Canlı Destek

İstatistikler

  • Toplam Üye63.584
  • Online Üye1
  • Online Ziyaretçi40
  • Bugün Ziyaretçi1.216

Canlı Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

  • 3.5153$ USD
  • 4.1851€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartıyla Kredi Yükle

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

Cep TL İle Ödeme

MaxiGame Gittigidiyor Dükkanımız

Ürünler » Gameforge Oyunları » AirRivals Kredi CR

AirRivals Kredi CR

AirRivals Hakkında Bilgi (AirRivals Nedir?): AirRivals MMORPG tarzı bir oyundur ve Gameforge AG tarafından yayınlanmaktadır (Avrupa'da).Oyunda rol yapma ile aksiyon bir aradadır.Oyunun yapımcısı ve Avrupa hariç diğer yerlerde yayımcısı MasangSoft şirketidir.Oyunun asıl adı da bu yüzden Ace Online'dır.

Oyun var olmayan Phillon gezegeninde geçmektedir.Oyunda 2 adet oyuncu kontrolünde (Anı, Bcu) 1 adet bilgisayar kontrolünde (Vatallus) ırk bulunmaktadır.

Phillon gezegenin çeşitli manzaralarına dalın ve üzerindeki dünyayı ele geçirin. İlginç görevlerde kendiniz savaşın, ulusunuzu koruyun ve savaş formasyonunda beraber savaşacağınız yoldaşlar kazanın. Tugay kurarak veya seçimlerde ulusunuzun başkanı seçilerek gelişin. AirRivals İndir || AirRivals Kayıt Ol || AirRivals Oyna


AirRivals Kredi Satışları (AirRivals CR Satışları) MaxiGame farkıyla hizmetinizde. AirRivals Kredi Nasıl Alınır (AirRivals CR Nasıl Alınır) diye düşünüyorsanız cevabınız Maxigame. Sitemizden AirRivals Kredi Satın Almak (AirRivals CR Satın Almak) son derece basit ve kolaydır. Oyunda ayrıcalığınızı ortaya koymak ve diğer rakiplerinizin önüne geçmek için siz de hemen AirRivals Kredi Yükleyin (AirRivals CR Yükleyin). Sitemizden AirRivals Kredi  Almak (AirRivals CR Almak) için öncelikle aşağıdaki listeden AirRivals Kredi Fiyatlarını (AirRivals CR Fiyatlarını) incelemeli satın almak istediğiniz miktarın ücretini size sunulan alternatif ödeme seçeneklerimizden birini kullanarak yapmanız ve sipariş vermeniz yeterlidir. AirRivals Kredi Kodu Nasıl Kullanılır (AirRivals CR EPin Kodu Nasıl Kullanılır) diye sorabilirsiniz kendinize, sipariş verdiğiniz anda sistem size AirRivals Kredi Kupon Kodu (AirRivals CR Kupon) Kodu verecektir bu kodu AirRivals sitesinde istenilen alana girerek anında yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. 

Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş
AirRivals Krediler (CR) 5 TRY E-Pin

Gameforge 5 TRY

4,90 TL - Sipariş
AirRivals Krediler (CR) 10 TRY E-Pin

Gameforge 10 TRY

9,80 TL - Sipariş
AirRivals Krediler (CR) 25 TRY E-Pin

Gameforge 25 TRY

24,50 TL - Sipariş
AirRivals Krediler (CR) 50 TRY E-Pin

Gameforge 50 TRY

49,00 TL - Sipariş
AirRivals Krediler (CR) 125 TRY E-Pin

Gameforge 125 TRY

122,50 TL - Sipariş