AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  MaxiGamer
  Doomsday1337 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Ocak 2018
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  39
  Edilen Teşekkür 
   18
   Alınan Teşekkür  :  4

  [YENI] RiaGames | 100 Cap.| CH | Play2Win | Gelişmiş Job Sys | Drop&Coin | 16/02/2018
  PAYLAŞ KAZAN ETKINLIĞINE KATILMAK İÇİN TIKLA


  Giriş
  Bu sektör yıllarca aynı döngü içerisinde dönüp durdu, ama artık birşeyler değişiyor! Öncelikle sizlere RiaGames'i tanıtmaktan gurur duyuyorum. Herhangi bir problem veya sıkıntı ile karşılaşmayacağınız bir altyapı üzerine aylar süren çalışmamız küllerinden yeniden doğuyor! zamanının en iyisi olan düzenlemeler ve yenilikler sizler için ekibimiz tarafından gururla tasarlanıp kullanıma sunulmuştur. Sabırsızlıkla beklediğiniz özlem duyduğunuz Silkroad'ın en iyi hali olan RiaGames-#Glory artık sizlerle.

  Başlamadan
  Önce;
  Öncelikle Ekibimizin bu proje için çok çaba sarfettiğini söylemeliyim. Oynanış açısından çok fazla değişiklik yapmak istemedik ve sizleri SilkRoad yerine KidRoad gibi oyunda oynatmak istemedik. Sadece Silkroad'un en keyifli zamanlarını eski Silkroad Online hatıralarımızdan esinlenerek eski zamanlar adına aynı tadı bozmadan farklı bir deneyim yaşamanız kaidesiyle sizler için güzel bir ortam yarattığımızı umuyoruz. ve umarız bize katılırsınız.

  RiaGames Hakkında;
  Şu anda denemeye layık herhangi bir oynanabilir 100 cap Ch sunucu bulunmadığından, Sizler için adil olacak bir oyun sistemi sunmak için buradayız. Projemizi tüm Silkroad severler için yaptık, herkesin birbirine yardım edebileceği bir topluluk yaratmak istiyoruz, gerçekten çok kaliteli bir sunucu sunabileceğimizi söyleyerek açgözlü görünmek istemiyoruz. Ancak, sunabileceğimiz kalite konusunda eminiz. Hiçbir kritik hata, gecikme veya problem içermeyen bir sunucuyla tüm Silkroad oyuncularına umdukları gibi bir oyun ortamı sunmaya çalışıyoruz. Herkese dengeli ve adil bir oyun oynatmak için buradayız. RiaGames'de arkadaşlarınızla deneyebileceğiniz çok eğlenceli etkinlikler mevcut ve Tüm oyuncuların en iyi olabilme şansı var. RiaGames, evinizde boş zamanınızda keyif alarak oynayacağınızı düşündüğümüz bir sunucudur.

  Koruma;
  NakreGuard Exploit / DDOS Production's
  NakreGuard Şüphesizki Şuan Piyasada olan en iyi ve sorunsuz Filter'lerden bir tanesidir. Sizlere Sorunsuz bir oyun sunmak için en üst Düzey paket kullanacağız. Sunucumuz 3xAgent Serv. 5xGameserver 1xWebsite 1xNakreGuard Olmak üzere totalde 7 Adet Makinaya Bağlıdır. Sizler Lagsız delaysız bir oyun oynayacaksınız. !

  Amacımız Ne ?
  Değişik fikirlerimiz, bir misyonuzmuz, bir amacımız, tutkumuz ve bu işe en başından verdiğimiz gönlümüz var. Tamamiyle yenilikci ve siz değerli oyuncularımızın
  Silkroad Macerasuna son noktayı koyabilecekleri uzun vadeli ve soluksuz bir oyun keyfi yaşatmak istiyoruz. Eminizki bunu yaşatacağız


  Davetiye.

  Discord sohbetinde bize katılarak bizimle iletişime geçebilirsin. Elbette yalnızca bizimle değil, diğer bütün oyuncularımızlada iletişimde olacaksın. Yalnızca iletişim, sohbet olarakta değil. Bug bildirimi, ticket sistemi(evet, discord sunucumuza ticket sistemi ekledik!), önerileriniz içinde bekliyoruz!
  KAPALI BETA AŞAMASI;

  Ria Games'de beta aşaması, en önemli aşamadır. Beta süreci sırasında mevcut sistemimizde değişiklikler olabilir. Sistemi kendimize göre değil, oyuncularımız tarafından yeniden tasarlayabilme imkanı bulacağız. Elbette, insan olduğumuzdan ve hatalar yapabileceğimizden dolayı karşı karşıya kalacağınız hatalar veya sorunlar olabilir, ancak hepsini düzeltmeye hazırız & kesintiler / buglarla karşılaştığınızda tek yapmanız gereken şey bizlere bildirmektir. Beta sürecine katılacak oyuncularımız için sürprizlerimiz olacak.
  Beta Tarihi: 09/02/2018 20:00'da olacaktır.

  BÜYÜK AÇILIŞ;

  Büyük açılış tarihi geldiğinde nihayet Beta sürecinde bulunan buglar/karşılaşılan hatalar vesaire çözülmüş olacak ve gerçek macera'ya atılmak için belirli bir tarih verilecektir. Beta aşaması boyunca ısrarcı bir şekilde büyük açılış için acele etmeyi düşünmüyoruz. Ne zaman ki bütün sorunları çözdük ve artık oyunu gerçek aşamaya geçirebileceğimiz konusunda karar alma vakti geldi, o zaman herhangi bir problem yaşamamak adına gerçek açılışı yapacağız. Komşu serverlarımızda bazen karşılaştığımız durumlar olabilmekte bu yüzden beta bittiğinde betadan sonraki ilk-açılış döneminde sizin bizden gördüğünüz yönetim anlayışını tekrar aynı şekilde büyük açılışta da bizler siz değerli oyuncularımızdan görmek isteriz. Bu sebeple RiaGames-Projemizde Beta süreci bittiğinden emin olana dek oyun beta konumunda kalacaktır.
  Açılış Tarihi: 16/02/2018 20:00'da olacaktır.  • Ria Games Ekibinin Hazırladığı 100 Cap Sade, Şık ve bi okadar'da yenilikci tad Alabileceğiniz bir Server.
  • Oyunumuzda Seal of Sos - Seal of Moon Olmak üzere 2 Adet Sox Çeşidi vardır. SoS İtemler 92+ Moblardan Drop Olarak Elde Edilmektedir 30 35 Bin Mobda 1 Adet düşecek Şekilde Ayarlanmıştır.
  • SoM İtemler Oyunumuzun 2. haftası Donwhang Item's Shop'a Coin & Gold bar karşışığı Eklenecekdir. Silah & Weapon Accessory Olmak üzere.
  • Medusa, Roc, Unique'lerinden Drop Olarak; TL Token, Global & Adv+2 Parçcaları Düşmektedir.
  • Her Job Level 7 Olduğunda F10 İtem Mall Kısmında 50 Job Point Eklenir. 200-400-600-800-1000 Puana Ulaştıkca Job Suitiniz & JobDebuff'larınız 1'er Kademe Yükselir.
  • Donwhang'da bulunan Quest Manager Allice Npc'sinden Kesme & Toplama Görevi yaparak Oyun icerisinde bulunan Box & Coinlere Sahip Olabilirsiniz.
  • Günün belirli Saatlerinde Survival Arenaya Katılıp PvP yaparak Honor Rank Sıralamasına girebilir. Honor Buff Elde Edebilirsiniz. Sistem Sizlere Notice Olarak Haberdar Eder.
  • Aylık Guild Yarışı Etkinliğine Tüm Guild Masterleri Katılabilir. Her Ayın 25.'de Guild Rank 1. Olan Guild Masterine 50 TL Epin Admin tarafından yüklenir. Guild GP Bağışı olmayacaktır.
  • Hotan Kalesi Sizleri bekliyor. ilk Kale Savaşını Kazanan Guildin Direk Olarak Banka Hesabına 75 TL Havale Edilecektir. (Koşulsuz Şartsız.)
  • Hem TR Hemde ENG Support Ekibimizle Sizlere Gerek Facebook, Skype, Ts3, Discort Kanallarımızdan 7/24 Destek Sağlayacağımızdan Emin olabilirsiniz.
  • Donwhang'da bulunan Npc'mizden 8-14 Degree Model Switcher'lere Hem TL Hemde Coin Karşılığı Sahip Olabilirsiniz.
  • Oyun Sistemimiz 2 3 Haftalık bir sistem değil, en az 1.5 Ay Dolu Dolu oynanabilecek bir rate ile ayarlanmıştır. Unutmayın Biz Amatör Kişiler değil. Silkroad Game Editörlük konusunda Uzman Kişileriz.

  HP Potion: [10000x]
  MP Potion: [10000x]
  Reverse Scroll: [250x]
  Instant Return Scroll: [250x]
  100% Speed increase: [20x]
  Grab Pet: [3 Day]
  Skill point: [5m]
  Gold: [1m]


  Level Cap: 100
  Start Level: 1
  Skill Max: 100
  Irk: Only CH
  Skill Mastery: 330
  Exp- Sp Rate: 90x
  Item Drop Rate: 5x
  Gold Drop Rate: 5x
  Job Rate: 2x
  Honor Rank: (Survival Arena)
  Battle Arena: Açık
  Capture The Flag: Kapalı
  All Exploit Fixed
  Job Renality: 7 Gün
  Guild Renality: Kapalı

  Physical Damage %10
  Magical Damage %10
  Attack Rate %10
  Parry Rate %10
  Alchemy Probability %5
  Lucky %5


  Hwid Limit: 2
  Job Hwid Limit: 1
  B.A - CTF Hwid Limit: 1
  Guild Limit: 24
  Union Limit: 3  • Ria Games'te Kervan Çekmek Çok eğlenceli bir hal aldı. Jandan, Donwhang, Hotan, Special Güzergahları Aktiftir. RiaGames bir yandan Eskiyi tatdırırken bir yandanda yeniyi kazanmayı hedefliyor.
  • her job Level 7 Oluduktan sonra Relog(Restart) Atmanız durumunda 3 Adet Job Coin & 50 Job Point Kazanırsınız. Job Pointleriniz F10'da Silk bölümünde görünmektedir.
  • 200-400-600-800-1000 Job Puanına ulaştığınızda Job Suit ve buflarınız otomatikmen 1'er kademe yükselir.
  • Job Coinler İle Seal of Moon Set Patçası & Silah almanız için gerekli olacaktır.


  Jangan [235M] Donwhang Satış [500M]
  Jangan [235M] Hotan Satış [700M]
  Jangan [235M] Taklamakan Satış [950M]
  Donwhang [235M] Bandit Satış [350M]
  Donwhang [235M] Hotan Satış [500M]
  Donwhang [235M] Taklamakan Satış [850M]
  Hotan [235M] Taklamakan Satış [350M]
  Hotan [235M] Bandit Satış [650M]
  Special Bandit [350M] Jangan Satış [600M]
  Special Bandit [350M] Donwhang Satış [600M]
  Special Bandit [350M] Hotan Satış [1.6B]
  Special Bandit [350M] Special Taklamakan Satış [2.1B]
  Special Taklamakan [350M] Hotan Satış [1B]
  Special Taklamakan [350M] Donwhang Satış [1.3B]
  Special Taklamakan [350M] Bandit Satış [2.1B]
  Special Taklamakan [350M] Jangan Satış [2.3B]


  Ph bot günümüz Sistemlerinde, Oyun düzenini bozan en büyük etkenlerden bir tanesi, RiaGames Olarak biz buna bir son vermek amaşlı bir sistem yaptık. Bu sistem daha önce bir kaç server'de kullanıldı ve sonuçları gercekten iyiydi. Ph bot'u tamamıyla engelleyemesekte Mani olmaya çalıştık. Sistem İşleyişi RESİM'de Anlatılmaktadır.


  Seal of Star Itemler;
  Seal Of Star itemler 92+ Moblardan Drop Olarak Elde Edilmektedir. Drop Rate Oranı :0,0000146 Ortalama Günde 1-2 Tane Düşecek Şekildedir.

  Seal of Moon Weapon
  Seal Of Moon Weapon'lar Oyunumuza 3. hafta yapılan bakımdan Sonra Getirilecektir.
  Job Coin & Gold Bar ile RiaGames Items'Shoptan Alınır.
  Drop Olarak ekli değildir.

  Seal of Moon Set Parçaları
  Seal Of Moon Set Parcaçaları Oyunumuza 3. hafta yapılan bakımdan Sonra Getirilecektir.
  Job-Arena & Gold Bar ile RiaGames Items'Shoptan Alınıacaktır. Drop Olarak ekli değildir.


  Seal of Moon Accessory;
  Seal Of Moon Accessory Itemler Oyunumuza Npc'ye Kale Savaşı Sonrası yapılacak Olan bakımdan Sonra Getirilecektir. Fakat Job Cave Uniquelerinden %10 Ihtimalle Drop olarakta elde edilmektedir.
  Npc'ye Eklendikten sonra Arena Coin & Gold bar ile Alabilmeniz'de mümkündür.

  Seal of Sun Itemler;
  Seal of Sun Itemler Oyunumuzda hem Drop, Hemde Coin Sistem olarak Kapalıdır. hiç bir şekilde elde edilemez. Sebebi ise Oyun dengesini gerçekten bozmasıdır.


  Arena Coin;
  Arena Coin Sadece Battle ve Özel Görevlerden Elde edilmektedir. Arena Coin Ticarete(Trade) Kapalı durumdadır. Exchange ile Aktarılamaz, Bankaya konulmaz.

  Job Coin;
  Job Coin Job Cave Uniquelerinden ve Kervan Çekilerek Elde edilir. Her Job leveliniz 7 Olup Relog(Restart) Atmanız Durumunda Inventorynize gelmektedir. Ticarete Açık durumdadır.


  So Box;
  Oyunumuzda Bulundan Job Cave Uniquelerinden Drop olarak elde edilir. İçerisinden;
  1 Adet Tıtle Box (Rütbe)
  1 Adet %10 Damage INC - ABS & Atack Rate, Parry Rate Scrollar
  1-2 Adet TL Coin Düşme Olasılığı vardır.
  Quest Box;
  Quest Box Donwhang Quest Manager Allice Npc'sinden Alından Kesme görevlerinden elde edilir.
  içerisinden;
  10 Degree Seal of Star Set parçaları elde edilmektedir.


  COLD;
  - El yakmalar 15 saniye olmuştur. Nukeler Fire ile eş değerdedir.

  LIGHTHING;
  -El yakmalar 15 saniye olmuştur. Nukeler Fire ile eş değerdedir.
  -Force Piercing Force 18%'den 22% olarak güncellenmiştir.
  -Speed 112% olarak ayarlanmıştır.

  FIRE;
  - El yakmalar 15 saniye olmuştur.
  - Phy DMG increase buff 9%'dan 12% olarak güncellenmiştir.
  - Firewall -Icewall 10 saniye cooldown olmuştur.

  BICHEON;
  - Bowun Devil Celestial Beast Arrow skilline Bleed eklenmiştir.
  - Anti Devil Bow Annihilate: %45 olarak güncellendi.
  - Combo skillerinin tekrar kullanım süresi 3'ten 6 saniyeye çıkarılmıştır.

  FORCE;
  - Heal series skill tree: 15 saniye Saniye olarak ayarlandı.
  - Force cure series skill tree: 15 Saniye olarak ayarlandı.
  - Impotent: 80%'den 30 olarak güncellendi.
  - Weaken: 80%'den 55 olarak güncellendi.
  - Decay: 80%'den 55 olarak güncellendi.
  - Division 80%'den 45 olarak güncellendi.
  Medusa;
  Hem kendi yerinde hem'de gücünüze güç katacak drop'lar ile Spawn olmaktadır. Medusa'ya Giderken kesilmesi gereken Unique'lerin HP'leri [1] Olarak değiştirilmiştir tek vuruşta kesebilirsiniz. Droplar ;
  [1]x Rastgele Adv +2 Elixer
  [1]-[5] Adet Arası Sabakun's Jewel
  [1]x So Box
  [3]x TL Coin
  Roc Unique;
  Roc Kendi Orjinal Yerinde Haftada 1 kere Pazar 22:00'da Spawn Olmaktadır. Roc'a Gidebilmeiçin Anahtara İhtiyacınız olacaktır. Anahtarı Donwhang Npc'de Gold & Coin karşılığı alabilirsiniz.
  [1]x Rastgele Adv +2 Elixer
  [1]-[5] Adet Arası Sabakun's Jewel
  [1]x So Box
  [1]x %12 Premiun Plus
  Job Unique;
  Job Cave 110 Cap Serverler için Vazgeçilmez Bir Sistemdir. Siz Değerli Oyuncularımızı Bu Eğlenceden Mahrum Etmek İstemedik. Bu Yüzden Job Cave’yi 100 Lvl’e Uyarladık. Job Cave Girişi Donwhangta'dır.
  [5]x Job Coin
  [2]x So Box
  [3]x 1b Gold bar
  [3]x TL Coin
  Seal of Mon Accessory Alabilmeniz için Arena Coin'e ihtiyacınız olacaktır. Battle Arena'da PC limit [1] olarak ayarlanmıştır.
  Battle Arena Sizlere Random, Party, Guild ve Job Şeklinde hizmet verecektir. Tüm Battle Arena'lar Score şeklindedir.

  Guıld/Job Battle Arena kazanan [15], kaybeden [4] Arena Coin.
  Party / Random Battle Arena kazanan [9], kaybeden [2] Arena Coin.

  BATTLE ARENA SAATLERİ
  00:30
  Battle Arena Party
  15:30
  Battle Arena Random
  20:00
  Battle Arena Party
  18:00
  Battle Arena Job
  21:00
  Battle Arena Guild

  • İsterseniz kervan çekerek istersenizde thief olup kervanlara saldırarak, bu eşsiz job suitlere sahip olabilirsiniz.
  • 7 olduğunda Oyundan Çıkıp girdiğinizde 50 Job Point & [3]x Job Coin kazanırsınız. Toplam kazandığınız Job Point’lerinizi F10 Bölümünde sağ altta bulundan silk kısmından görebilirsiniz.
  • Job suitleri sadece 100 lvl olan kullanıcılar giyebilir Job Point’leriniz 200-400-600-800-1000 Gibi Miktarla ulaştığında Restart(Relog) Atmanız Durumunda Üzerinizdeki Suit'ler ve Buff'ları Değişecektir.

  1. Seviye Job Suit Özellikleri
  2. Seviye Job Suit Özellikleri
  3. Seviye Job Suit Özellikleri
  4. Seviye Job Suit Özellikleri
  5. Seviye Job Suit Özellikleri
  Physical damage %1 Obsorption
  Physical damage %2 Obsorption
  Physical damage %3 Obsorption
  Physical damage %4 Obsorption
  Physical damage %5 Obsorption
  Magical damage %1 Obsorption
  Magical damage %2 Obsorption
  Magical damage %3 Obsorption
  Magical damage %4 Obsorption
  Magical damage %5 Obsorption
  Magical damage %1 İncrease
  Magical damage %2 İncrease
  Magical damage %3 İncrease
  Magical damage %4 İncrease
  Magical damage %5 İncrease
  Atack Rate %1 İncrease
  Atack Rate %2 İncrease
  Atack Rate %3 İncrease
  Atack Rate %4 İncrease
  Atack Rate %5 İncrease
  Str 1 Increase
  Str 2 Increase
  Str 3 Increase
  Str 4 Increase
  Str 5 Increase
  Int 1 Increase
  Int 2 Increase
  Int 3 Increase
  Int 4 Increase
  Int 5 Increase
  #NOT
  : Suit Takılı olmadan Relog Atılması Durumunda Yeni Suit Gelmez. bu konuda dikkatli olmalısınız.


  00:00 Battle Arena Party
  01:00 Special Kervan
  03:00 Anubis Isıs
  13:30 Selket Neith
  15:00 Battle Arena Random
  18:00 Isis Anubis
  19:00 Survival Arena
  20:00 Battle Arena Party
  20:30 Selket Neith
  21:00 Battle Arena Guild
  21:30 Survival Arena
  22:00 Special Kervan
  23:30 Medusa


  Mesaj Doomsday1337 tarafından (16 Şubat 2018 Saat 17:48 ) değiştirilmiştir.

 2. Aşağıdaki 2 üye Doomsday1337 isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 3. #2
  V.i.P
  Regardless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  13 Şubat 2010
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  18
  Edilen Teşekkür 
   5
   Alınan Teşekkür  :  11
  R. Hali
  Regardless's: Cheerful

  Kim bu v0LQaN ya serverın içinden geçti resmen, beni bul seni tanımak istiyorum yiğidim
  Mesaj Regardless tarafından (18 Şubat 2018 Saat 05:00 ) değiştirilmiştir.

 4. Aşağıdaki 2 üye Regardless isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 5. #3
  MaxiGamer
  Neweyes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  13 Şubat 2016
  Oyun
  Sro
  Konular 
  4
  Mesajlar  
  152
  Edilen Teşekkür 
   62
   Alınan Teşekkür  :  32

  Ama ben demiştim açar açmaz patlıcak GG GAME OWER GO BLACKPEARL MOONLİGHT

 6. #4
  MaxiGamer
  casablanka52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  09 Ocak 2012
  Nerden
  Eskilerden :)
  Oyun
  Silkroad , vSro Editör
  Konular 
  5
  Mesajlar  
  45
  Edilen Teşekkür 
   9
   Alınan Teşekkür  :  13
  R. Hali
  casablanka52's: Agresif

  Yavuz Çobanoğlu Patlar

 7. Aşağıdaki üyeler casablanka52 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 8. #5
  MaxiGamer
  BlackFriday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  11 Aralık 2016
  Nerden
  İstanbul
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  45
  Edilen Teşekkür 
   13
   Alınan Teşekkür  :  8

  Peki ya panelde ki şişirmeyi unutmanıza ne demeli ?? Server acılmadan önce 5 Agent gösterdiniz ortalama bir agen 1500 user alıyor 5x1500: 7500 Olması gerek değil mi lakin siteniz hala 3500 ??


 9. Aşağıdaki üyeler BlackFriday isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 10. #6
  MaxiGamer
  Surya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  09 Şubat 2017
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  196
  Edilen Teşekkür 
   19
   Alınan Teşekkür  :  87

  Dün gece serveri indirdim sabah başlarım diye olaylar olaylar.Geçmiş olsun başlamadan yazık oldu.

 11. Aşağıdaki üyeler Surya isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 12. #7
  MaxiGamer
  Neweyes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  13 Şubat 2016
  Oyun
  Sro
  Konular 
  4
  Mesajlar  
  152
  Edilen Teşekkür 
   62
   Alınan Teşekkür  :  32

  Adamın konusu zaten hergün değişiyodu milletin introsu traileri başlıkları sansürlü sansürlü kullanıyodu çocuk açan belli.Sen milletin herşeyini çaldın çalandanda böyle çalarlar Zaten denilenler doğruysa dolandırıcı yavuz çobanoğlu bu açan.

 13. Aşağıdaki üyeler Neweyes isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 14. #8
  MaxiGamer
  Asterm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  19 Mayıs 2017
  Oyun
  GTA5
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  37
  Edilen Teşekkür 
   8
   Alınan Teşekkür  :  15

  Ulan yavuz çobanoğlu her ay farklı bir isimle sw açıyorsun guildlere yamanıyorsun hayatımda senin kadar vur kaç kafasında adam görmedim acayip aç gözlüsün inşallah başka açtığın oyunlarda bunca adam akıllanır da sana kuruş yatırmaz.

 15. Aşağıdaki üyeler Asterm isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 16. #9
  MaxiGamer
  Doomsday1337 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Ocak 2018
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  39
  Edilen Teşekkür 
   18
   Alınan Teşekkür  :  4

  Durum hakkında hiç bilgim yok Olan bize oldu servermize oldu kötü geçirdiler 15 yıl sonra bu anıyı hatırlayıp gülerim heralde

  - - - Güncellendi - - -

  Alıntı Asterm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ulan yavuz çobanoğlu her ay farklı bir isimle sw açıyorsun guildlere yamanıyorsun hayatımda senin kadar vur kaç kafasında adam görmedim acayip aç gözlüsün inşallah başka açtığın oyunlarda bunca adam akıllanır da sana kuruş yatırmaz.
  Mesajın için teşekkür ederim Kimseye vur kaç yaptıgım yok. oyun güzel gidiyordu 1500+ sorunsuz lagsız delaysız. talihsizlik diyelim hep beni bulur zaten serveri para kazanmak icin acmadım! şuan elimde olsa tüm donateleri geri iader ederim ama ne zararım karşılandı. nede cebime para girdi. Hayatımda 3 tane sw actım 1 tanesi saglam gitti. 2. patladı donateleri geri yolladım. 3. riagames oda malum bi kaçtane çapulcunun eline gecti. yapacak bişey yok bükemediğin bileği öpeceksin baboş hakkımda hayırlısı, birdaha böyle bi girişimde bulunmam zaten
  #Specialhax e katkılarından dolayı teşekkür ediyorum

 17. #10
  MaxiGamer
  Asterm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  19 Mayıs 2017
  Oyun
  GTA5
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  37
  Edilen Teşekkür 
   8
   Alınan Teşekkür  :  15

  Specialhax demişinde sen bence kullandığın guard kimin ona bak oradan yola çık benden sana tavsiye Madem 3 defa hüsrana uğradın bir daha bu işlere bulaşma lütfen.

 18. Aşağıdaki üyeler Asterm isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 19. #11
  MaxiGamer
  Doomsday1337 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Ocak 2018
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  39
  Edilen Teşekkür 
   18
   Alınan Teşekkür  :  4

  Alıntı Asterm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Specialhax demişinde sen bence kullandığın guard kimin ona bak oradan yola çık benden sana tavsiye Madem 3 defa hüsrana uğradın bir daha bu işlere bulaşma lütfen.
  Guarddan kaynaklı bir sorun yok ! olmadıda bu konu hakkında Erkan elinden geleni yaptı [SpecialHax] den bahsediyoruz burda. Şimdi anladımki Sunucuya yüklediğim bir programdan Trojen yemişim ve tüm hesaplar elden gitti. Specialhaxi arayıp tebrik ettim. Bükemediğin bişeği öpeceksin !

  - - - Güncellendi - - -

  Alıntı BlackFriday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Peki ya panelde ki şişirmeyi unutmanıza ne demeli ?? Server acılmadan önce 5 Agent gösterdiniz ortalama bir agen 1500 user alıyor 5x1500: 7500 Olması gerek değil mi lakin siteniz hala 3500 ??

  3500 yada 5000 5 Agent 5 gs vardı. ama zaten 2k+ user oldugundan 3500 olarak ayarladım siteyi. !

 20. #12
  BP Team
  Sprein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  29 Nisan 2009
  Nerden
  Türkiye
  Oyun
  Black Pearl
  Konular 
  5
  Mesajlar  
  532
  Edilen Teşekkür 
   104
   Alınan Teşekkür  :  103

  Sunucuya yüklediğin trojen sebebiyle olacağını sanmam. Kaç tane piyasaya trojen salan adam silkroad ile ilgilenip bunun beklentisi içine girer ki? Ve ya sana birebir al şunu yükle demişlerdir o şekilde belki.. Bence sen çevreni sorgula

 21. Aşağıdaki 2 üye Sprein isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 22. #13
  MaxiGamer
  Doomsday1337 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Ocak 2018
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  39
  Edilen Teşekkür 
   18
   Alınan Teşekkür  :  4

  Alıntı Sprein Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Sunucuya yüklediğin trojen sebebiyle olacağını sanmam. Kaç tane piyasaya trojen salan adam silkroad ile ilgilenip bunun beklentisi içine girer ki? Ve ya sana birebir al şunu yükle demişlerdir o şekilde belki.. Bence sen çevreni sorgula
  Bu iş 1 2 3 kişiyle olan bir iş olmadığına eminim. üzerime bir kumpas kuruldu, ve başarılı oldular. ALLAH Hepsinin belasını versin. diyecek hiç bişey yok !

 23. #14
  Bölüm Görevlisi
  cuxS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  27 Mart 2010
  Nerden
  Fethiye
  Oyun
  Silkroad Online - LOL
  Konular 
  16
  Mesajlar  
  137
  Edilen Teşekkür 
   3
   Alınan Teşekkür  :  189
  R. Hali
  cuxS's: Whatever

  Server sahibinin kendi problemi yüzüne bilgiler ellerine geçti.Gelip guard'a vuruyorsunuz olayı.Şu çekememe olaylarınıza bitiyorum

 24. Aşağıdaki 3 üye cuxS isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 25. #15
  MaxiGamer
  Doomsday1337 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Ocak 2018
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  39
  Edilen Teşekkür 
   18
   Alınan Teşekkür  :  4

  Alıntı cuxS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Server sahibinin kendi problemi yüzüne bilgiler ellerine geçti.Gelip guard'a vuruyorsunuz olayı.Şu çekememe olaylarınıza bitiyorum
  Konu Aynen dediğin gibi Nakre ile uzaktan yakından alakası yok bilgisayarımda trojen oldugunu bugun netleştirdim ve formatladım! İnsanlar bişeylerden prim yaparak kötülemeye çalışıyor olay bundan ibaret @cuxS


Benzer Konular

 1. Cypher Online |100 Cap | Only Ch | 1000TL Ödüllü FTW | Coin System | 16.02.2018 20:00
  Konuyu Açan: by35ksk, Forum: Silkroad Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 18
  Son Mesaj : 19 Şubat 2018, 18:41
 2. Valentina Online 110 Cap EU/CH | Free Silk | Drop & Coin Sistem | Açılış 02.02.2018
  Konuyu Açan: Awfel, Forum: Silkroad Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 30
  Son Mesaj : 11 Şubat 2018, 22:59
 3. Regard Online | 110 Cap | Ch/Eu | Free Silk | Coin System | 20.01.2018
  Konuyu Açan: SoLwAyTeR, Forum: Silkroad Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 12
  Son Mesaj : 26 Ocak 2018, 22:10
 4. BGSilkroad 100Cap / CH / Free Silk / Job-Coin System / 13.01.2018
  Konuyu Açan: Bugy, Forum: Silkroad Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 11 Ocak 2018, 17:59
 5. SparkSro 120 Cap Eu/Ch Coin Sistem & Silk Satış & Job Based Play2Win Open:19.11.2017
  Konuyu Açan: GMalfa, Forum: Silkroad Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 8
  Son Mesaj : 29 Kasım 2017, 23:08

Bu Konu İçin Etiketler