Teşekkür 
     211
     Alınan Teşekkür  :  497
    R. Hali
    SemihBurak's: Where

Abim istediğinizi yapmakta özgürsünüz lakin nacizane bi tavsiye isterseniz o beyin fukarası ile muhattap olmayın siz. Zira adam beyni ile düşünüp ağzı ile konuşmuyor.
    Onu anladım bende bugün. Benim yaptığım yorumlar ile onların bahsettikleri çok farklı şeyler. Ama ne yapalım, Allah onlarıda öyle yaratmış, öyle bir zeka vermiş. Ayıplasak, dalga geçsek bize yazar günahı. Herkes inşallah bir gün akıl yolunu bulur diyerek kapatıyorum mevzuyu.

18. Aşağıdaki üyeler SemihBurak isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Toplam 7 Sayfadan 7. Sayfa Birinci 567