AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

Konu: Guard sorusu

MaxiGamer
    wien66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Ağustos 2014
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    27
    Edilen Teşekkür 
     18
     Alınan Teşekkür  :  29
    R. Hali
    wien66's: Brrrrrrr

Guard sorusu

Guard site link : Site
    Guard İndirme: Guard indirme

Guarddan bir görsel

Açık paylaşım için izin alındı: @Deepblue
    Mesaj wien66 tarafından (24 Ocak 2018 Saat 20:44 ) değiştirilmiştir.

2. Aşağıdaki 3 üye wien66 isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer
    jamesbond07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    15 Nisan 2017
    Oyun
    Silkroad Online,BF3Zlo
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     51
     Alınan Teşekkür  :  19

Tebrikler başarılı bir iş ve proje dahada extra özellikler eklenebilir. Bunu uzaktan erişime dökebilirsen Web site üzerinden çok iyi olabilir. Fakat böylede çok iyi işler çıkartır güzel görünüyor emeğine sağlık.

4. Aşağıdaki üyeler jamesbond07 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    ALP1071 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    06 Aralık 2017
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  2

guardlarıdan en büyük beklenti performans ve güvenligi saglaması diger seçenekleri panel satan kişiler bile sunuyor ki bence gereksiz tek amaca yönelik etkili bir çalışma taraftarıyım.
    bildiginiz gibi piyasa olan source kodlarını indiren ismini degiştirip xx guardı deyip pazarlama peşine düşüyor.reklamını saglam yapmalısın farkını ise kullanılan oyunlarda ispatlamalısın
    projenizde başarılar dilerim.

6. Aşağıdaki üyeler ALP1071 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    08 Ağustos 2014
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    27
    Edilen Teşekkür 
     18
    R. Hali

Alıntı ALP1071 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    guardlarıdan en büyük beklenti performans ve güvenligi saglaması diger seçenekleri panel satan kişiler bile sunuyor ki bence gereksiz tek amaca yönelik etkili bir çalışma taraftarıyım.
    bildiginiz gibi piyasa olan source kodlarını indiren ismini degiştirip xx guardı deyip pazarlama peşine düşüyor.reklamını saglam yapmalısın farkını ise kullanılan oyunlarda ispatlamalısın
    projenizde başarılar dilerim.
    Şuanda güvenlik konusunda bir sıkıntı oluşacağını düşünmüyorum çünkü piyasaya daha çıkmamış bir çok exploit guard da engelli buradan exploit leri söylemek isterdim fakat bunu engelleyemeyecek olanların serverleri gereksiz yere kapanacak ve sıkıntı oluşacak o yüzden söyleyemiyorum ama dediğim gibi piyasada daha gün yüzü görmemiş bir çok exploit fixli durumda ve performans bakımından da 1 haftalık 1000 kişi olan bir server de test edildi. Reklam olmayacak olsa o server ismini de vermek isterdim.

- - - Güncellendi - - -

Alıntı jamesbond07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrikler başarılı bir iş ve proje dahada extra özellikler eklenebilir. Bunu uzaktan erişime dökebilirsen Web site üzerinden çok iyi olabilir. Fakat böylede çok iyi işler çıkartır güzel görünüyor emeğine sağlık.
    Aslına bakarsanız uzaktan erişimi düşündüm ve web e dökmekte zor bir durum yok fakat kullanıcıların daha güvenli hissetmeleri için böyle bir yöntem daha iyi olucağını düşündüm uzaktan kendilerinin göremedikleri her şey olabilir sunucuda ama şöyle bir şey yapılabilir bir proxy eklenerek kendisi isterse guardı farklı bir sunucuda tutması sağlanabilir

Bölüm Görevlisi
    OVE čovjek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    05 Ağustos 2015
    Oyun
    Silkroad Online,CS : GO,Zula
    Konular 
    48
    Edilen Teşekkür 
     30
     Alınan Teşekkür  :  130
    R. Hali
    OVE čovjek's: Doh

temeli hangisi kguard mı

MaxiGamer

K. Tarihi 
    08 Ağustos 2014
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    27
    Edilen Teşekkür 
     18
    R. Hali

Alıntı OVE čovjek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    temeli hangisi kguard mı
    Yok kguard değil aslına bakarsanız piyasadaki hiç bir guarddan yok nasıl olur derseniz de C# ile yazılmadı bu kendime geliştirdiğim daha sonra sadece benim kullanmamam gerektiğini düşündüğüm bir yazılım

Genel Görevli
    onurgs59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Haziran 2009
    Konular 
    90
    Edilen Teşekkür 
     86
     Alınan Teşekkür  :  509

Alıntı wien66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok kguard değil aslına bakarsanız piyasadaki hiç bir guarddan yok nasıl olur derseniz de C# ile yazılmadı bu kendime geliştirdiğim daha sonra sadece benim kullanmamam gerektiğini düşündüğüm bir yazılım
    Düşüncen güzel. Bunca kâr çıkar peşinde koşan insanlar varken... Alt yapı nedir yazılım dili olarak? Kaynak kodlu olarak geliştirilmesi için paylaşmayı düşünüyor musun yoksa normal paylaşım mı yapacaksın? Eklemeyi düşündüğün özellik var mı? Başarılar.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    08 Ağustos 2014
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    27
    Edilen Teşekkür 
     18
    R. Hali

Açık kaynak vermek istemiyorum neden derseniz bunu açık kaynak verir isem birileri satmaya çalışacak bir yandan üniversite öğrencisiyim ve devletin verdiği kredi dışında bir gelirim yok kendime ait bir sunucu var guard lisanslayım cüzi bir miktar karşılığı aylık gelir olması için satmayı düşünüyorum fiyatını ucuz tutucağım için kimseye bir sıkıntı olucağını sanmıyorum.

Kimse yanlış anlamasın şimdiden yazmak istiyorum ucuza satma piyasada çoluk çocuğa yol açılıyor gibi yorumlar gelicek onlar içinde bu programı pahalı satsam bile piyasada sunucu firmaları ucuza sunucu sattığı için benim ucuza satmanın bir farkı olmayacaktır

MaxiGamer
    ByCesika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    15 Temmuz 2015
    Oyun
    Silkroad / Vsro / Editör
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  6

Skype : ufuqcelik Ulaşin hocam konusalim bir guard hakkinda

Genel Görevli
    onurgs59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Haziran 2009
    Konular 
    90
    Edilen Teşekkür 
     86
     Alınan Teşekkür  :  509

Açık kaynak vermek istemiyorum neden derseniz bunu açık kaynak verir isem birileri satmaya çalışacak bir yandan üniversite öğrencisiyim ve devletin verdiği kredi dışında bir gelirim yok kendime ait bir sunucu var guard lisanslayım cüzi bir miktar karşılığı aylık gelir olması için satmayı düşünüyorum fiyatını ucuz tutucağım için kimseye bir sıkıntı olucağını sanmıyorum.

Kimse yanlış anlamasın şimdiden yazmak istiyorum ucuza satma piyasada çoluk çocuğa yol açılıyor gibi yorumlar gelicek onlar içinde bu programı pahalı satsam bile piyasada sunucu firmaları ucuza sunucu sattığı için benim ucuza satmanın bir farkı olmayacaktır
    Anladım. Yazılım dilini sormuştum bir de?

MaxiGamer

K. Tarihi 
    08 Ağustos 2014
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    27
    Edilen Teşekkür 
     18
    R. Hali

Alıntı onurgs59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladım. Yazılım dilini sormuştum bir de?
    Yazılım dilini söylemek istiyorum ama söylemesem daha iyi olacak gibi geliyor neden dersen bu devirde tersine mühendislik basitleşti artık pek kimse ile uğraşmak istemiyorum kod konusunda yanlış anlaşılmasın dediğim şimdi programın hangi dilde olduğu bilinince daha kolay kırılıyor pek uğraşmıyor fakat benim gibi birisi ise programın dilini bulana kadar sıkılıp bırakır o yüzden söylemesem sanırım daha iyi

Black Pearl Team
    sarkolata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    10 Mayıs 2009
    Oyun
    Creddy & BP
    Konular 
    21
    Edilen Teşekkür 
     195
     Alınan Teşekkür  :  367
    R. Hali
    sarkolata's: Horny

Yazılım dilini söylemek istiyorum ama söylemesem daha iyi olacak gibi geliyor neden dersen bu devirde tersine mühendislik basitleşti artık pek kimse ile uğraşmak istemiyorum kod konusunda yanlış anlaşılmasın dediğim şimdi programın hangi dilde olduğu bilinince daha kolay kırılıyor pek uğraşmıyor fakat benim gibi birisi ise programın dilini bulana kadar sıkılıp bırakır o yüzden söylemesem sanırım daha iyi
    ya boş yapma hangi guardı editledin? c# değilmiş

16. Aşağıdaki üyeler sarkolata isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    08 Ağustos 2014
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    27
    Edilen Teşekkür 
     18
    R. Hali

Alıntı sarkolata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya boş yapma hangi guardı editledin? c# değilmiş
    Ben geçeği söylüyorum neden editliyim ki ilk okuduğum bölümüm grafik şimdiki ise bilgisayar mühendisliği gereksiz yere yalan söyleyecek bir yapım yok yada sizler gibi çocukca şeyler yapacak çok yakında zaten paylaşacağım eğer bu kadar merak ediyorsanız kırmaya çalışıp öğrenirsiniz kendiniz.
    Kimseyi guard editleyip kandırmaya çalışmadım şuana kadar yada birileri için konu baltalamaya çalışmadım tanıyan tanır.
    hayırlı geceler

- - - Güncellendi - - -

zaten amacım kendimi geliştirmek çalıntı şeyler ile bunu başaramassınız hiç bir zaman

GRAFİKER
    nevfell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Ağustos 2010
    Oyun
    Grafiker - Cinema3d
    Konular 
    116
    Edilen Teşekkür 
     829
     Alınan Teşekkür  :  443
    R. Hali
    nevfell's: Cool

Delphi ile yapmış o değil söylesen farketmezki webden kullandırırsın olur biter kim kırabilirki <3

19. Aşağıdaki üyeler nevfell isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    08 Ağustos 2014
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    27
    Edilen Teşekkür 
     18
    R. Hali

Alıntı nevfell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Delphi ile yapmış o değil söylesen farketmezki webden kullandırırsın olur biter kim kırabilirki <3
    internet üstünden kullandırmayı düşündüm ama ben geri düşünüyorum belki ama program benim elimdeyken daha güvenli hissediyorum belki başkaları da o şekilde düşünüyordur bilemiyorum.

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu