Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye148.022
  • Online Üye4
  • Online Ziyaretçi79
  • Bugün Ziyaretçi11

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 33.0637$ USD
  • 35.9898€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Kinguin

MaxiGame Discord

Hakkımızda Sayfası

Biz Kimiz ?

2007 yılında silkroadmax.com alan adıyla Silkroad Online destek forumu olarak kurulan sitemiz, yaklaşık 1 yıl boyunca ile o dönemlerde ülkemizde oldukça tutulan ve adından sıkça bahsettiren Silkroad Online hakkında oyuncuların sorunlarına çözüm üretip ihtiyaç duydukları desteği vermiştir. Sitemiz kısa zaman içerisinde gerek destek konusunda gerekse detaylı sade ve anlaşılır faydalı rehberler ve de değerli üyelerimizin desteği ile Türkiye'nin 1 numaralı Silkroad Online destek ve paylaşım platformu haline geldi.

Zaman içerisinde bizleri zirveye taşıyan üyelerimizin destekleri ve talepleri doğrultusunda sitemize bir e-ticaret portalı entegre edilerek Silkroad Online isimli oyunun ürün satışlarına başlandı. Forumlarımız aracılığı ile üyelerimize sunduğumuz rakipsiz desteğin bir benzerini de satış alanında göstererek kısa süre içerisinde Silkroad Online isimli oyun ürünlerinin satışlarını en hızlı, en uygun ve en güvenilir şekilde yapan tek firma haline geldik.

Kısa sürede hızla gelişen ve yaygınlaşan sitemiz diğer online oyun severlerin de ilgisini çekerek Silkroad Online oyuncusu olmayıp diğer online oyun oynayan insanların da sıkça ziyaret ettiği bir platforma dönüştü. Her geçen gün hızla artan üye sayısıyla Silkroad Online alanında rakipsiz hale gelen sitemizi, daha geniş kitlelere hizmet vermek amacıyla online oyun sektöründe genişletme kararı aldık. Satış sistemimizi ve anasayfa arayüzünü değiştirerek, 24 saat işlem yapılabilen daha hızlı ve pratik hale getirdik. Aynı zamanda tek bir oyun alanında destek veren forum sayfalarımızı da Türkiye'de en çok tutulan ve en çok oynanan oyunların da kategorilerine ekleyerek Türkiye'nin en büyük ve en kaliteli Online Oyunlar destek ve paylaşım platformunu oluşturduk. Akabinde ismimizi sektörde genellemek adına MaxiGame olarak değiştirdik.

Gün geçtikçe hızla gelişen online oyun sektöründe üye ve müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Üye ve Müşterilerimize her zaman daha fazlasını ve en iyisini sunma hedefi ile yolumuzda kararlı adımlarla yürüyüp büyüyoruz ve büyümeye devam edeceğiz.