Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye148.020
  • Online Üye7
  • Online Ziyaretçi64
  • Bugün Ziyaretçi11.741

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 33.0637$ USD
  • 35.9898€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Kinguin

MaxiGame Discord

LoL RP TR Oyun Tanıtımı

League of Legends Hakkında Bilgi (Lol Nedir?): 

League of Legends Defense of the Ancients örnek alınarak geliştirilmiştir. DotA modundan farklı olarak oyunda "Kabiliyetler" ve "Rünler" sistemi vardır. Oyunda yeteneklere getirilen bir değişiklik DotA'dan farklı olarak kullanılan şampiyonların yeteneklerine, alınan eşyaların katkılarını eklemesidir. Yani edinilen her eşya, sahip olunan yeteneklerin etkilerini artırmaktadır. Bazı yetenekler, edinilen eşyalardan %50-%60 olarak etkilenirken, bazı yetenekler ise eşyanın direkt olarak katkısını alabilmektedir. MOBA türü strateji oyunudur.Takım çalışmasına dayanır ve rakibin alanını istila etmeye yöneliktir.


Oyunda 3 farklı oyun tarzı sağlayan toplam 4 adet harita vardır. Oyun gelişmekte olduğu için bu sayı her an değişebilir.

Summoner's Rift (Sihirdar Vadisi) Summoners Rift haritası, Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılmıştır. Çok sayıda benzerlikler göstermektedir. Bu harita League of Legends oyununun en çok oynandığı ve turnuvaların yapıldığı ana haritadır. Ayrıca bu haritada yapay zeka şampiyonlarını takımlara ekleyebilir veya yapay zekaya karşı oynayabilirsiniz. League of Legends Kayıt & LoL Kaydol || League of Legends İndir & LoL İndir

Lol RP satışları MaxiGame arıcalığı ile hizmetinizde. Sitemizden uygun fiyatlara Lol RP alarak hesabınıza Lol RP yükleyebilir ve hesabınızı ayrıcalıklı kılabilirsiniz. Gündel Lol RP Fiyatlarına aşağıdan ulaşarak hızlı ve kolay bir şekilde Lol RP Satın Alabilirsiniz.