AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    owenshaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    11 Şubat 2016
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     33
     Alınan Teşekkür  :  40
    R. Hali
    owenshaw's: Doh

Sun itemler oyunun ilk bir kaç haftası kapalı olsa bence mantıklı olacaktır. Böylece server erkenden düşüşe geçmez çünkü sun drop ne kadar zor olursa olsun ip limit şuan 3 ve düşürüleceğine dair pek bir işaret de yok. Oyun bot charlarıyla dolacak ve sun droplar ilk günden düşmeye başlayacaktır. Eğer sun itemler ilk bir kaç hafta kapalı olamıyorsa en azından takasa kapalı olsun, böylece donater insanlar emek verenlerin önüne saatler içinde geçemez. Paran varsa kralsın mantığı tüm Türk serverleri için geçerli. Bence bu tanımı yıkmak gerek

BP Team
    Sprein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    29 Nisan 2009
    Oyun
    Black Pearl
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     95
     Alınan Teşekkür  :  95

Konuya eklenenler;

- Survival arena anlatım ve anlatım videosu

- Battle golem anlatım

Tanıtım konusu bitmiştir arkadaşlar linkler en geç 06.11.2017'de paylaşılacaktır.

3. Aşağıdaki 2 üye Sprein isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

~More Than Blue~
    Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Nisan 2007
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    536
    Edilen Teşekkür 
     4,606
     Alınan Teşekkür  :  10,093
    R. Hali
    Deepblue's: Stressed

İndirme Linkleri :

İndirdikten sonra rardan çıkarma esnasında hata alırsanız dosya eksik inmiştir tekrar indirmeniz gerekmektedir.

Link 1 (Google Drive): https://goo.gl/ogfhSU

Link 2 (Files.fm) :
    https://goo.gl/j8uik1

Link 3 (Mega.nz) : https://goo.gl/nVfLHk

Link 4 (Mediafire) : http://bit.ly/2AimGTF

İyi oyunlar dileriz.

5. Aşağıdaki 3 üye Deepblue isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    11 Şubat 2016
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     33
    R. Hali

Umarım ip limit 2'ye düşer veya pc limite çevirilir. Böyle büyük bir serverde ip limit 3 görmek cidden üzücü.

BP Team

K. Tarihi 
    29 Nisan 2009
    Oyun
    Black Pearl
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     95

Alıntı owenshaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım ip limit 2'ye düşer veya pc limite çevirilir. Böyle büyük bir serverde ip limit 3 görmek cidden üzücü.
    Emin olun ki bildiğimiz bir şey varsa o da şudur; ne yapılırsa yapılsın, nasıl bir sistem üretilirse üretilsin (sadece ip limitten bahsetmiyorum.) asla ve asla %100 memnuniyet sağlanamaz. IP limiti 2'ye çekeriz bu sizi mutlu eder. Başkaları gelir neden 2 oldu 3 yapın der. O yüzden belirlediğimiz sistem bir çok şikayet ve öneriler göz önünde bulundurularak hazırlandı. Yayınlandı ve değişiklik söz konusu değildir

MaxiGamer

K. Tarihi 
    11 Şubat 2016
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     33
    R. Hali

Alıntı Sprein Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emin olun ki bildiğimiz bir şey varsa o da şudur; ne yapılırsa yapılsın, nasıl bir sistem üretilirse üretilsin (sadece ip limitten bahsetmiyorum.) asla ve asla %100 memnuniyet sağlanamaz. IP limiti 2'ye çekeriz bu sizi mutlu eder. Başkaları gelir neden 2 oldu 3 yapın der. O yüzden belirlediğimiz sistem bir çok şikayet ve öneriler göz önünde bulundurularak hazırlandı. Yayınlandı ve değişiklik söz konusu değildir
    IP/PC limit konusu hakkında anket düzenlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Sun drop bir serverde IP limit 3 olması oyunu ziyan eder.

9. Aşağıdaki üyeler owenshaw isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

~More Than Blue~

K. Tarihi 
    18 Nisan 2007
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    536
    Edilen Teşekkür 
     4,606
    R. Hali

IP/PC limit konusu hakkında anket düzenlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Sun drop bir serverde IP limit 3 olması oyunu ziyan eder.
    IP limit konusunda anket düzenlenmeyecek. IP Limit 3'tür kesin karardır, bu karar tartışmaya açık değildir.

MaxiGamer
    Blue Blood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Kasım 2009
    Konular 
    10
    Edilen Teşekkür 
     147
     Alınan Teşekkür  :  61

Üyelik almak için siteye girilmiyor. Ortak iki sunucu geliyor 110 çapın anasayfasına gidiliyor ama 90 cap ana sayfasına gidilmiyor üyelik alımı var mı

Black Pearl Team
    sarkolata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    10 Mayıs 2009
    Oyun
    Creddy & BP
    Konular 
    21
    Edilen Teşekkür 
     184
     Alınan Teşekkür  :  341
    R. Hali
    sarkolata's: Cool

Alıntı Blue Blood Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üyelik almak için siteye girilmiyor. Ortak iki sunucu geliyor 110 çapın anasayfasına gidiliyor ama 90 cap ana sayfasına gidilmiyor üyelik alımı var mı
    site henüz aktif edilmedi muhtemelen yarın edilir.

belki yarın belki yarından da yakın site aktif.
    Mesaj sarkolata tarafından (05 Kasım 2017 Saat 09:06 ) değiştirilmiştir.

~More Than Blue~

K. Tarihi 
    18 Nisan 2007
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    536
    Edilen Teşekkür 
     4,606
    R. Hali

Site ve kayıtlar an itibari ile aktif, sitede gözümden kaçan ufak tefek eksik ve hatalar olabilir, herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız lütfen konu altında belirtin düzeltirim.

http://stardust.blackpearlonline.org/

MaxiGamer

K. Tarihi 
    11 Şubat 2016
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     33
    R. Hali

Permanent buff sistemi eklemeniz mümkün mü ?

MaxiGamer
    ahocamli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    25 Şubat 2017
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     64
     Alınan Teşekkür  :  25
    R. Hali
    ahocamli's: Horny

Permanent buff sistemi eklemeniz mümkün mü ?
    permanent bildiğim kadarıyla sıkıntılara yol açıyor, eklenmemesi daha iyi olur bence

MaxiGamer

K. Tarihi 
    11 Şubat 2016
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     33
    R. Hali

Alıntı ahocamli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    permanent bildiğim kadarıyla sıkıntılara yol açıyor, eklenmemesi daha iyi olur bence
    Birsürü serverde gördüm ben daha sıkıntı yaşayan bi oyun sahibi olmadı. Nasıl bir sorun yaratıyor ki

MaxiGamer
    kuzey46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    03 Kasım 2017
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    8
    Edilen Teşekkür 
     4
     Alınan Teşekkür  :  1

jop limit var mı görmedim eğer olursa güzel olur kervan olayı daha zor olur bu oyuna

- pc limit
    -job limit her pc veya ip den sadece 1 job yakışır. bide kervan hakkında anlatım görmedim ne kadar ücret verecek vs. açıklama güzel olurdu.
    Mesaj kuzey46 tarafından (06 Kasım 2017 Saat 00:03 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    Meliksah Turkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    05 Ekim 2017
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     2

Servere Ekip Olarak Başlamayı DÜşünüyoruz Şimdiden Tüm Arkadaşlara Başarılar Dilerim Acaba auto item desteği varmı belli bi degreye kadar ve karakter üzerinde 3 pagemi sayfa açık bide stack limitleri nasıl olucak bilgi verebilirmisiniz ?

MaxiGamer
    Zalatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Eylül 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  7

hocam 90 cap için ayrı şekilde anlatılacak demiştiniz önceki serverdan kalan silkleri alma konusu,onları da açıklarsanız sevinirim yada açıklandıysa bir konu linki atabilirseniz bi de bu silkleri server açılmadan üyelik üstüne alabilmemizin imkanı olacak mı ? girer girmez açmak isteyenler var silk itemlerini,daha çabuk zirveye oynayabilmek için

edit : ayrıca yeni gelen eklentiler bence çok iyi olmuş,hem survival arenayla pvp severler düşünülmüş hem de golem ile unique severler bu arada çalışma sisteminizi takdir ediyorum kasma sistemine ayrı unique sistemine ayrı ve pvp sistemine ayrı özel eklemeler getirmişsiniz.Bu da demek oluyor ki herkesi düşünüyorsunuz,sırayla her sisteme ekleme yapıyorsunuz.
    Mesaj Zalatan tarafından (06 Kasım 2017 Saat 16:43 ) değiştirilmiştir.

~More Than Blue~

K. Tarihi 
    18 Nisan 2007
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    536
    Edilen Teşekkür 
     4,606
    R. Hali

Alıntı Zalatan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam 90 cap için ayrı şekilde anlatılacak demiştiniz önceki serverdan kalan silkleri alma konusu,onları da açıklarsanız sevinirim yada açıklandıysa bir konu linki atabilirseniz bi de bu silkleri server açılmadan üyelik üstüne alabilmemizin imkanı olacak mı ? girer girmez açmak isteyenler var silk itemlerini,daha çabuk zirveye oynayabilmek için

edit : ayrıca yeni gelen eklentiler bence çok iyi olmuş,hem survival arenayla pvp severler düşünülmüş hem de golem ile unique severler bu arada çalışma sisteminizi takdir ediyorum kasma sistemine ayrı unique sistemine ayrı ve pvp sistemine ayrı özel eklemeler getirmişsiniz.Bu da demek oluyor ki herkesi düşünüyorsunuz,sırayla her sisteme ekleme yapıyorsunuz.
    Üyelikler ve site açık, aktif, kullanılabilir 2 gündür.

Silk iadeleri konusunda bir değişiklik yok 110 capta yazılan herşey aynen geçerli. İlgili konu:

https://www.maxigame.org/forum/t/254...-bilgilendirme

BP Team

K. Tarihi 
    29 Nisan 2009
    Oyun
    Black Pearl
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     95

Birsürü serverde gördüm ben daha sıkıntı yaşayan bi oyun sahibi olmadı. Nasıl bir sorun yaratıyor ki
    Permanent buff sistemi önemli zamanlarda bir çok bug ile suistimal edilebiliyor. Örn: Kale savaşlarında tüm force buildlerini skill sıfırlama ile sırasıyla maxlayıp hepsinin bufflarını açık hale getirebiliyor. Tabi bu durum job savaşlarında da geçerli.

- - - Güncellendi - - -

Alıntı Meliksah Turkmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Servere Ekip Olarak Başlamayı DÜşünüyoruz Şimdiden Tüm Arkadaşlara Başarılar Dilerim Acaba auto item desteği varmı belli bi degreye kadar ve karakter üzerinde 3 pagemi sayfa açık bide stack limitleri nasıl olucak bilgi verebilirmisiniz ?
    Level kasma konusunda sizi yormayacağımız için bu sistemi aktif etmedik. Clean item drobuda sizi goldsuz veya itemsiz bırakmayacak

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Eylül 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üyelikler ve site açık, aktif, kullanılabilir 2 gündür.

Silk iadeleri konusunda bir değişiklik yok 110 capta yazılan herşey aynen geçerli. İlgili konu:

https://www.maxigame.org/forum/t/254...-bilgilendirme
    90 cap için ayrı açacağız demiştiniz silk iade konusunu o yüzden sormuştum,bu arada sitenin açık olduğunu biliyorum ama üyeliğin içinde karakter olmasa da silklerimizi alabiliyor muyuz oyun açılmadan onu sormuştum

edit : Hocam benim tam 15inde yaptığım bir silk alımı var server el değiştirmeden belki 1-2 saat önce,15inde yapılan alımlarda bu tarih aralığı içinde değil mi?

ayrıca garakelle isimli arkadaşımız mesaj sayısı yetmediği için şu soruları bana mesaj atmış onun yerine soruyorum ;

1) blade çarlar için herhangi bir ayrıcalık sağladılar mı? zira öyle birşey yoksa her şekilde blade çar göremeyeceğiiz anlamına gelir.
    2) uniq eventleri str int olarak ayırdı mı? eğer ayrımadıysa haksızlık olacaktır.

benim sorularım değil bir arkadaşımız sormuş,yanıtlarsanız görür heralde konuda.
    Mesaj Zalatan tarafından (07 Kasım 2017 Saat 12:21 ) değiştirilmiştir.

BP Team

K. Tarihi 
    29 Nisan 2009
    Oyun
    Black Pearl
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     95

90 cap için ayrı açacağız demiştiniz silk iade konusunu o yüzden sormuştum,bu arada sitenin açık olduğunu biliyorum ama üyeliğin içinde karakter olmasa da silklerimizi alabiliyor muyuz oyun açılmadan onu sormuştum

edit : Hocam benim tam 15inde yaptığım bir silk alımı var server el değiştirmeden belki 1-2 saat önce,15inde yapılan alımlarda bu tarih aralığı içinde değil mi?

ayrıca garakelle isimli arkadaşımız mesaj sayısı yetmediği için şu soruları bana mesaj atmış onun yerine soruyorum ;

1) blade çarlar için herhangi bir ayrıcalık sağladılar mı? zira öyle birşey yoksa her şekilde blade çar göremeyeceğiiz anlamına gelir.
    2) uniq eventleri str int olarak ayırdı mı? eğer ayrımadıysa haksızlık olacaktır.

benim sorularım değil bir arkadaşımız sormuş,yanıtlarsanız görür heralde konuda.
    Ben arkadaşın sorularına yanıt vereyim.

1-) Blade charlar için nasıl bir ayrıcalık isteniyor bilemedim. CH sistemlerde zaten blade demek tank demek, 1 guildi peşine takıp koşturmak demek. Buna bir de damage niteliği yaparsak tüm sistemi alt üst etmiş oluruz. Bakın arkadaşlar her build yapılandırmasının kendine göre sivrildiği özellikler vardır. Her buildde kişinin oyun zevkini temsil eder. Buna müdahale edemeyiz.

2-) Olarak oyunda unique sistem yok. Sadece lord ve demonda ufak ödüller söz konusu ki bu ödüllerin elde edilebileceği tek yer bu 2 unique değil. O yüzden str/int uniqueleri ekleyip oyunu gereksiz yere yormayı düşünmüyoruz.

Atıldı
    Likemyass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    06 Kasım 2017
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     2

8 Arkadaş başlıcaz servere ilk defa maxigame serverinde oynıcaz bakalım hayırlısı olsun.Merak ettiğim bir kaç şey var

- Moon drop eklimi ?
    - Force debufflar oynanıldımı ?
    - Ctf varmı? 10 kupaya 1300 hp-mp scroll gibi ödüller felan olursa çok tatlı olur

iSro'da hallowen zamanı banditte adını jewel kasardık ctf'cide bozdurup çeşitli ödüller alırdık çok keyif verirdi.Burdada eklemeniz dileğiyle

Şimdilik bu kadar server açıldığında yerimizi alıcaz.
    Mesaj Likemyass tarafından (07 Kasım 2017 Saat 14:36 ) değiştirilmiştir.

BP Team

K. Tarihi 
    29 Nisan 2009
    Oyun
    Black Pearl
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     95

Alıntı Likemyass Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8 Arkadaş başlıcaz servere ilk defa maxigame serverinde oynıcaz bakalım hayırlısı olsun.Merak ettiğim bir kaç şey var

- Moon drop eklimi ?
    - Force debufflar oynanıldımı ?
    - Ctf varmı? 10 kupaya 1300 hp-mp scroll gibi ödüller felan olursa çok tatlı olur

iSro'da hallowen zamanı banditte adını jewel kasardık ctf'cide bozdurup çeşitli ödüller alırdık çok keyif verirdi.Burdada eklemeniz dileğiyle

Şimdilik bu kadar server açıldığında yerimizi alıcaz.
    Öncelikle hoş geldiniz. Oyun tamamen drop sistem, sun/moon/star hepsi drop olarak mevcut. Force debufflarıyla oynanmadı ve ctf aktif (ödül sistemi de aktif)

Atıldı
    TerrorPuzZy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    28 Şubat 2010
    Oyun
    CS GO
    Konular 
    6
    Edilen Teşekkür 
     12
     Alınan Teşekkür  :  61
    R. Hali
    TerrorPuzZy's: Hoşnut

Alıntı Sprein Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Level kasma konusunda sizi yormayacağımız için bu sistemi aktif etmedik. Clean item drobuda sizi goldsuz veya itemsiz bırakmayacak
    15x göze alındığında minimum 2 gün sürecektir kasması. Bence de oto ekipman sistemi aktif edilmeli

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Eylül 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

hocam ben direk o destek masası kısmında yukarıda atıyorum şikayet konusu sebebi gibi yerleri rastgele seçtim alta da kullanıcı adım ve maxigame sipariş numaralarımı yazdım. Sorum şu oraları rastgele seçmemiz bir sorun yaratır mı?

~More Than Blue~

K. Tarihi 
    18 Nisan 2007
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    536
    Edilen Teşekkür 
     4,606
    R. Hali

hocam ben direk o destek masası kısmında yukarıda atıyorum şikayet konusu sebebi gibi yerleri rastgele seçtim alta da kullanıcı adım ve maxigame sipariş numaralarımı yazdım. Sorum şu oraları rastgele seçmemiz bir sorun yaratır mı?
    Önemli değil oralar, id niz ve sipariş numaralarınız doğru olsun yeterli. İçinde char olmasına gerek yok, siteden hesap oluşturulması yeterli.