AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil

Bölüm Görevlisi
    nevfell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Ağustos 2010
    Oyun
    Grafiker - Cinema3d
    Konular 
    108
    Edilen Teşekkür 
     677
     Alınan Teşekkür  :  365
    R. Hali
    nevfell's: Cool

Global Party From Sorunu

Merhaba arkadaşlar farkında olanlarınız vardır sanırım isro dışında hangi server olursa olsun party from 1 saati geçince %100 dc yiyor. Daha önce yapan oldu o filesdan shardı editleyip yapılıyor bu. Bu konu hakkında çalışma yapan veya çözebilcek varsa ücretli ücretsiz yardım istiyorum.

MaxiGamer
    badsoulx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    21 Mayıs 2017
    Konular 
    10
    Edilen Teşekkür 
     4
     Alınan Teşekkür  :  3

Ücret vermeyin shardı olly ile açarsan bulursun

3. Aşağıdaki üyeler badsoulx isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Bölüm Görevlisi

K. Tarihi 
    27 Ağustos 2010
    Oyun
    Grafiker - Cinema3d
    Konular 
    108
    Edilen Teşekkür 
     677
    R. Hali

Alıntı badsoulx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ücret vermeyin shardı olly ile açarsan bulursun
    Evet açtım orda party fromda süre tutan birşey varmış her 60dk da bir onun yüzünden dc atıyormuş o eğerki kaldırılırsa from süresi kalkar dc olmaz yapabilcek varsa önce kullanıp çalıştığını gördüğümde ödemesini yapabilirm...

MaxiGamer

K. Tarihi 
    21 Mayıs 2017
    Konular 
    10
    Edilen Teşekkür 
     4

Kimseye laf sokmak istemem ama bu vsro piyasasasındaki Türk forumlarında en kralı dahil fake hesaplarla forumlara sorunları ile ilgili konular açıp çözüm aramıştır ve halen kralım diye dolaşır. Kimiside yolun başında sorunları ile ilgili açtığı konulara çözüm bulamaz bu yüzden hırs yapar çözüme tek başına ulaşır ve haliyle birdaha kimseye yardım etmez. Bunun sebebide o sorunun çözümünü biliyorum 50 liraya yaparım demeyip çözümü için detayları özelden konuşalım deyip fiyat biçen insanlardır. Böyle insanlara söyleyeceğim tek söz kibiriniz ve zihniyetiniz kurusundur. Çözüme gelirsek yakında konu açıp paylaşıcam herkesin işi görülsün.

6. Aşağıdaki 2 üye badsoulx isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

Bölüm Görevlisi
    OVE čovjek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    05 Ağustos 2015
    Oyun
    Silkroad Online,CS : GO,Zula
    Konular 
    44
    Edilen Teşekkür 
     21
     Alınan Teşekkür  :  99
    R. Hali
    OVE čovjek's: Doh

@badsoulx kimsenin ne istediğine karışamazsın ister ücretli yapar ister ücretsiz bi iş yapıyorsa istemesi en doğal hakkıdır ve kimse kimseyi zorlamıyor ayrıca laf attıgınız kişi benim 2. olarak bidaha yardım etmez derken https://www.maxigame.org/forum/t/253866-120-skill-sorun bu linki buraya bırakayım. senin pt from konuşmasından sonra açtıgın konu. nankörlük en kötü şeydir.... ayrıca şuankini oldugu gibi üstüme alınıp kendim için konuşuyorum benim zihniyetimi sorgulayacak kişi siz değilsiniz. benim yardım ettiğim insan sayısı tahmin edebileceğinden fazla ve halada ediyorum ve her zamanda etmeye devam edicem...şimdi 22 ağustostan beri paylaşım yapıcaktınız bu sorunu laf yapmayıpta icraat yapın bu laflarından daha değerli olucaktır.. iyi forumlar

8. Aşağıdaki üyeler OVE čovjek isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Kurucu
    Terk-i Diyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Nisan 2009
    Oyun
    Battlefield 3
    Konular 
    50
    Edilen Teşekkür 
     993
     Alınan Teşekkür  :  1,123

Alıntı OVE čovjek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @badsoulx kimsenin ne istediğine karışamazsın ister ücretli yapar ister ücretsiz bi iş yapıyorsa istemesi en doğal hakkıdır ve kimse kimseyi zorlamıyor ayrıca laf attıgınız kişi benim 2. olarak bidaha yardım etmez derken https://www.maxigame.org/forum/t/253866-120-skill-sorun bu linki buraya bırakayım. senin pt from konuşmasından sonra açtıgın konu. nankörlük en kötü şeydir.... ayrıca şuankini oldugu gibi üstüme alınıp kendim için konuşuyorum benim zihniyetimi sorgulayacak kişi siz değilsiniz. benim yardım ettiğim insan sayısı tahmin edebileceğinden fazla ve halada ediyorum ve her zamanda etmeye devam edicem...şimdi 22 ağustostan beri paylaşım yapıcaktınız bu sorunu laf yapmayıpta icraat yapın bu laflarından daha değerli olucaktır.. iyi forumlar
    Abartmadın mı biraz ?

Atıldı
    Qualence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Ağustos 2017
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     7
     Alınan Teşekkür  :  2

Sen de insanların fikirlerine,düşüncelerine karışamazsın ayrıca sizin ne kadar yardımdsever olduğunu cevap vermeyişinizle anladık.he eğer üstüne alındıysan demekki bu durumla ilgili kocunacak bir şeyin var bunu belli ediyor.

Bölüm Görevlisi

K. Tarihi 
    05 Ağustos 2015
    Oyun
    Konular 
    44
    Edilen Teşekkür 
     21
    R. Hali

@Qualence ben herzaman insanların fikirlerine değer veririm 2. adam beni tanımadan bi daha kimseye yardım etmez ve kralım diye dolaşır diyor. ben şimdi ne kadar yardımsever olup olmadığımı size veya başkasına anlatacak değilim beni tanıyanlar tanır nasıl biri olduğumu bilir ne demek kocunacak bişeyin var Böyle insanlara söyleyeceğim tek söz kibiriniz ve zihniyetiniz kurusundur. adam bunu bana söylerse gerekli cevabı veririm beni tanıyıp bilmeden bu ihtihamda bulunamaz
    Mesaj OVE čovjek tarafından (06 Eylül 2017 Saat 00:21 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    trapezuncrea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    04 Aralık 2014
    Oyun
    CyberRoad
    Konular 
    19
    Edilen Teşekkür 
     3
     Alınan Teşekkür  :  73

Bunun Zaten Asıl Fixini Kimse Paylaşmaz Örnek Adam +şu işi Şu Vakitte Başarmış 1 veya 10 gün Sonuç Olarak Adam Kendisini Bu Konuda Özel Hisseder ve Kimseye Paylaşmak istemez He İstedi Özelden Ücret Belirtir Yapar Gider Kimse Babasının Hayrına Bişe Yapmaz Bu Silkroad Piyasasında Kimse Kimseyi üzmeye Gerek yok boş Muhabbetler'ile

MaxiGamer

K. Tarihi 
    21 Mayıs 2017
    Konular 
    10
    Edilen Teşekkür 
     4

Valla ben birsürü konu açtım etiket etmeye gerek yok ama kaç kişi çözüm olmuş saçma sapan yorumlar atılmış çözüm olabilen yok. Abarttığım yok siz biraz gözünüzü açın. 13 15 yaşındaki bebeler yorum yazmasın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

- - - Güncellendi - - -

Ve skill konusuna gelirsek. Daha önce bağdat ile ilgili crash sorunu yaşadığımda çıkıp ya db'de yada client'de hata yapmışsındır diyen birisi olarak skill sorununda skillerin eksik olduğunu söyledin. Bunu ben bilmiyorumda o yüzdenmi konu açıyorum olay zaten sorunun çözümü yada tam olarak nerede olduğu değilmi?

Bölüm Görevlisi

K. Tarihi 
    05 Ağustos 2015
    Oyun
    Konular 
    44
    Edilen Teşekkür 
     21
    R. Hali

@badsoulx sorununuz tüm detayı ile bilmediğiniz için söyledim çözümüde söyledim farklı detay olsaydı onuda söylerdim. sorunun çözümünü paylaştım teşekkür edip uygulamak yerine bu tavır ilginç ? nankörlük kötü
    dahada cevap veripte düşmenin gereği yok

MaxiGamer

K. Tarihi 
    21 Mayıs 2017
    Konular 
    10
    Edilen Teşekkür 
     4

Büyüksün paşam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MaxiGamer
    KubilayA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    06 Ağustos 2017
    Oyun
    Blackpearl Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  0

+1 ......

Bölüm Görevlisi

K. Tarihi 
    27 Ağustos 2010
    Oyun
    Grafiker - Cinema3d
    Konular 
    108
    Edilen Teşekkür 
     677
    R. Hali

Kimseye laf sokmak istemem ama bu vsro piyasasasındaki Türk forumlarında en kralı dahil fake hesaplarla forumlara sorunları ile ilgili konular açıp çözüm aramıştır ve halen kralım diye dolaşır. Kimiside yolun başında sorunları ile ilgili açtığı konulara çözüm bulamaz bu yüzden hırs yapar çözüme tek başına ulaşır ve haliyle birdaha kimseye yardım etmez. Bunun sebebide o sorunun çözümünü biliyorum 50 liraya yaparım demeyip çözümü için detayları özelden konuşalım deyip fiyat biçen insanlardır. Böyle insanlara söyleyeceğim tek söz kibiriniz ve zihniyetiniz kurusundur. Çözüme gelirsek yakında konu açıp paylaşıcam herkesin işi görülsün.
    Aynen şu sözüne katılıyorum multi ile soruları soruyolar gurur yapıyolar. Oysaki ne gerek var olduğun gibi gözük. Ama şu bir gerçek herkesin iyi bir noktası ve bulduğu özeller var misal bu party from olayı gibi. Oyuncuların dediği söz hiçbir serverda fixleyeni görmedik hatta dünyaca tanınmış blackpearl electusda bile bu sorun var.. Bu sorunu fixleyen biri vardı ama artık bağımız olmadığı için onada diyemem. Eğer gerçekten sharmanagerdan fixlicek olan varsa filesdan shardımı alıp yollucam.

Bölüm Görevlisi

K. Tarihi 
    05 Ağustos 2015
    Oyun
    Konular 
    44
    Edilen Teşekkür 
     21
    R. Hali

@nevfell özelden shardını gönder

19. Aşağıdaki üyeler OVE čovjek isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Bölüm Görevlisi

K. Tarihi 
    27 Ağustos 2010
    Oyun
    Grafiker - Cinema3d
    Konular 
    108
    Edilen Teşekkür 
     677
    R. Hali

@nevfell özelden shardını gönder
    Gönderdim hocam çok çok sağolun eksik olmayın gerçekten haftalardır çözüm arıyodum..

- - - Güncellendi - - -

@OVE čovjek İşe yaramadı ö.m attım müsait olunca tw veriyim gir bak sharda bu sorunu artık çözmek istiyorum..

Veya gerçekten çözümü bilen biri varsa yazarsa sevinirim. Sonucu burda olumlu olumsuz yazıcam.

Bölüm Görevlisi
    JCarlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    26 Kasım 2009
    Oyun
    Askar...
    Konular 
    17
    Edilen Teşekkür 
     18
     Alınan Teşekkür  :  175
    R. Hali
    JCarlsberg's: Stirring

Ben hiç böyle bir sorun ile karşılaşmadım 1 saat değil 10 saat parti açık kaldı hiç dc yemedi test charlarım ilginç.

22. Aşağıdaki üyeler JCarlsberg isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    21 Mayıs 2017
    Konular 
    10
    Edilen Teşekkür 
     4

Bide 50 lira istiyordu

JackDaniels
    CottonCandy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    26 Temmuz 2009
    Oyun
    SilkroadR Online
    Konular 
    135
    Edilen Teşekkür 
     442
     Alınan Teşekkür  :  621
    R. Hali
    CottonCandy's: Wasted

saygı çerçevesinde hareket edin arkadaşlar unutmayın burası forum sitesi görevli arkadaşlar biraz daha fehri davrana bilirler özel ve kişisel sorunlarınızı foruma yansıtmayın

25. Aşağıdaki üyeler CottonCandy isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Bölüm Görevlisi

K. Tarihi 
    27 Ağustos 2010
    Oyun
    Grafiker - Cinema3d
    Konular 
    108
    Edilen Teşekkür 
     677
    R. Hali

Alıntı JCarlsberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hiç böyle bir sorun ile karşılaşmadım 1 saat değil 10 saat parti açık kaldı hiç dc yemedi test charlarım ilginç.
    Kanka ciddiyim bak açık oyunun varsa eğer onda bir çar aç party fromla birtane sonra 1 saat sonra gel bak eğer fixlemediysen imkansız dc yememesi.

- - - Güncellendi - - -

Bide 50 lira istiyordu
    Badsoulx bence saygılı olmalısın onda olan bende olmayabilir çünkü datebaselerde farklı uyumsuz olabilir. Adamın suçu yok sonuçta karşılıksız yardım ediyor bana. Eksik olan birşey var onuda tamamlıcaz onunla şuan şehir dışında döndüğünde sonuçlancak.

- - - Güncellendi - - -

@trapezuncrea tarafından Sorunsuz fixlenmiştir.. Kendisine çok teşekkür ederim.