Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye148.022
  • Online Üye3
  • Online Ziyaretçi78
  • Bugün Ziyaretçi712

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 33.0637$ USD
  • 35.9898€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Kinguin

MaxiGame Discord

Ürünler » OYUN ÜRÜNLERİMİZ » Cabal Online eCoin

Cabal Online eCoin

Bilgi: Bu kategoriden satın alınacak eCoinler hem normal Cabal Online hem de Cabal Online 2'de kullanılabilir. 

Cabal Online Hakkında Bilgi: Cabal Online, ESTsoft tarafından geliştirilen üç boyutlu MMORPG tarzı bir oyundur. Konu olarak post apokaliptik, tekno punk bir konu işler

CABAL Online yeni kullanıcılar için tasarlanmıştır ve diğer MMORPG kullanıcıları oyun sitemimize kolayca adapte olacaklardır, oyunu uzun dönem oynamayı gerektirmez.


İyi tasarlanmış savaş/skill sistemleri, açık quest sistemleri ve harikulade savaş hareketleri ile birlikte müthiş 3 boyutlu grafikler ve gerçek dünyaya çok yakin benzerlikler taşıyan yüksek seviyeli animasyonlar bir oyunun en temel içerikleridir.

Bilmeceleri, oyunları, tuzakları ve güçlü boss'lari alt ettikten sonra kendinizi tam ve keyifli hissedersiniz. Tüm bunlardan sonra yeni maceralar ve meydan okuyan olaylar arayın Online oyun dünyası sonsuz hikaye ve yarışmalar ile doludur.

CABAL'da neredeyse 100 civarında olan NPC'lerde, arkadaş ve düşman, iyilik ve kötülük bulacaksın Fakat uyanık ol! Taraflar değiştiği için, eski düşmanlar dost, dostlar düşman olabilir. Cabal Online İndir || Cabal Online Kayıt Ol


Cabal Online eCoin Satışları
MaxiGame farkı ile hizmetinizde. Ucuz Cabal Online eCoin alarak bütçenizi sarsmadan charınıza ekstra özellikler kazandırabilirsiniz. Saşağıdaki ürün listesinden Cabal Online eCoin Fiyatlarına ulaşarak almak istediğiniz Cabal Online Cash miktarının ücretini size sunulan onlarca ödeme yönteminden uygun olanı seçerek yatırıp anında hızlı ve güvenli bir şekilde Cabal Online eCoin Satın Alabilirsiniz. Cabal Online eCoin Nasıl Yüklenir diye aklınızda soru işaretleri varsa lütfen sitemizdeki yardım bölümündeki rehberleri inceleyiniz.