AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    iMonarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    14 Mayıs 2016
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    9
    Edilen Teşekkür 
     29
     Alınan Teşekkür  :  14
    R. Hali
    iMonarch's: Hoşnut

Çok haklısın hocam. Bu forumda ifşa serbest olsa benimde yazacağım çok şey var.

MaxiGamer
    iboylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    01 Ocak 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     2
     Alınan Teşekkür  :  1

Alıntı gageanıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sistemlerini ve yaptıkları işleri kötülemiyorum ama Cronos 2 ay beta yaptıktan sonra ilk açıldığında oyun 1 haftada anca toparlandı. Sen o zamanlar başlamamıştın herhalde. Şimdi bizdede şöyle bir durum var, oyunun ilk günlerinde saldırı alıyoruz gibi bahaneler türemesinin başlıca sebebi, oyunu kurdurduğumuz veya editlettiğimiz bazı kişiler sırf oyun çöp olsun diye türlü çakallıklarla hem oyun sahibinin hemde oyuncuların emeklerini ve zamanını hatta parasını hiç ediyor. Keşke herkes emeğinin karşılığını alsa. Oyun açmak isteyenlerin bi çoğu bunlara zamanında deneyen birisi olarak bende dahilim, düzgün uzun soluklu bir oyun açma hayaliyle girip başka sebeplerden dolayı oyunlar çöp olup insanlara mahçup oluyoruz. Sadece para kazanmak için bu piyasad olanlarda var tabi ama kurunun yanında yaşıda yakan düzenbazlarda yok değil maalesef. Söylediklerim biraz konunun dışına çıktı kusura bakma ama bunlar bilinmesi gereken bazı gerçekler. Burda isim vermek doğru olmaz. Bilen biliyor bu çakalları.
    Şu söylediklerinize sonuna kadar katılıyorum. Bir çok kişi dediğiniz gibi emek hırsızları yüzünden hayallerinden oluyor

MaxiGamer
    Lotusss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    04 Ocak 2018
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     4
     Alınan Teşekkür  :  3

#GÜNCELLENDİ.

-Yazım hataları baştan aşağıya revize edilmiştir. Tanıtıma göz atıp anlamadığı kısımlar olan kişiler varsa tekrardan detaylıca göz atabilirler.
    -Eksik olan kısımlar (Facebook eventlerine katılım linkleri) eklenmiştir.
    -Sormak istediğiniz herhangi bir soru veya önerileriniz varsa ilgilenmekten keyif duyarız.

- - - Güncellendi - - -

Alıntı burhanguclu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birçok kişi gibi ben de bekliyorum açılmasını. Umarım uzun ömürlü olur. Sistem güzel.

Ekstra not: Özellikle face'ten yazdım konuyu Türkçe'ye gönüllü çevireyim, yeter ki google translate kullanmayın diye ama yine diğer yabancı serverlar gibi google translate copy-paste.
    İlginiz ve tanıtım konusundaki hassasiyetiniz için teşekkürlerimizi belirtmek isteriz. Detaylıca düzenlenmiştir.

Alıntı lMaresca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır beklediğimiz kalite kokan bir server. Umarım bol aktiviteli uzun soluklu bir macera olur.
    Alıntı WaqqaBerry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nice game , ben WaqqaBerry olarak bizde OTTOMAN olarak orda olucaz
    Alıntı DoNotDie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu güne kadar böyle güzel bir sistem görmedim. Şimdi betası iniyor. Bakalım umarım büyük açılışta eğlenceli olur.
    Teşekkürler, Büyük açılışta görüşmek üzere!

- - - Güncellendi - - -

#Güncellenmiştir

-Eksik resimler eklendi.
    -Henüz 3 gün olmasına rağmen BETA sürecinde 550+ Online sayısına ulaşmış bulunmaktayız.
    Mesaj Lotusss tarafından (08 Ocak 2018 Saat 06:32 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    Gimli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    10 Ocak 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  2

Tanıtımı çok rahat anlaşılan Türk serverlerinde bile face sayfasına mesaj atıp itemler nerden düşüyor diye soran Türk oyuncusu,bu tanıtımı okuyacak ve oyuna başlayacak.Güldürmeyin beni bu servere başlayan Türk oyuncuların maşallahı var betada nerdeyse her 10 kişiden 8 i Türk ama gel görki bu tanıtımı okuyup başlamamışlar çünki herkes birbirine şu nerde bu nerde bu nası şu nası yok burda ne var diye soru soruyor.Okuma kabiliyeti olmayan Türk gençleri yine guild masterlerinin kıçına takılmış girmişler oyuna sorsanız bilmezler bu serverin neyini sevdinde başladın diye.Tabi verilcek cevap kesin şu olurki zaten bu Türk serverleri bir ayda bitiyor emeklerimiz boşa gidiyor,be andaval bu adamların kaçıncı serveri sen biliyormusun inanıyormusunki 2 3 server açtı bunlar iyi para kaldırıp 1 yıllık peşin parayı veriyor sunucuya neymiş 1 yıl açık kalıyor,hadi onuda geçtim sistem çok iyi deyip başlayanlar var madem sistemle alakalı bir arayışın var git orjinalini oyna yada bu sistem dediğiniz şey nedir allah aşkına oyunda sağda yazan listemi yoksa renkli rütbemi ya bırakın Allah aşkına yalamayın şu adamların kıçını.Türkü destekleyin tamam hatalı oluyor %90 nı ama illaki düzgün yapanlarda var sıfır sıkıntı örnek versem şimdi Ümit abi banlar beni herkes biliyor hangi serverler olduğunu adamlara çamur atacağınıza başladınız serverde devam edinki Türk serverleride bir yere gelsin destekleyin.Laf bitmez Aziz Nesin ne demişti Türk milleti koyun gibidir nereye sürersen oraya gider manası çıkar işte doğru bi söz.

MaxiGamer
    RebelRocker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    12 Şubat 2012
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     16
     Alınan Teşekkür  :  64
    R. Hali
    RebelRocker's: Devilish

Yılda max 3-4 serverde oynarım ve bu serverler oynadığıma emek verdiğime harcadığım vakite yatırdığım paraya değecek serverler olmasına özen gösteririm. Oyun tanıtımı olsun başlayacak guildler olsun betadaki durumu olsun bu aradığım şartları sunan bir server olduğunu açık ve net bir şekilde belli ediyor. İyi olan kazansın diyelim. ben dahil başlayacak herkese başarılar dilerim umarım sorunsuz bir server olur

REACH YOUR MAXIMUM
    IMDb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Kasım 2009
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     180
     Alınan Teşekkür  :  75
    R. Hali
    IMDb's: Thommobroon

Linklere tıkladığım direk siteye yönlendirmiyor EPVP yönlendiriyor bu durum sadece bende mi oluyor normal mi anlamış değilim

MaxiGamer

K. Tarihi 
    04 Ocak 2018
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     4

Alıntı Blue Blood Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Linklere tıkladığım direk siteye yönlendirmiyor EPVP yönlendiriyor bu durum sadece bende mi oluyor normal mi anlamış değilim
    Tarayıcınızı değiştirip deneyiniz.

MaxiGamer
    owenshaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    11 Şubat 2016
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     40
     Alınan Teşekkür  :  47
    R. Hali
    owenshaw's: Crappy

Alıntı Gimli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tanıtımı çok rahat anlaşılan Türk serverlerinde bile face sayfasına mesaj atıp itemler nerden düşüyor diye soran Türk oyuncusu,bu tanıtımı okuyacak ve oyuna başlayacak.Güldürmeyin beni bu servere başlayan Türk oyuncuların maşallahı var betada nerdeyse her 10 kişiden 8 i Türk ama gel görki bu tanıtımı okuyup başlamamışlar çünki herkes birbirine şu nerde bu nerde bu nası şu nası yok burda ne var diye soru soruyor.Okuma kabiliyeti olmayan Türk gençleri yine guild masterlerinin kıçına takılmış girmişler oyuna sorsanız bilmezler bu serverin neyini sevdinde başladın diye.Tabi verilcek cevap kesin şu olurki zaten bu Türk serverleri bir ayda bitiyor emeklerimiz boşa gidiyor,be andaval bu adamların kaçıncı serveri sen biliyormusun inanıyormusunki 2 3 server açtı bunlar iyi para kaldırıp 1 yıllık peşin parayı veriyor sunucuya neymiş 1 yıl açık kalıyor,hadi onuda geçtim sistem çok iyi deyip başlayanlar var madem sistemle alakalı bir arayışın var git orjinalini oyna yada bu sistem dediğiniz şey nedir allah aşkına oyunda sağda yazan listemi yoksa renkli rütbemi ya bırakın Allah aşkına yalamayın şu adamların kıçını.Türkü destekleyin tamam hatalı oluyor %90 nı ama illaki düzgün yapanlarda var sıfır sıkıntı örnek versem şimdi Ümit abi banlar beni herkes biliyor hangi serverler olduğunu adamlara çamur atacağınıza başladınız serverde devam edinki Türk serverleride bir yere gelsin destekleyin.Laf bitmez Aziz Nesin ne demişti Türk milleti koyun gibidir nereye sürersen oraya gider manası çıkar işte doğru bi söz.
    Şu ana kadar sıkıntısız bi private server olmadı zaten olmaz da. İllaki sorunlar olacak ama Türk GM'ler maalesef bu işin kaşarlığında. Gözleri cebimizdeki parada, hizmet onlar için hikaye. Sistem dediğin şey oyunun sürekliliğini etkiler. Ruby/Electus tarzındaki serverler bunu iyi yapıyor. Electus 300 player ile 9 ay açık tuttu serverini. Bizde ekip anlayışı yok. Bak Ruby'e supporterler var discord adminleri. Bi developer var bi GM var bunların hepsi farklı insanlar. Türk serverlerinde tüm işi tek bir kişi yapıyor. Adam istiyor ki para bölünmesin sadece benim olsun. Kodlama bilgileri zayıf bizimkilerin. Ufak tefek şeyleri bile başka oyunları indirip ordan çalıyorlar. Elin adamı yapıyorsa oynamak herkesin hakkı. Sen hiç hayatında Ruby gibi bir Türk serveri gördün mü? Playerleri müşteri gibi düşün. Onları elde etmen için bir şeyler vermen gerekir sonra senin olurlar. Türk GM'leri playere ne veriyor da player toplasın? Adam bi TL bonusu veriyor sadece 100 TL yükleyenler için. Bu ne demek sence?

Uzun lafın kısası, Türk GM'leri bu işi bilmiyor. Hayatlarında silkroad oynamamışlar fazla playerlik ne demek bilmiyorlar onların dilinden anlamıyorlar. Yabancı GM'ler öyle değil. Hepsinin iSro geçmişi var uzun yıllar oynamışlar. Bi player bi serverden ne ister iyi biliyorlar. Bu yüzden onları seçmek pekte mantıksız olmasa gerek? Ne dersin?

MaxiGamer
    gageanıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    07 Şubat 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     37
     Alınan Teşekkür  :  35
    R. Hali
    gageanıl's: Brrrrrrr

Alıntı owenshaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu ana kadar sıkıntısız bi private server olmadı zaten olmaz da. İllaki sorunlar olacak ama Türk GM'ler maalesef bu işin kaşarlığında. Gözleri cebimizdeki parada, hizmet onlar için hikaye. Sistem dediğin şey oyunun sürekliliğini etkiler. Ruby/Electus tarzındaki serverler bunu iyi yapıyor. Electus 300 player ile 9 ay açık tuttu serverini. Bizde ekip anlayışı yok. Bak Ruby'e supporterler var discord adminleri. Bi developer var bi GM var bunların hepsi farklı insanlar. Türk serverlerinde tüm işi tek bir kişi yapıyor. Adam istiyor ki para bölünmesin sadece benim olsun. Kodlama bilgileri zayıf bizimkilerin. Ufak tefek şeyleri bile başka oyunları indirip ordan çalıyorlar. Elin adamı yapıyorsa oynamak herkesin hakkı. Sen hiç hayatında Ruby gibi bir Türk serveri gördün mü? Playerleri müşteri gibi düşün. Onları elde etmen için bir şeyler vermen gerekir sonra senin olurlar. Türk GM'leri playere ne veriyor da player toplasın? Adam bi TL bonusu veriyor sadece 100 TL yükleyenler için. Bu ne demek sence?

Uzun lafın kısası, Türk GM'leri bu işi bilmiyor. Hayatlarında silkroad oynamamışlar fazla playerlik ne demek bilmiyorlar onların dilinden anlamıyorlar. Yabancı GM'ler öyle değil. Hepsinin iSro geçmişi var uzun yıllar oynamışlar. Bi player bi serverden ne ister iyi biliyorlar. Bu yüzden onları seçmek pekte mantıksız olmasa gerek? Ne dersin?
    Çok merak ediyorum senin ne kadar i-sro geçmişin var. Dikkatimi çekti attığın yorumların %80'i "perma buff var mı?" oluyor. Sen daha buff basmaya üşenen bi adamsın kalkmışsın burda Türk oyunları kötülüyorsun. Sen istersen 10 kişilik ekip kur, sunucundan guardına kadar herşey senin elinde değilse işin yaş demektir. Türk oyunlarında kalleş GM elbette var ama oyunları asıl batıranlar oyunların kurulu olduğu sunucular veya editlerini yapan haysiyetsiz editörler. Senin hayran olduğun yabancı oyunlar kadar Türkiye'de de ciddi iş yapmış, aylarca hatta yıllarca açık kalan oyunlar var. Önce player olacak kişiler uzun süreli oyun oynayabilirler mi bunu soracaklar kendilerine. Takılmışlar guild masterlarının peşine, master bakıyor nerde beleş pre-devil var sürüsünü oraya götürüyor. Bizimkilere gelen guildleri oyun sahibi "filanca guild bizimle" diye paylaşıyor. Nedense yabancı oyunlara gelince adamların reklamını bizim guildlerimiz yapıyor. Demem oki evet bu adamlar ciddi iş yapıyorlar ama bunları överken kendi ülkende gerçekten güzel iş çıkartan oyunlarıda görmezden gelme. Şimdi sana bu ülkede ciddi iş yapan oyunlarıda yazmak isterdim ama reklama girer. Eğer piyasayı gerçekten iyi takip ediyorsan sende biliyorsundur bu oyunları. Bazıları hala açık, bazılarıda en az 5-6 ay açık kaldı ve player kaybından kapatmak zorunda kaldılar. Bakalım Ruby ne kadar açık kalacak çok merak ettim şimdi.
    Mesaj gageanıl tarafından (13 Ocak 2018 Saat 05:06 ) değiştirilmiştir.

10. Aşağıdaki üyeler gageanıl isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    iMonarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    14 Mayıs 2016
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    9
    Edilen Teşekkür 
     29
     Alınan Teşekkür  :  14
    R. Hali
    iMonarch's: Hoşnut

Çok merak ediyorum senin ne kadar i-sro geçmişin var. Dikkatimi çekti attığın yorumların %80'i "perma buff var mı?" oluyor. Sen daha buff basmaya üşenen bi adamsın kalkmışsın burda Türk oyunları kötülüyorsun. Sen istersen 10 kişilik ekip kur, sunucundan guardına kadar herşey senin elinde değilse işin yaş demektir. Türk oyunlarında kalleş GM elbette var ama oyunları asıl batıranlar oyunların kurulu olduğu sunucular veya editlerini yapan haysiyetsiz editörler. Senin hayran olduğun yabancı oyunlar kadar Türkiye'de de ciddi iş yapmış, aylarca hatta yıllarca açık kalan oyunlar var. Önce player olacak kişiler uzun süreli oyun oynayabilirler mi bunu soracaklar kendilerine. Takılmışlar guild masterlarının peşine, master bakıyor nerde beleş pre-devil var sürüsünü oraya götürüyor. Bizimkilere gelen guildleri oyun sahibi "filanca guild bizimle" diye paylaşıyor. Nedense yabancı oyunlara gelince adamların reklamını bizim guildlerimiz yapıyor. Demem oki evet bu adamlar ciddi iş yapıyorlar ama bunları överken kendi ülkende gerçekten güzel iş çıkartan oyunlarıda görmezden gelme. Şimdi sana bu ülkede ciddi iş yapan oyunlarıda yazmak isterdim ama reklama girer. Eğer piyasayı gerçekten iyi takip ediyorsan sende biliyorsundur bu oyunları. Bazıları hala açık, bazılarıda en az 5-6 ay açık kaldı ve player kaybından kapatmak zorunda kaldılar. Bakalım Ruby ne kadar açık kalacak çok merak ettim şimdi.
    gageanıl adın ne bilmiyorum ama epeydir takip ediyorum muhteşemsin proje analizi konusunda.

12. Aşağıdaki üyeler iMonarch isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    07 Şubat 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     37
    R. Hali

Alıntı iMonarch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gageanıl adın ne bilmiyorum ama epeydir takip ediyorum muhteşemsin proje analizi konusunda.
    Eyvallah hocam eksik olma. Adım Anıl. GaGe lakabım

14. Aşağıdaki üyeler gageanıl isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    04 Ocak 2018
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     4

Açıklama Kutusu
    Discord kanalımıza buradan katılabilir ve sizde topluluğun bir parçası olarak gelişmelerden yakından haberdar olabilirsiniz.

Bilgilendirme Kutusu
    Ruby Online'a katılacak guildlerin yapmış olduğu Ruby içerikli videoları resmi Facebook sayfamızdan yakın zamanda paylaşmaya başlayacağız. Siz de bu maceraya evet diyorsanız, tek yapmanız gereken şey videolarınızı sayfamıza mesaj yoluyla iletmek olacaktır.

İndirme Linkleri eklenmiştir:

Google Drive:
    Download Linki
    İndirmek için tıklayın

Mega:
    Download Linki
    İndirmek için tıklayın

Mediafire:
    Download Linki
    İndirmek için tıklayın

#Güncellemeler

Beta patch v2. 11.01.2018
    -Alex South teleportuna Phantom Desert teleportları eklendi.
    -Phantom Desert bölgesine moblar eklendi.
    -Tüm mobların dropları düzenlendi.
    -Ruby Jewel takasa kapatıldı.
    -HWID Limitler aktive edildi.
    -Anti-Cheat sistemleri aktive edildi.
    -Imbue skillerine eş zamanlı olmak üzere 14 saniyelik cool-down eklendi.
    -!goranked komutu aktif hale getirildi.
    -Job Temple mob skilleri editlendi.
    -Kar yağış efekti kaldırıldı.
    -Wanted icon lokasyonu düzenlendi.
    -Arabian haritaları fixlendi.
    -Çalışmayan bazı Model Switcher'lar artık çalışır durumda.
    -Rastgele gelen DC problemleri çözüldü.

Beta Patch v1. 08.01.2018
    -Donkey binek pet'in hareket hızı 6 metreye yükseltildi.
    -Diamond Token NPC'si fixlendi.
    -Job Suit'ler için istenilen Level düzeyi 95'e artırıldı.
    -Bazı itemların açıklamaları düzenlendi.
    -Canlı Skor sayacı gibi özel eklentiler düzenlendi.
    -Artık Title'ınızı all chate /titles yazarak değiştirebilirsiniz.
    -Launcher dizaynı güncellendi.
    -Bir kaç ikon eklendi.
    -Medusa artık 2 versiyon! STR&INT
    -Diğer genel düzenlemeler yapıldı.

Devil Garden Uniqueleri Patch v1 05.01.2018
    Devil Garden'de ki uniqueler keşfedilmeye hazır! Arkadaşlarınızla gruplaşarak gelecek olan STR&INT versiyonlu olağanüstü güçlü uniqueleri avlayabilirsiniz.

Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın

2. Büyük Paylaş-Kazan eventi başladı!
    Ruby Online büyük açılış gününe çok az kaldı. Bu güne kadar kurulan en rekabetçi server piyasaya çıkıyor. Yeni yılınızın güzel geçmesi dileklerimizle!

Büyük açılışta [1.000] Silk değerindeki ödülü kazanmak için bu evente katılın. Katılım şansını elde etmek için aşağıdaki adımları tamamlayın:

1. Videoyu Herkese açık olacak şekilde Facebook profilinizden paylaşın.
    2. Üç ya da daha fazla arkadaşınızı etiketleyin.
    3. Ruby Online ' ı beğenin.
    4. Bu post 'u beğenin.

Mesaj Lotusss tarafından (13 Ocak 2018 Saat 15:14 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    Gimli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    10 Ocak 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  2

Avrupalaşma modundan çıkın artık az kendi kendimizi geliştirmemize müsade edin . Herşey para ile oluyor Türk serverlerini desteklameniz şart ne kadar çok destekler ve oyun sahiplerinden birşeyler isterseniz parayı bulan oyun sahipleride o kadar kendini geliştirecektir.Geliştirmeyenlerde yok olmaya mahkum olacaklar.Neticede illagal bir oyun oynuyoruz Joymax yani gerçek oyun sahipleri illagal facebook hesaplarını kapatmaya başladığı şu günlerde oyun sahiplerini zaten bir korku aldı.Gelin siz Türk olanın yanında durun durunki yabancılar Türk serverlerine gelsin.

MaxiGamer
    owenshaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    11 Şubat 2016
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     40
     Alınan Teşekkür  :  47
    R. Hali
    owenshaw's: Crappy

Neden her konuya o şekilde yazdığımı iyi bir player olsan anlardın. Uzun süren Türk serverleri var evet ama hepsi drop sistem. Bu işte kötüsünüz kabul edin artık. Yıllarca playerleri bezdirdiniz soğuttunuz. Sağa sola bok atmayın hatayı kendinizde arayın önce. Bak adam nasıl server yapmış tanıtımını okumak 40 dk sürüyor. Betasında olan job savaşı senin serverinde hiç bir zaman olmadı olmayacakta. Bu arada isro yu betasından beri oynuyordum yaklaşık 1 ay önce tamamen bıraktım silkroadı. Ruby en fazla 1,5 ay açık kalır ama her anı dolu geçer. Bahsettiğin Türk serverleri gibi ölü olmaz.

- - - Güncellendi - - -

Alıntı Gimli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupalaşma modundan çıkın artık az kendi kendimizi geliştirmemize müsade edin . Herşey para ile oluyor Türk serverlerini desteklameniz şart ne kadar çok destekler ve oyun sahiplerinden birşeyler isterseniz parayı bulan oyun sahipleride o kadar kendini geliştirecektir.Geliştirmeyenlerde yok olmaya mahkum olacaklar.Neticede illagal bir oyun oynuyoruz Joymax yani gerçek oyun sahipleri illagal facebook hesaplarını kapatmaya başladığı şu günlerde oyun sahiplerini zaten bir korku aldı.Gelin siz Türk olanın yanında durun durunki yabancılar Türk serverlerine gelsin.
    Yap böyle bir server gelelim. Sen her oyun açılışında lag delay vs sorunlar ile açarsan kimse oynamaz haklı da. Playerleri bu hâle getiren sizlersiniz o yüzden ağlamayı bırakın.

- - - Güncellendi - - -

Alıntı iMonarch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kıskanç olmak sana yakışıyor

MaxiGamer

K. Tarihi 
    07 Şubat 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     37
    R. Hali

Alıntı owenshaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden her konuya o şekilde yazdığımı iyi bir player olsan anlardın. Uzun süren Türk serverleri var evet ama hepsi drop sistem. Bu işte kötüsünüz kabul edin artık. Yıllarca playerleri bezdirdiniz soğuttunuz. Sağa sola bok atmayın hatayı kendinizde arayın önce. Bak adam nasıl server yapmış tanıtımını okumak 40 dk sürüyor. Betasında olan job savaşı senin serverinde hiç bir zaman olmadı olmayacakta. Bu arada isro yu betasından beri oynuyordum yaklaşık 1 ay önce tamamen bıraktım silkroadı. Ruby en fazla 1,5 ay açık kalır ama her anı dolu geçer. Bahsettiğin Türk serverleri gibi ölü olmaz.

- - - Güncellendi - - -

Yap böyle bir server gelelim. Sen her oyun açılışında lag delay vs sorunlar ile açarsan kimse oynamaz haklı da. Playerleri bu hâle getiren sizlersiniz o yüzden ağlamayı bırakın.

- - - Güncellendi - - -

Kıskanç olmak sana yakışıyor
    Ben oyun sahibi değilim. Sadece bi ara denedim ama oyunu yaptırdığımız kişiler tarafından insanlara mahçup olduk ve piyasada bu işin bize göre olmadığını, açmak istediğimiz her oyunun birileri tarafından engelleneceğini anladık ve artık uğraşmıyoruz. Ben sana bu tip oyunları övme demiyorum. Sadece anlatırken bizim güzel iş yapmış TR serverleride görmezden gelme demek istedim. Sen en fazla 4-5 tane gerçekten güzel hizmet vermiş global oyun gördün diye bütün yabancı oyunların iyi olduğunu düşünme. Onlardada bizdeki gibi 1-2 haftada çöp olan yüzlerce oyun var. Bizim TR serverlarının hepsi drop sistem değil onuda bil bence. Gelelim perma buff olayına. Tekrarlıyorum bence çok saçma ve rekabetten uzak bir olay. Yani madem bu kadar eski i-sro geçmişin var, e bi zahmet o buffları basıver yani. Üşengeçlik zor iş tabi sende haklısın