AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa Birinci 12

Black Pearl Team
    sarkolata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    10 Mayıs 2009
    Oyun
    Creddy & BP
    Konular 
    21
    Edilen Teşekkür 
     194
     Alınan Teşekkür  :  365
    R. Hali
    sarkolata's: Horny

Mesajı ben yazdım, Tapatalktan yazınca öyle gözükmüş. Yumurtadan yeni çıkmadım anlayacağın. Var mı başka argümanın?

Atıldı
    neden85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    02 Temmuz 2009
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     7
     Alınan Teşekkür  :  4
    R. Hali
    neden85's: Cannaebearsed

Alıntı sarkolata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesajı ben yazdım, Tapatalktan yazınca öyle gözükmüş. Yumurtadan yeni çıkmadım anlayacağın. Var mı başka argümanın?
    Seninle tartışmak istemem.
    Umarım 1 Online’lı serverinizin kalıcılığı olur.Başarılar

Black Pearl Team
    sarkolata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    10 Mayıs 2009
    Oyun
    Creddy & BP
    Konular 
    21
    Edilen Teşekkür 
     194
     Alınan Teşekkür  :  365
    R. Hali
    sarkolata's: Horny

Ben de öyle tahmin etmiştim.

4. Aşağıdaki üyeler sarkolata isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    Hurley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    30 Mart 2013
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     38
     Alınan Teşekkür  :  36

Alıntı sarkolata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de öyle tahmin etmiştim.
    110 cap için bir güncelleme çalışmanız var mı yoksa kaderine mi terk edildi.

~More Than Blue~
    Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Nisan 2007
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    542
    Edilen Teşekkür 
     4,728
     Alınan Teşekkür  :  10,222
    R. Hali
    Deepblue's: Stressed

Alıntı Hurley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    110 cap için bir güncelleme çalışmanız var mı yoksa kaderine mi terk edildi.
    Abi hastayım şu çarpık bakış açılarınıza ve iğnelemelerinize. Oyunu bırakıp giden kaderine terk eden oyuncular biz ise 1 kişiye güncelleme hazırlamazsak oyunu kaderine terkeden kötü olan olmuş oluyoruz.

Oyunda yeterince güncelleme, özellik, etkinlik ve yapacak şey var buna rağmen kimseye yaranılmadı ve terkedip gittiniz, şimdi kalkıp 1 kişi için güncelleme mi istiyorsunuz? Sonradan yapılan güncellemeler hariç serverin mevcut sade tanıtım konusunu gören bu oyun çok karışık, çok fazla şey var diyor siz halen yıllardır sorunu bir türlü idrak edemediniz ve her sorunun kaynağı olarak güncellemeleri gösterip durdunuz. Bu iş güncelleme ile olacak iş değil, insanlar nankör, doyumsuz, vefasız. 1 kere canları sıkılıp gittiler mi ne yaparsan yap nafile geri dönüşü mümkün olmaz.

Kusura bakmayın işte bunu yapamayız, oyun son kişi kalana kadar açık kalır ama boş oyuna da günler, haftar harcanarak güncellenme hazırlanamaz. Ha geri dönüp oynayacaksanız kaale değer bir kitle olacaksa biz yine her zaman olduğu gibi üzerimize düşeni yaparız güncelleme gerekiyorsa hazırlarız ama yok siz güncelleme hazırlayın biz duruma göre ya geliriz ya gelmeyiz derseniz o iş olmaz.

Biraz elinizi vicdanınıza koyun sürekli karşıyı suçlamak ve sürekli hatayı karşınızdakinde aramak yerine biraz öz eleştiri yapın gereçekleri görün artık.

MaxiGamer
    Hurley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    30 Mart 2013
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     38
     Alınan Teşekkür  :  36

Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi hastayım şu çarpık bakış açılarınıza ve iğnelemelerinize. Oyunu bırakıp giden kaderine terk eden oyuncular biz ise 1 kişiye güncelleme hazırlamazsak oyunu kaderine terkeden kötü olan olmuş oluyoruz.

Oyunda yeterince güncelleme, özellik, etkinlik ve yapacak şey var buna rağmen kimseye yaranılmadı ve terkedip gittiniz, şimdi kalkıp 1 kişi için güncelleme mi istiyorsunuz? Sonradan yapılan güncellemeler hariç serverin mevcut sade tanıtım konusunu gören bu oyun çok karışık, çok fazla şey var diyor siz halen yıllardır sorunu bir türlü idrak edemediniz ve her sorunun kaynağı olarak güncellemeleri gösterip durdunuz. Bu iş güncelleme ile olacak iş değil, insanlar nankör, doyumsuz, vefasız. 1 kere canları sıkılıp gittiler mi ne yaparsan yap nafile geri dönüşü mümkün olmaz.

Kusura bakmayın işte bunu yapamayız, oyun son kişi kalana kadar açık kalır ama boş oyuna da günler, haftar harcanarak güncellenme hazırlanamaz. Ha geri dönüp oynayacaksanız kaale değer bir kitle olacaksa biz yine her zaman olduğu gibi üzerimize düşeni yaparız güncelleme gerekiyorsa hazırlarız ama yok siz güncelleme hazırlayın biz duruma göre ya geliriz ya gelmeyiz derseniz o iş olmaz.

Biraz elinizi vicdanınıza koyun sürekli karşıyı suçlamak ve sürekli hatayı karşınızdakinde aramak yerine biraz öz eleştiri yapın gereçekleri görün artık.
    Yanlış anladınız amacım iğnelemek değildi. Daha önceki sunucuda cap atlatıcaz falan demiştiniz o yönden sormak istedim 120 cap 12 dg gelir mi diye

BP Team
    Pixiu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    31 Ağustos 2013
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     67
     Alınan Teşekkür  :  98
    R. Hali
    Pixiu's: Redtemp

Alıntı Hurley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış anladınız amacım iğnelemek değildi. Daha önceki sunucuda cap atlatıcaz falan demiştiniz o yönden sormak istedim 120 cap 12 dg gelir mi diye

Silkroad piyasasında her arz kendi talebini yaratmaz.Her talep kendi arzını doğurur. Öyle olmasa idi açık olan tüm serverların oyuncularla dolup taşması gerekiyordu.

Yani demek istediğim oyuncularımızdan hali hazırda açık olan sunucularımız için hatrı sayılır bir kitle güncelleme/cap yükseltme talep ederse biz de arzını karşılarız.

9. Aşağıdaki üyeler Pixiu isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    hckturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    22 Eylül 2009
    Oyun
    Silkroad / Hades
    Konular 
    8
    Edilen Teşekkür 
     12
     Alınan Teşekkür  :  21

Arkadaşlar bir ay önce falan girdim ben oyuna full dü nerdeyse canım çekti bi gireyim tekrar dedim bom boş server ne olduki böyle ? Çok kaliteli bir serverdı aslında.

MaxiGamer
    HydrUK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    14 Ağustos 2012
    Konular 
    6
    Edilen Teşekkür 
     19
     Alınan Teşekkür  :  40
    R. Hali
    HydrUK's: Bookworm

Alıntı hckturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir ay önce falan girdim ben oyuna full dü nerdeyse canım çekti bi gireyim tekrar dedim bom boş server ne olduki böyle ? Çok kaliteli bir serverdı aslında.
    Aşk olsun nasıl tahmin edemezsin... Klasik şeyler, yine bizim sevgili silkroad severlerimiz kaliteli uzun soluklu oyunu görünce çabuk sıkıldılar. E tabi onlarda haklı ayran gönüllü olunca o daldan o dala geçiyorlar. Uzun lafın kısası, 2 3 hafta oynayıp bırakırken çamur atarak diğer insanlarında şevkini kıranlar olunca serverde de player kalmıyor haliyle. Ümit ve takımının hazırladığı emek verdiği serverler kadar daha düzgün server görmedim Türkiye'de fakat insanımız aç gözlü ve nankör. Ne yazık.

12. Aşağıdaki 2 üye HydrUK isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa Birinci 12