AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 Sonuncu

MaxiGamer
    dd0123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    21 Kasım 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     7
     Alınan Teşekkür  :  3

DDGame Of Silkroad | 100 Cap | CHN-EU | New Edit CHN Skill | 5-14 Aralık K.Beta

DDGAME OF SİLKROAD;

Merhaba DDGame bekleyenleri, Coming Soon!
    Oyun afişimizi alel acele sunucu kiraladığımız firmaya yaptırdık grafiker arayışımız devam ediyor özür diliyoruz.(Grafiker arkadaşlar facebooktan iletişime geçebilir.)
    Afişte ki bazı değişikler var oyun içerisinde göreceksiniz.Hemen reklama başlamak amacıyla seri bir afiş istedik bunu verdiler
    Neyse ki biz reklama doymuyoruz!
    Reklamı üst düzey olarak yapan tek server biziz.
    Silkroad'ı bozmadan size bu 100cap serveri çıkardık ama oyunumuzda 110cap heycanı da var.
    Oyunumuzun kalitesi gerçekten ortada yıllarca sıkılmadan oynayacaksınız ve pişman olmayacaksınız!..
    Ekibimizle oyun üzerinde çok uğraştık ve emek verdik.
    Tam gaz reklama devam...
    15 Aralık 21:00 açılış! 15 Aralık 19:00-23:59 arası twitch canlı yayını başlayacak,oyun hakkında başlangıç rehberi ve çekiliş yapmayı planlıyoruz.
    Başlangıç güzel ve eğlenceli olacak Yerini hazırla!..

100 CAP'e olan hasrete son! Profesyonel oyuncuların tercih edeceği bir altyapı.
    Türkiye'nin en yeni en akıcı serveri geliyor.​
    Profosyenel ekibimizle kurulmuş olan serverimiz test aşamasından hatasız olarak geçti,yoğun uğraşlar ile serverimiz çok yakında açılıyor.
    Gözünüzü kırpmadan sıkılmadan ve geç gelenlerin eskilere yetişeceği bir server açıyoruz. Daha uzun yıllara hitap edecek.Oyunumuzun da zor olduğunu burda belirtmek istiyorum.
    Gerçek bir silkroad özel editler ile harmanlanmış ve her şeyi profesyonelce sıfırdan düzenli bir şekilde yaptık, hazır mısınız? çoğu oyunda görmediğiniz editleri burda görebilirsiniz.
    Gerçekten bizimle geçirdiğiniz zamana saygı duyuyoruz ve o zamanı israf etmemeliyiz.
    Hep bir oyuncu olarak düşünüyoruz, böylece dikkatinizi çekecek bir server ve sunucu oluşturabiliriz.
    Rekabetçi ve başarılı olun!
    Gerçek profesyonel oyunculara karşı kendini ispatlamanın doğru adresi...

TWİTCH.TV'den canlı yayınlar olacaktır.

- - - Güncellendi - - -

Merhaba, site paneli hakkında bilgilendirme...
    Site paneli güncellenmiştir.

- - - Güncellendi - - -

Merhaba DDGame bekleyenleri,oyunumuz hazır siz hazır mısınız?
    DDGame bazı sponsorlar karşılığı kurulmuş bir firmadır ve uzun ömürlü silkroad private serveriyle karşınıza çıkıyor!
    Oyunumuzun A'dan Z'ye bütün testleri yapılmıştır.

- - - Güncellendi - - -

Merhaba, oyunumuzun belirli bir kitleye ulaşabilmesi için facebook üzerinden paylaş kazan etkinliğine katılıp bizi destekleyebilirsiniz.
    DDGame olarak yeni bir firmayız fakat hedefimiz bazı belli başlı silkroad firmaları gibi adımızı duyurmak ve yıllarca hizmet vermektir.
    İnstagram sayfamız açılmıştır ve oyunun açılmasından 2 saat önce (15 Aralık Saat 19:00) twitch canlı yayını ile oyunumuzun detaylarından sizlere bahsedeceğiz.
    Bizi facebook ve instagram adresimizden takip edebilirsiniz,iyi oyunlar.

- - - Güncellendi - - -

Merhaba kısa açıklama,

Arkadaşlar geçmişini bilmeyen geleceğe ışık açamaz.Bizi SunSetSro ile tanıyanlar varmış yaklaşık 3 yıl oldu ama soranlar tanıyanlar halen var teşekkür ediyoruz. DDGame firmamız ile 100 cap heyecanına katılanlar da asla pişman olmayacaktır.

DipNot: Bu videoyu gördüm paylaşmak istedim.3 Yıl önce popülerdik ve adım adım tekrar geliyoruz! DDGame firmamız sponsorlar karşılığı kurulmuştur.Sizlere yıllarca hizmet vereceğiz söz veriyoruz...

Merhaba DDGame bekleyenleri, 5-14 ARALIK BETA!
    **BETA SÜRESİNCE HERŞEY FREE SINIRSIZ TL SINIRSIZ SİLK**
    Linkler ve kayıt 4 Aralık 20:00'da verilecektir.
    Kapalı Beta açılış 5 Aralık 21:00 - bitiş 14 Aralık 14:00
    Açık Beta tahminen 15 Aralık 21:00
    Oyunumuzun eksiklikleri bizce yok ama yine de oyuncularımızın bunu görmesi için 5-14 Aralık arası (9 gün) kapalı beta ile oyunumuzu sizlere sunmak istiyoruz.
    100cap eğlencenin adresi!
    DipNot:Lütfen facebook adresini kontrol ediniz hediyeler güncellenip arttırılabilir.

DDGame 15 Aralık 21:00'da açık beta!

Açık betanın kapalı betadan farkları...

1)Honor adet 5TL'ye düşürülecektir.
    2)TL ile immo astral alımı kapatılacaktır.
    3)Global tekrar aktif edilecektir.
    4)Yüzükçüde bulunan TL elixirler kaldırılacaktır.
    5)Devil elixir 3TL den 2TL'ye düşürülecektir.
    6)Wizard auto atack bugu çözümlendirilecek.
    7)Kale savaşı kayıt Pazartesi 13:00-Cuma 23:00 arası olacaktır.
    8)Artı (+) limit advsiz +12 idi +10'a düşürülecektir.

Açık beta Twitch canlı yayını ile açılacaktır.Twitch yayını oyun açılmadan 2 saat önce başlayacaktır ve o gece 23:59'a kadar sürecektir.

Oyun açılmadan önce yayında fikirlerimi sizinle paylaşacağım.
    Detaylar için facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayınız.

Mesaj dd0123 tarafından (13 Aralık 2017 Saat 19:13 ) değiştirilmiştir. Sebep: yazılı metin düzeltildi.

2. Aşağıdaki 2 üye dd0123 isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer
    KatilBiber* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    23 Nisan 2009
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     522
     Alınan Teşekkür  :  90
    R. Hali
    KatilBiber*'s: K?zg?n

deneyecem gardaş

4. Aşağıdaki üyeler KatilBiber* isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    21 Kasım 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     7

Alıntı KatilBiber* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    deneyecem gardaş
    Tabiki buyrun beta aktif.

MaxiGamer
    frtzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    07 Temmuz 2009
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     39
     Alınan Teşekkür  :  10
    R. Hali
    frtzdmr's: K?zg?n

Hocam 90 da başlayıp 1 haftada 100 level olmak sizcede biraz absürt değilmi? 1 levelden başlayıp 5-6 günde 100 olunsa daha mantıklı olur.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    21 Kasım 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     7

Alıntı frtzdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam 90 da başlayıp 1 haftada 100 level olmak sizcede biraz absürt değilmi? 1 levelden başlayıp 5-6 günde 100 olunsa daha mantıklı olur.
    Exp lvl ile pek bi işiniz yok kasarken hem eğleniyorsunuz hemde itemlerinizi yapıyorsunuz.Ayrıyetten uniqueler ile kasılabilirsiniz.Uniqueler ile kasılırsanız 1-2 gün arası sürer.Solo moob keserek 4 günü geçmektedir.iyi forumlar

MaxiGamer
    Penguinz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    16 Eylül 2017
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     6
     Alınan Teşekkür  :  11
    R. Hali
    Penguinz's: Smug

Başarılar

9. Aşağıdaki üyeler Penguinz isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    21 Kasım 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     7

Merhaba DDGame Bekleyenleri,

Bu akşam(14.12.2017) 20:00 gibi üyelik alımlarını aktif edeceğiz.
    Oyundaki küçük değişiklikleri sizlerle paylaşmıştık.
    Yarın(15.12.2017) 19:00 civarı http://twitch.tv/deaddizzy adresinden yayın başlayacaktır.Oyun hakkında bilgiler verilecektir.Duruma göre çekiliş olabilir.
    İlginiz için teşekkürler.

MaxiGamer
    jWAiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    10 Mart 2011
    Oyun
    PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     3
     Alınan Teşekkür  :  8
    R. Hali
    jWAiN's: Can Sıkıcı

Bu oyun tanıtım afişi bana hiç ama hiç yabancı gelmedi, keşke adını unutmasaydım o serverın ama kaç kere açılıp kapanmıştı hemde 1-2 haftayı geçmeden. Bu bir iftira falan değildir ama benim düşüncem budur ve bu silkroad camiasında böyle durumların olması insanı s***k yerine koyulduğunu düşündürüyor.

MaxiGamer
    nevfell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Ağustos 2010
    Oyun
    Grafiker - Cinema3d
    Konular 
    114
    Edilen Teşekkür 
     755
     Alınan Teşekkür  :  413
    R. Hali
    nevfell's: Cool

Alıntı jWAiN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu oyun tanıtım afişi bana hiç ama hiç yabancı gelmedi, keşke adını unutmasaydım o serverın ama kaç kere açılıp kapanmıştı hemde 1-2 haftayı geçmeden. Bu bir iftira falan değildir ama benim düşüncem budur ve bu silkroad camiasında böyle durumların olması insanı s***k yerine koyulduğunu düşündürüyor.
    Bu datebase satılıyor jwain adamda satın alanlardan biri kötü niyeti olmadığını düşünüyorum

13. Aşağıdaki 2 üye nevfell isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    21 Kasım 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     7

Alıntı jWAiN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam öncelikle merhaba dbyi biz aldık artık kimsede göremezsiniz ve alıp direkt açmıyoruz.1 aydır ben ve ekibim üzerinde çalışıyoruz harmanlayıp hatasız açmak adına.Bir çok değişiklik yaptık artık lisansı bizim adımıza kimsede göremezsiniz artı 8 gün betada tuttuk.Silkroadı bilen kalitesini anlayan bunu görecektir Bizim amacımız bazı büyük firmalar gibi olmak bunu 1 sene sonra göreceksiniz...

MaxiGamer
    jWAiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    10 Mart 2011
    Oyun
    PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     3
     Alınan Teşekkür  :  8
    R. Hali
    jWAiN's: Can Sıkıcı

Alıntı dd0123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam öncelikle merhaba dbyi biz aldık artık kimsede göremezsiniz ve alıp direkt açmıyoruz.1 aydır ben ve ekibim üzerinde çalışıyoruz harmanlayıp hatasız açmak adına.Bir çok değişiklik yaptık artık lisansı bizim adımıza kimsede göremezsiniz artı 8 gün betada tuttuk.Silkroadı bilen kalitesini anlayan bunu görecektir Bizim amacımız bazı büyük firmalar gibi olmak bunu 1 sene sonra göreceksiniz...
    Göreceğiz elbette

16. Aşağıdaki üyeler jWAiN isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    27 Ağustos 2010
    Oyun
    Grafiker - Cinema3d
    Konular 
    114
    Edilen Teşekkür 
     755
    R. Hali

Zaten hemende açma daha sonra oyun açıkken devamlı bakımla uğraşma. Hem hakaret yersin hemde şevkin kaçar.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    21 Kasım 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     7

Alıntı nevfell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten hemende açma daha sonra oyun açıkken devamlı bakımla uğraşma. Hem hakaret yersin hemde şevkin kaçar.
    Oyun açık başka oyunlarla karıştırma bizde lag vs. olmaz bugta olmaz.Bakıma bile gerek olmaz biz öyle server açarız

MaxiGamer

K. Tarihi 
    27 Ağustos 2010
    Oyun
    Grafiker - Cinema3d
    Konular 
    114
    Edilen Teşekkür 
     755
    R. Hali

Oyun açık başka oyunlarla karıştırma bizde lag vs. olmaz bugta olmaz.Bakıma bile gerek olmaz biz öyle server açarız
    Yani devamlı açıyosun Vallahi dostum kusura bakmada sana destek veremicem milletin oyunlarına girip reklam yapman hiç etik değil. Herkes bana şikayetci oldu bu konuda. Ve çok dik başlısın ve sakın ama beni karşına alma müşterimsin.
    Mesaj nevfell tarafından (16 Aralık 2017 Saat 13:05 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    21 Kasım 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     7

Yani devamlı açıyosun Vallahi dostum kusura bakmada sana destek veremicem milletin oyunlarına girip reklam yapman hiç etik değil. Herkes bana şikayetci oldu bu konuda. Ve çok dik başlısın ve sakın ama beni karşına alma müşterimsin.
    Bizim 2. serverimiz 3 yıl önceki sunsetsro ve bu devamlı acıp emek hırsızı olmayız biz.Bana destegine ihtiyacım yok ve milletin serverinde reklam yapanlar senin gibi olsun.Ben zaten heryere reklamı verdim işim yok serverlerde reklam yapacam.Müşterin filanda değilim...Silkroaddan anlayanlar zaten bizimle 3-5 ay sonra bu lafları yeme de kolay gelsin.Benim herkese verecek cevabım vardır,kalbim temiz alnım ak...

MaxiGamer

K. Tarihi 
    27 Ağustos 2010
    Oyun
    Grafiker - Cinema3d
    Konular 
    114
    Edilen Teşekkür 
     755
    R. Hali

Bizim 2. serverimiz 3 yıl önceki sunsetsro ve bu devamlı acıp emek hırsızı olmayız biz.Bana destegine ihtiyacım yok ve milletin serverinde reklam yapanlar senin gibi olsun.Ben zaten heryere reklamı verdim işim yok serverlerde reklam yapacam.Müşterin filanda değilim...Silkroaddan anlayanlar zaten bizimle 3-5 ay sonra bu lafları yeme de kolay gelsin.Benim herkese verecek cevabım vardır,kalbim temiz alnım ak...
    Terbiyesizlik yapma senin gibi karaktersizmiyimde o nasıl bir imadır senin gibi olsun. Karaktersiz insan.. Sana destek verdim burda sonra bunu yaptıysan senin yüzüne tükürseler sana mubah..
    Mesaj nevfell tarafından (16 Aralık 2017 Saat 15:03 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    21 Kasım 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     7

Terbiyesizlik yapma senin gibi karaktersizmiyimde o nasıl bir imadır senin gibi olsun. Karaktersiz insan.. Sana destek verdim burda sonra bunu yaptıysan senin yüzüne tükürseler sana mubah..
    Ne destek verdin? Trailer ve yaptıgın afiş burda iyi mi? değil.. azcık özenseydin keşke... he sen afişe laf ettigim için bunları yazıyorsun oke hadi kolay gelsin forumumu kirletme lütfen

MaxiGamer
    Neweyes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    13 Şubat 2016
    Oyun
    Sro
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     58
     Alınan Teşekkür  :  23

Ne destek verdin? Trailer ve yaptıgın afiş burda iyi mi? değil.. azcık özenseydin keşke... he sen afişe laf ettigim için bunları yazıyorsun oke hadi kolay gelsin forumumu kirletme lütfen
    Adam şuan tsde sana hazır afiş parasına özgün afiş yapmış bence ukalalık yapıyosun bide bu facede yazdığın nedir. ????? " Eksiğimiz guildlerin bizi tercih etmemesi onlar koyun sürüsü anlaşıp bir servere gidiyorlar " ? Sana ne diceğimi bilemedim zaten tipinde meymenet yok belli ediyosun çakal olduğunu oyundaki çarının adı ne ?

24. Aşağıdaki üyeler Neweyes isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    21 Kasım 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     7

Alıntı Neweyes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam şuan tsde sana hazır afiş parasına özgün afiş yapmış bence ukalalık yapıyosun bide bu facede yazdığın nedir. ????? " Eksiğimiz guildlerin bizi tercih etmemesi onlar koyun sürüsü anlaşıp bir servere gidiyorlar " ? Sana ne diceğimi bilemedim zaten tipinde meymenet yok belli ediyosun çakal olduğunu oyundaki çarının adı ne ?
    1)Ben zaten adama özelden teşekkür etmiştim geldi kendi forumumu karalı
    2)Eksiğimiz guildlerin bizi tercih etmemesi onlar koyun sürüsü anlaşıp bir servere gidiyorlar Bu cümledeki deyimi anlamıyorsan sana ben öğretemem...
    3)Sen cok yakısıklısın güneş gözlüğü ile yakısmıs
    4)Biz oyunu oynayacak vakit bulamıyoruz gerçekten sana ağır konusmayacagım cash flow

MaxiGamer
    Societa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    14 Aralık 2016
    Oyun
    C#
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     31
     Alınan Teşekkür  :  14

" Eksiğimiz guildlerin bizi tercih etmemesi onlar koyun sürüsü anlaşıp bir servere gidiyorlar " Bu yazdığını okuyan guildler hala oynuyolarsa serverında demek yardım varda oynuyolar yoksa kimse böyle bir gm nin serverında oynamaz. Birde afişin fıstık gibi nesi var iki üç kuruş para verip hazır yaptırıyosun full paketi gel tsye sen bir gel full paket 250tl sana özgün afişle herşey dahil 400tl ediyor 150tl vermişsin 50tl de sunucu 200tl ye oyunu açıyosun gelip burda bız bızz ediyon birde yardım ettiğin halde.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    27 Ağustos 2010
    Oyun
    Grafiker - Cinema3d
    Konular 
    114
    Edilen Teşekkür 
     755
    R. Hali

Alıntı Societa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    " Eksiğimiz guildlerin bizi tercih etmemesi onlar koyun sürüsü anlaşıp bir servere gidiyorlar " Bu yazdığını okuyan guildler hala oynuyolarsa serverında demek yardım varda oynuyolar yoksa kimse böyle bir gm nin serverında oynamaz. Birde afişin fıstık gibi nesi var iki üç kuruş para verip hazır yaptırıyosun full paketi gel tsye sen bir gel full paket 250tl sana özgün afişle herşey dahil 400tl ediyor 150tl vermişsin 50tl de sunucu 200tl ye oyunu açıyosun gelip burda bız bızz ediyon birde yardım ettiğin halde.
    Yok 200 aldım Allah var şimdi Bide sen şifreyi nerden buldun yine ^^

Tamam bırakın uğraşmayın teşekkür etmesinide istemiyorum zaten iğrendim.

28. Aşağıdaki üyeler nevfell isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    21 Kasım 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     7

Alıntı Societa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okey beynini başka şeylere yor bizim yaptıgımı reklamı milyarları kimse harcamadı.Afişe trailere kaç tl vermişim sorabilirsin.O yazı sadece deyim bunu anlamayan cocuklara laf anlatamam ben.Oyunumuzda guild yok guildleride özellikle cagırmadık zaten hocam.
    Benim bütün forumlarda reklamı görebilirsin inci sözlükte vs. bilip bilmeden yorum yapıyorsun yaşını merak ediyorum hafta sonu okulun yok

MaxiGamer
    Stendimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    22 Ekim 2016
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     10
     Alınan Teşekkür  :  4

Yine hüsran

31. Aşağıdaki üyeler Stendimo isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    21 Kasım 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     7

Yok 200 aldım Allah var şimdi Bide sen şifreyi nerden buldun yine ^^

Tamam bırakın uğraşmayın teşekkür etmesinide istemiyorum zaten iğrendim.
    SS atayım mı hocam teşekkür mesajımı? sen gelip burda ilk Zaten hemende açma daha sonra oyun açıkken devamlı bakımla uğraşma. Hem hakaret yersin hemde şevkin kaçar. bunu yazma amacın ne ??

- - - Güncellendi - - -

Alıntı Stendimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine hüsran
    Biz halimizden memnunuz oyuna deger veren kişiler oynasın durmadan server değiştiren kişilere ihtiyaç yok 300 olsun bizim olsun bakın 300 400 playerlik server 7 yıldır acık adını bilirsin 120cap

MaxiGamer
    Societa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    14 Aralık 2016
    Oyun
    C#
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     31
     Alınan Teşekkür  :  14

Okey beynini başka şeylere yor bizim yaptıgımı reklamı milyarları kimse harcamadı.Afişe trailere kaç tl vermişim sorabilirsin.O yazı sadece deyim bunu anlamayan cocuklara laf anlatamam ben.Oyunumuzda guild yok guildleride özellikle cagırmadık zaten hocam.
    Benim bütün forumlarda reklamı görebilirsin inci sözlükte vs. bilip bilmeden yorum yapıyorsun yaşını merak ediyorum hafta sonu okulun yok
    Başarılar kardeş o halde. Bu arada yaşım 36 adım anıl türkmen sırf merakımdan şimdi oyuna başlıyorum.

34. Aşağıdaki üyeler Societa isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 Sonuncu