AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    estergon46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Nisan 2009
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  9

öncelikle elinize sağlık adw elixirleri npcden kaldırılması normal şekilde itemden elde edilmesi iyi olacak bide roc unıglerinin spawm noktaları sabit olmassa iyi olur

~More Than Blue~
    Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Nisan 2007
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    536
    Edilen Teşekkür 
     4,606
     Alınan Teşekkür  :  10,093
    R. Hali
    Deepblue's: Stressed

Valla bilmiyorum artık, sade server yapıyorsun gelip diyorlar ki bu mudur kapasiteniz x yabancı serveri bilmem neler yapıyor sizse düz server açıp bize yurtturup duruyorsunuz. Uğraşıp eğlenceli ve bol aktiviteli server hazırlıyorsun bu seferde çok karışık, anlamadık keşke orjinal olsa deniyor.

Allah bizi ne istediğini bilmeyenlerin şerrinden korusun.

3. Aşağıdaki 5 üye Deepblue isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer
    Toffifee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    11 Şubat 2015
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

Alıntı MonteKristoKontu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Retronun sisteminin uygulanması şahane olmuş. Gerçekten eğlenceli bir sistemdi. Yıllardır retronun rebornunu beklerken 110capı ile bir nevi özlemimizi giderebiliriz heralde

Konuyu inceleyen arkadaşlar çok uğraştırıcı, ıvır zıvır diye düşünmesin. Sistem gayet sade ve net. Yapmanız gereken kervan çekmek ve ba ya katılmak. Unique kovalayanlar sürekli olduğu için black pearlı pazardan alabilirsiniz zaten. Bu sistem ile retro 90 cap de oynadım, gayet eğlenceliydi. Eğer burada egy itemler için aşırı yüksek değer istenmiyorsa sıkıntı yok.

Yöneticilere sorum : Battle arena ticarete açık mı ? kapalı mı ? Şahsi fikrim kapalı olmasından yana, böylece BA ya herkes katılacaktır. Retroda oyun başında ticarete açıktı ve sonradan kapatıldığında daha dengeli olmuştu.
    nick neydi retroda?

MaxiGamer
    ahocamli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    25 Şubat 2017
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     64
     Alınan Teşekkür  :  25
    R. Hali
    ahocamli's: Horny

Alıntı JCarlsberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sistem çok güzel (oyuncu olmayan bana göre) yanlız bir problem var ve bunu söylemeden geçemeyeceğim.

Burada görevli olduğum için yada çok eski bir üye olduğum için ön görülerimi dile getirmezsem kişiliğime ve benliğime zıt düşerim.O yüzden bu yazıma cevap atacaklar yarım yamalak okuyup anlamadan cevap atmasın ricamdır.

Türk oyuncusu böyle kapsamlı oyunları SEVMEZ,OYNAMAZ,İSTEMEZ bunu sro ist içinde söyledim malesef ki yanılmadım bu sözlerimi kendi açtığımız SRS serisi içinde söyledim kendi oyunlarımızda bile 300 400 kişiyi geçemedik.

Çünkü ben yenilikçi ve farklılığı seven biriyim ama oyuncuların sevmediğini bildiğim halde hep farklı oyunlar ve sistemler geliştirdim sundum talep görmedi. Şuan ben sarkolata ve tombalacının düşüncelerini çok iyi biliyorum ama onlar şuan ki kitlenin düşüncelerini malesef ki tam olarak bilemiyorlar bu da bu iki arkadaşımızın yurt dışı projesinde yer almalarından kaynaklı.

Artık 2012-2013 de ki oyuncu kitlesi yok herkes anlaşılması BASİT sistemlerde ve yönetimin oyuncu kayırdığı kafasına sopa ile vurduğu sistemlerde oynamayı tercih ediyorlar. Bunun adına çoğu oyuncu samimiyet diyor çünkü oyuncuların yaş ortalaması aşırı düşük.

Bunu bilmek yada görmek için çok akıllı yada bilgili olmaya gerek yok. Çünkü tanıtım bölümünde ben SRSROAD afişini yayınladığım zaman Afiş bildiğiniz dolap boyu kadar yanlız talep ve övgü çok az

Fakat bir başka tanıtım konulara giriyorum afişte rateler unique noktaları ve npc görselleri var bizim Türk oyuncularımız altına Süper sistem,Tam aradığım sistem,Abi sistem bomba geliyoruz gibi yorumlar yapıyor. Güzel kardeşim bitanem benim canım yoldaşım. Sen ne gördün`de süper diyorsun gördüklerin Silkroad Online içerisinde olan rutin şeyler. O yüzden şuan ki kitleyi çok iyi bildiğim ve yıllardır bu piyasada olduğum için size oyuncuların bakış açısını belirtiyorum tam olarak şöyle..

1. Gün
    -Bilader drop mu coin mi ? hangi guildler geliyor ?
    -Günde kaç tane nova düşüyor ?
    -Gardaşım bu ne böyle ya değişik odalar var felan bu uniqler nerde çıkıyor koy şunları jangan kapıya.
    -Bilader bu 3 uniq ne ayak ya ne işe yarıyor bunlar niye çıkıyor nerde çıkıyor nova düşüyor mu ??

2. Gün
    -Bilader bu ne ya 4 gündür 3 char botta 1 tane nova düşmemiş yapacağın oyunun biz bırakıyoz.
    -Kardeşim bak ben 10 yıllık oyuncuyum böyle arenalar yeni odalar sistemler felan geç bunları ne öyle rütbeleri yapmak için uğraştırıyon koy npce 5 tl den alan alsın almayan almasın.
    -Abi biz bu son silahları nasıl alacaz ya ben hiç bir şey anlamadım sen afişe bak diyonda afiş çok büyük abi ya ben görmedim anlatsana bi nasıl alacaz.

Böyle bir kitleye böyle bir server LÜKS kaçar. Oyuncular afişi okumuyor zaten burada 1 kişi gelip göz atıyor arkasından 15 20 kişilik grup getiriyor ve o gelenler bu afişi okumuyor. Hepsi oyunun içinde oynadıkça ve facebook ile soru cevap karşılığında sistemi öğrenmeye çalışıyor böyle olduğu içinde kapsamlı oyunlar malesef ki tutmuyor. Absürt editler gavurun oyununda olunca tatlı geliyor Türk serverlarında tatlı gelmiyor burada ki alışkanlıklar ve bakış açıları çok farklı.

Benim tek önerim olacak bir an önce bu sistemin çok daha basite inmesi daha orjinale çekilip Oto Event botu ile süslenmesi. Sarkolata ve Tombalacının elinde değişik event sistemleri mevcut diye biliyorum onları entegre etmeleri bile yeterli olacaktır.

Tekrar belirtiyorum. Yazdıklarımı okumadan yarım yamalak okuyup anlamadan cevap atacak biri olursa yazdıklarımı A4`e döker evine postalarım tekrar tekrar okunsun diye.

Yazılarımın ön yargı ile okunmasını istemiyorum burada önceliğimiz ve istediğim şey bu platformun sunacağım server için en iyisini aramızda tartışıp oyunculara sunmak.
    hocamın yazdığına noktasına virgülüne kadar katılıyorum. şahsen ben hangi oyuna başlasam tüm özelliklere göz atıp aklıma takılan noktaları paylaşırım. ama burası Türkiye ve oyuncu profili belli, yazınızda paylaştığınız sebeplerden ötürü oyunun daha orjinale yakın olması taraftarıyım.

umarım ayın 29'unda özel işlerim çok yoğun olmaz da servere tamamen konsantre olabilirim. heyecanla bekliyoruz.

MaxiGamer
    sonkarakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    12 Haziran 2009
    Konular 
    20
    Edilen Teşekkür 
     17
     Alınan Teşekkür  :  21
    R. Hali
    sonkarakan's: Shh

Server'da Acc ve Set'lerde sadece Egy A olarak varmış o zaman fazla koşturmaya gerek yok gibi.
    Tittle sistemi hoşuma gitti bu arada ama return scroll olarak kullanılabilir mi Cooldown a bağlı tabi.
    Honor sisteminin job a bağlanması ve takas olmaması da güzel olmuş.
    ADV elixir ve stoneların npc de olması taraftarı değilim bu arada oyuncular arası ticarette kalması daha doğru olur diye düşünüyorum.
    Bu arada 1-10dg arasında item yardımı vs var mı ondan bahsedilmemiş.
    Nephtys's Staff sadece Nephtys den düşmüyor diye umuyorum çünkü kesilmesi çok can sıkıcı bir unique sürekli Giant mob spawn ediyor. Solo oynadığım için oyunu kesmem mümkün değil gibi duruyor

BP Team
    Sprein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    29 Nisan 2009
    Oyun
    Black Pearl
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     95
     Alınan Teşekkür  :  95

Alıntı ahocamli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocamın yazdığına noktasına virgülüne kadar katılıyorum. şahsen ben hangi oyuna başlasam tüm özelliklere göz atıp aklıma takılan noktaları paylaşırım. ama burası Türkiye ve oyuncu profili belli, yazınızda paylaştığınız sebeplerden ötürü oyunun daha orjinale yakın olması taraftarıyım.

umarım ayın 29'unda özel işlerim çok yoğun olmaz da servere tamamen konsantre olabilirim. heyecanla bekliyoruz.
    Oyun sistem olarak orjinal'den çokta uzak değil. Sadece Job Point sistemi entegre edildi. Onun haricindeki tüm nitelikler orjinal isro mantığının dışında değil. Coin ise coin, gold ise gold Sadece yaşanacak sahnelerin farklı bir boyuta taşınıp yeni mekânlar ve senaryolara zemin hazırlamış oldu. Bu da her oyunda yaptığınız şeyin aynısını bizim oyunumuzda farklı bir senaryo ile yapacağınız anlamına geliyor. Tek farklı olan şey görev sistemi oyunda tamamen deaktif edildi. Bazı görevlerin oyun gidişatında önemli anlarda dengesiz rekabet yarattığı için, dolayısıyla FGW etmenide bununla birlikte devre dışı kalmış oldu. Biz bunun üzerinde çözüm üretmeye çalışıyoruz. 9 gün içerisinde sistem daha dengeli ve olması gerektiği halini alacaktır.

MaxiGamer
    _HLS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    01 Mayıs 2011
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    15
    Edilen Teşekkür 
     12
     Alınan Teşekkür  :  7
    R. Hali
    _HLS_'s: Cool

Alıntı JCarlsberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sistem çok güzel (oyuncu olmayan bana göre) yanlız bir problem var ve bunu söylemeden geçemeyeceğim.

Burada görevli olduğum için yada çok eski bir üye olduğum için ön görülerimi dile getirmezsem kişiliğime ve benliğime zıt düşerim.O yüzden bu yazıma cevap atacaklar yarım yamalak okuyup anlamadan cevap atmasın ricamdır.

Türk oyuncusu böyle kapsamlı oyunları SEVMEZ,OYNAMAZ,İSTEMEZ bunu sro ist içinde söyledim malesef ki yanılmadım bu sözlerimi kendi açtığımız SRS serisi içinde söyledim kendi oyunlarımızda bile 300 400 kişiyi geçemedik.

Çünkü ben yenilikçi ve farklılığı seven biriyim ama oyuncuların sevmediğini bildiğim halde hep farklı oyunlar ve sistemler geliştirdim sundum talep görmedi. Şuan ben sarkolata ve tombalacının düşüncelerini çok iyi biliyorum ama onlar şuan ki kitlenin düşüncelerini malesef ki tam olarak bilemiyorlar bu da bu iki arkadaşımızın yurt dışı projesinde yer almalarından kaynaklı.

Artık 2012-2013 de ki oyuncu kitlesi yok herkes anlaşılması BASİT sistemlerde ve yönetimin oyuncu kayırdığı kafasına sopa ile vurduğu sistemlerde oynamayı tercih ediyorlar. Bunun adına çoğu oyuncu samimiyet diyor çünkü oyuncuların yaş ortalaması aşırı düşük.

Bunu bilmek yada görmek için çok akıllı yada bilgili olmaya gerek yok. Çünkü tanıtım bölümünde ben SRSROAD afişini yayınladığım zaman Afiş bildiğiniz dolap boyu kadar yanlız talep ve övgü çok az

Fakat bir başka tanıtım konulara giriyorum afişte rateler unique noktaları ve npc görselleri var bizim Türk oyuncularımız altına Süper sistem,Tam aradığım sistem,Abi sistem bomba geliyoruz gibi yorumlar yapıyor. Güzel kardeşim bitanem benim canım yoldaşım. Sen ne gördün`de süper diyorsun gördüklerin Silkroad Online içerisinde olan rutin şeyler. O yüzden şuan ki kitleyi çok iyi bildiğim ve yıllardır bu piyasada olduğum için size oyuncuların bakış açısını belirtiyorum tam olarak şöyle..

1. Gün
    -Bilader drop mu coin mi ? hangi guildler geliyor ?
    -Günde kaç tane nova düşüyor ?
    -Gardaşım bu ne böyle ya değişik odalar var felan bu uniqler nerde çıkıyor koy şunları jangan kapıya.
    -Bilader bu 3 uniq ne ayak ya ne işe yarıyor bunlar niye çıkıyor nerde çıkıyor nova düşüyor mu ??

2. Gün
    -Bilader bu ne ya 4 gündür 3 char botta 1 tane nova düşmemiş yapacağın oyunun biz bırakıyoz.
    -Kardeşim bak ben 10 yıllık oyuncuyum böyle arenalar yeni odalar sistemler felan geç bunları ne öyle rütbeleri yapmak için uğraştırıyon koy npce 5 tl den alan alsın almayan almasın.
    -Abi biz bu son silahları nasıl alacaz ya ben hiç bir şey anlamadım sen afişe bak diyonda afiş çok büyük abi ya ben görmedim anlatsana bi nasıl alacaz.

Böyle bir kitleye böyle bir server LÜKS kaçar. Oyuncular afişi okumuyor zaten burada 1 kişi gelip göz atıyor arkasından 15 20 kişilik grup getiriyor ve o gelenler bu afişi okumuyor. Hepsi oyunun içinde oynadıkça ve facebook ile soru cevap karşılığında sistemi öğrenmeye çalışıyor böyle olduğu içinde kapsamlı oyunlar malesef ki tutmuyor. Absürt editler gavurun oyununda olunca tatlı geliyor Türk serverlarında tatlı gelmiyor burada ki alışkanlıklar ve bakış açıları çok farklı.

Benim tek önerim olacak bir an önce bu sistemin çok daha basite inmesi daha orjinale çekilip Oto Event botu ile süslenmesi. Sarkolata ve Tombalacının elinde değişik event sistemleri mevcut diye biliyorum onları entegre etmeleri bile yeterli olacaktır.

Tekrar belirtiyorum. Yazdıklarımı okumadan yarım yamalak okuyup anlamadan cevap atacak biri olursa yazdıklarımı A4`e döker evine postalarım tekrar tekrar okunsun diye.

Yazılarımın ön yargı ile okunmasını istemiyorum burada önceliğimiz ve istediğim şey bu platformun sunacağım server için en iyisini aramızda tartışıp oyunculara sunmak.
    Edem oyuncular konusunda yüzde yüz haklısın sonuçta oyuncuların yaş ortalaması düştü, GM item ver GM bizi kayır diyo olumsuz cevap aldılarmıda çamır atarak bırakıyolar serveri.
    Sorsan bu arkadaşlara Silkroadın S sini biliyormusun diye onu bile adam akıllı açıklayacak oyuncuların sayısı az..
    O yüzden o oyuncular gidince asıl oynamak isteyenlere kalacak server o yüzden kafam rahat birkaç arkadaşımıda toplarım güzelce eğlenerek oynarız oyunu. (Biraz karışık yazı oldu ama demek istediğimi anlaşımındır. )
    Mesaj _HLS_ tarafından (21 Eylül 2017 Saat 00:29 ) değiştirilmiştir.

9. Aşağıdaki 4 üye _HLS_ isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer
    cwmisar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    26 Ekim 2014
    Oyun
    wow
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     5
     Alınan Teşekkür  :  11

JCarlsberg arkadaşın dediklerine katılıyorum çok doğru demiş. Bence çok aşırı olmayacak şekilde birkaç yeriyle oynanması lazım. Fgw gibi. Skill konusunada tekrar değinmek istiyorum. Kimse bahsetmiyor ama str bufflari biraz arttirilirsa sanki daha iyi olacak gibi.
    Ayrıca da tüm ekibe teşekkürler beklemedeyiz.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    01 Mayıs 2011
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    15
    Edilen Teşekkür 
     12
    R. Hali

Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla bilmiyorum artık, sade server yapıyorsun gelip diyorlar ki bu mudur kapasiteniz x yabancı serveri bilmem neler yapıyor sizse düz server açıp bize yurtturup duruyorsunuz. Uğraşıp eğlenceli ve bol aktiviteli server hazırlıyorsun bu seferde çok karışık, anlamadık keşke orjinal olsa deniyor.

Allah bizi ne istediğini bilmeyenlerin şerrinden korusun.
    AMİİİİİİİNN
    Hazır oynadığın oyundan soğutur o tipler edem...

MaxiGamer
    Kamufle_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    29 Ağustos 2011
    Oyun
    Counter Strike
    Konular 
    12
    Edilen Teşekkür 
     278
     Alınan Teşekkür  :  284
    R. Hali
    Kamufle_'s: Melek

Konuyu okuyunca baya kaliteli ve eğlenceli bir oyun olacağını farkettim.Bence sistem mükemmel CH çarlar için de çok güzel olmuş.
    Oyun başlangıcı vs. efsane.

Tek merak ettiğim konu title ne işe yarıyor ?

Atıldı
    481729 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    14 Eylül 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     7
     Alınan Teşekkür  :  6

Alıntı Maraschlee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edem oyuncular konusunda yüzde yüz haklısın sonuçta oyuncuların yaş ortalaması düştü, GM item ver GM bizi kayır diyo olumsuz cevap aldılarmıda çamır atarak bırakıyolar serveri.
    Sorsan bu arkadaşlara Silkroadın S sini biliyormusun diye onu bile adam akıllı açıklayacak oyuncuların sayısı az..
    O yüzden o oyuncular gidince asıl oynamak isteyenlere kalacak server o yüzden kafam rahat birkaç arkadaşımıda toplarım güzelce eğlenerek oynarız oyunu. (Biraz karışık yazı oldu ama demek istediğimi anlaşımındır. )
    Özetlemişsin edem içimden geçenleri...

MaxiGamer

K. Tarihi 
    01 Mayıs 2011
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    15
    Edilen Teşekkür 
     12
    R. Hali

Alıntı Kamufle_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okuyunca baya kaliteli ve eğlenceli bir oyun olacağını farkettim.Bence sistem mükemmel CH çarlar için de çok güzel olmuş.
    Oyun başlangıcı vs. efsane.

Tek merak ettiğim konu title ne işe yarıyor ?
    Title rütbe işte.
    Captain
    Knight gibi o işte.
    Oyun içi title rütbe yazıları nasıl olacak merakla bekliyorum.

MaxiGamer
    sezer2222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Ocak 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  1

@Deepblue bana göre sıkıntı olan tek durum roc mountain daki 4 unique nun çıkış noktalarının belli yerler olması zamanla orası bot dolar ki onlarada güzel droplar eklemişsiniz gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum. Birde epvp de konu paylaşma imkanınız varsa çok güzel sistemle player çekebilirsiniz olucak mı öyle bişi ne kadar çok player okadar eğlence 2 party le uniq yarısı yapmaktansa 10 partyle yapmak daha eğlenceli olur
    Mesaj sezer2222 tarafından (21 Eylül 2017 Saat 00:44 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    Nassh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    26 Mart 2016
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     24
     Alınan Teşekkür  :  51
    R. Hali
    Nassh's: Horny

Alıntı MonteKristoKontu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Retronun sisteminin uygulanması şahane olmuş. Gerçekten eğlenceli bir sistemdi. Yıllardır retronun rebornunu beklerken 110capı ile bir nevi özlemimizi giderebiliriz heralde

Konuyu inceleyen arkadaşlar çok uğraştırıcı, ıvır zıvır diye düşünmesin. Sistem gayet sade ve net. Yapmanız gereken kervan çekmek ve ba ya katılmak. Unique kovalayanlar sürekli olduğu için black pearlı pazardan alabilirsiniz zaten. Bu sistem ile retro 90 cap de oynadım, gayet eğlenceliydi. Eğer burada egy itemler için aşırı yüksek değer istenmiyorsa sıkıntı yok.

Yöneticilere sorum : Battle arena ticarete açık mı ? kapalı mı ? Şahsi fikrim kapalı olmasından yana, böylece BA ya herkes katılacaktır. Retroda oyun başında ticarete açıktı ve sonradan kapatıldığında daha dengeli olmuştu.
    @Sprein
    hocam gene bana kızacaksınız ama yazacağım durduramıyorum kendimi. @sarkolata'nın elinin değdiği belli olmuş. Oyun dengeli olmuş , arkadaşında dediği gibi creddy retro'yu özlemiştik. 110 cap halini oynayacağız sanırım. Eksik olarak birkaç bişey eklemek istiyorum.
    Battle arena coin ticarete kapalı hale gelmesi gerek.
    Roc'ta spawn olan uniqler npc'den gold ile alınması gerek. Zamanında bu sonradan böyle olmuştu. Hele burda 110 cap bot charların pt kurması göz önüne alındığında gerekli bir hamle. .
    Purf. pili dengesi yapılmalı .
    IP limit düzenlenmeli engellenmeli.. (diyeceksiniz 2 arkadaş görevlendik diye de 110cap BP de öyleydi fakat birçok insan o laga rağmen açmıştı 7-8 char .

MaxiGamer
    Zalatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Eylül 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

Ben çalışan ve sosyal hayata da vakit ayırmak isteyen biri olduğum için genellikle 110 cap svleri sevemiyorum,çünkü coin sistemleri çeşitli unique olayları vb. saatli olarak pc başında olmaya itiyor insanı fakat eğer vaktim olsaydı kesinlikle oynayacağım bir server olurdu özellikle dil uyumu,event check,pumpkinler vb. gibi farklı özellikleri özenle seçilmiş rateleri ve sayamayacağım diğer özellikleriyle bence çok iyi duruyor yine de ben kendi zamansal sorunlarımdan dolayı 90 capi bekleyeceğim hayırlı uğurlu olsun hocam elinize sağlık

18. Aşağıdaki üyeler Zalatan isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

BP Team
    Sprein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    29 Nisan 2009
    Oyun
    Black Pearl
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     95
     Alınan Teşekkür  :  95

Alıntı Nassh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sprein
    hocam gene bana kızacaksınız ama yazacağım durduramıyorum kendimi. @sarkolata'nın elinin değdiği belli olmuş. Oyun dengeli olmuş , arkadaşında dediği gibi creddy retro'yu özlemiştik. 110 cap halini oynayacağız sanırım. Eksik olarak birkaç bişey eklemek istiyorum.
    Battle arena coin ticarete kapalı hale gelmesi gerek.
    Roc'ta spawn olan uniqler npc'den gold ile alınması gerek. Zamanında bu sonradan böyle olmuştu. Hele burda 110 cap bot charların pt kurması göz önüne alındığında gerekli bir hamle. .
    Purf. pili dengesi yapılmalı .
    IP limit düzenlenmeli engellenmeli.. (diyeceksiniz 2 arkadaş görevlendik diye de 110cap BP de öyleydi fakat birçok insan o laga rağmen açmıştı 7-8 char .
    1-) Benim size kızmam için bir sebep yok. Siz kendiniz ortaya bir laf atıp karşılığını alınca seviyeyi aşağıya çektiniz.
    2-) Roc'ta ki uniquelerin npc'den gold ile alınması kısmını anlayamadım.
    3-) Purf. Pili dengesinide anlayamadım.
    4-) Önceki oyunda ben bile 4 charı hiç bir yöntemle aşamamıştım. Ha 2 bilgisayar ve 2 net (1 network ve 1 mobil) şekilde tabi ki 7-8 char açılabilir.

Genel Görevli
    Dentrax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Şubat 2011
    Oyun
    Warframe
    Konular 
    256
    Edilen Teşekkür 
     1,564
     Alınan Teşekkür  :  983
    R. Hali
    Dentrax's: Sunshine

Piyasanın en kaliteli işlerini yapan kişilerden, Creddy Online ekibi varsa bence hiç kimsenin, kaliteye laf atma hakkı yoktur ve oynanabilirliği tamamen kişiseldir. Tam bu noktada, kazanç devre dışı kalıp, kalite ve istatistik konuşur, kazanç ise bu oranda artan bir dolaylı bir değişkendir. Bu yüzden başarılar dilemek bizim için (insanlık) yapacağımız en iyi yorum olacaktır. Evet illaki bir yerlerde bir şeyler eksik, hatalı çıkacak, evet bazı şeyler tartışılıp, çözülüp tekrar gözden geçirilecektir.

Not: Yorum tamamen objektiftir. Primci diyelenler için de kimin 'server filesi' ile kime artistlik yaptığınızı unutmayın. Karşıdan bakılınca çok ironik ve aşağılık bir durum.

21. Aşağıdaki 3 üye Dentrax isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer
    Nassh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    26 Mart 2016
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     24
     Alınan Teşekkür  :  51
    R. Hali
    Nassh's: Horny

Alıntı Sprein Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-) Benim size kızmam için bir sebep yok. Siz kendiniz ortaya bir laf atıp karşılığını alınca seviyeyi aşağıya çektiniz.
    2-) Roc'ta ki uniquelerin npc'den gold ile alınması kısmını anlayamadım.
    3-) Purf. Pili dengesinide anlayamadım.
    4-) Önceki oyunda ben bile 4 charı hiç bir yöntemle aşamamıştım. Ha 2 bilgisayar ve 2 net (1 network ve 1 mobil) şekilde tabi ki 7-8 char açılabilir.
    1) ortaya bir laf değil bilgi dahilinde birkaç bişey söyledim . Zaten ilk kısmını doğruladı sarkolata'da ikinci kısmınıda ara ümite sor .
    2) @sarkolata demek istediğimi anladı.
    3) pil npc'de satılıp mı alıncak yoksa skillere entegre mi edilecek. Basıldığında kaç skill silecek veya cool downu nasıl ayarlanacak. Malum Sro-R sisteminde chinler force'den uzaklaşıcak. Üzerine warlock charlar var. Ayrıntılı şekilde yazmama gerek yok herhalde şimdi anlamışsındır.
    4) ben denk geldiğimi söyledim , nasıl , ne şekilde yaptılar tam bir bilgim yok. Belki'de dediğin gibidir.

Black Pearl Team
    tombalaci_46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    21 Nisan 2009
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     50
     Alınan Teşekkür  :  76

Alıntı sonkarakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Server'da Acc ve Set'lerde sadece Egy A olarak varmış o zaman fazla koşturmaya gerek yok gibi.
    Tittle sistemi hoşuma gitti bu arada ama return scroll olarak kullanılabilir mi Cooldown a bağlı tabi.
    Honor sisteminin job a bağlanması ve takas olmaması da güzel olmuş.
    ADV elixir ve stoneların npc de olması taraftarı değilim bu arada oyuncular arası ticarette kalması daha doğru olur diye düşünüyorum.
    Bu arada 1-10dg arasında item yardımı vs var mı ondan bahsedilmemiş.
    Nephtys's Staff sadece Nephtys den düşmüyor diye umuyorum çünkü kesilmesi çok can sıkıcı bir unique sürekli Giant mob spawn ediyor. Solo oynadığım için oyunu kesmem mümkün değil gibi duruyor

Giantlar güçsüzleştirildi sorunsuz kesilebilir halde.

24. Aşağıdaki üyeler tombalaci_46 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    Toffifee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    11 Şubat 2015
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

Alıntı tombalaci_46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giantlar güçsüzleştirildi sorunsuz kesilebilir halde.
    hatırlar mısın bilmiyorum ancak retroda moon almak çok vakit almıyordu, burada coin sayıları ne durumda? bir bilgi verebilir misin?

Bölüm Görevlisi
    cuxS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Mart 2010
    Oyun
    Silkroad Online - LOL
    Konular 
    16
    Edilen Teşekkür 
     3
     Alınan Teşekkür  :  170
    R. Hali
    cuxS's: Whatever

Sonuna kadar harfi harfine okudum sistemi.Adamlar size boşuna bekleyin yada sabredin dememiş.Diğer oyuna paraya dayalı bi aktivitesi yok standart 110 cap diyordunuz.Şuan tanıtımda baştan aşşağı inerken yeni ekibin kalitesi ortaya çıkıyor.Aşşağıya indikce farklı farklı sistemler görünüyor,konu neden bitti diye üzülüyorsun Creedy Online'yi oynamadım daha önce ismini çok duydum fakat sisteminede hiç bakmaya fırsatım olmadı.Şuana kadar yakın zamanda acılmış,aktivitesi bol en iyi 110 cap server diyebilirim BP''nin bu sistemine.
    Mesaj cuxS tarafından (21 Eylül 2017 Saat 02:22 ) değiştirilmiştir.

27. Aşağıdaki 5 üye cuxS isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

Black Pearl Team
    tombalaci_46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    21 Nisan 2009
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     50
     Alınan Teşekkür  :  76

Alıntı Toffifee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hatırlar mısın bilmiyorum ancak retroda moon almak çok vakit almıyordu, burada coin sayıları ne durumda? bir bilgi verebilir misin?
    Retro kadar kolay olmayacak, ufak bi düzenleme yapıldı. Ancak bezdirip bıktıracak seviyede de değil.

MaxiGamer
    Kindness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Kasım 2016
    Oyun
    WOW
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     14
     Alınan Teşekkür  :  13
    R. Hali
    Kindness's: Wicked

Sistem gayet hoş helal olsun diyorum beklediğimize değecek.

30. Aşağıdaki üyeler Kindness isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    Good For You - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    03 Aralık 2016
    Oyun
    Metin3
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     13
     Alınan Teşekkür  :  4
    R. Hali
    Good For You's: Cool

sistem akıcı güzel başlagıca bi 3 günlük pre koysak fena olmazdı sanki

MaxiGamer
    Pyrotoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Nisan 2009
    Konular 
    29
    Edilen Teşekkür 
     365
     Alınan Teşekkür  :  114
    R. Hali
    Pyrotoxin's: Depressed

Kervan sisteminde trader ve thief lere yer vermişsiniz hunter olarak kazanç ne olacak?