Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye148.022
  • Online Üye2
  • Online Ziyaretçi70
  • Bugün Ziyaretçi5

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 33.0637$ USD
  • 35.9898€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Kinguin

MaxiGame Discord

Ürünler » GamersFirst Oyunları G1 » APB Reloaded G1 Kredi

APB Reloaded G1 Kredi

APB Reloaded Hakkında Bilgi (APB Reloaded Nedir?): Gamersfirst firması tarafından oyun severlere sunulan APB Reloaded, zengin RPG öğeleri ile desteklenmiş bir online oyundur. APB, yapı itibariyle sevilen bilgisayar oyunu GTA’yı andırmaktadır. Tıpkı GTA’da olduğu gibi bu oyunda da aksiyonun eksik olmadığı bir şehre adımınızı atıyor ve size verilen belirli başlı görevleri yerine getirerek, tecrübe puanları kazanabiliyor ve seviye atlayabiliyorsunuz.

APB Reloaded, Enforcer ve Criminal olmak üzere iki farklı taraf seçeneği sunmaktadır. Bu sayede, ister Enforcer olup şehirdeki düzeni sağlayabilir, isterseniz de Criminal olarak şehirdeki suç oranını artırabilirsiniz. APB Reloaded, seçimi tamamıyla size bırakıyor. Oyunda dilediğinizi yapmakta özgürsünüz. Açık dünya oynanışına yer veren bu oyunda, dilediğiniz otomobili çalabilir, hırsızlık yapabilir ve hatta banka soyabilirsiniz. Ayrıca, pek çok detayı barındıran karakter yaratma ekranı sayesinde APB Reloaded, dilediğiniz gibi karakter yaratmanıza elverişli ortam sunmaktadır. APB Reloaded İndir || APB Reloaded Kayıt Ol || APB Reloaded Oyna


Hızlı, güvenli kaliteli hizmet ve onlarca farklı alternatif ödeme yöntemi ile APB Reloaded G1C Satışları Maxigame'de. Siz de En Ucuza APB Reloaded G1C almak için oyunda farkınızı ortaya koyup rakiplerinizin önüne geçmek için hemen sitemizden APB Reloaded G1C Alın. MaxiGame'den APB Reloaded G1C Satın almak son derece kolaydır, bunun için öncelikle aşağıdaki listeden APB Reloaded G1C Fiyatlarını inceleyip almak istediğiniz ZP miktarının ücretini sitemizde hizmetinize sunulan onlarca ödeme yönteminden size uygun olanı ile yapıp sipariş vermeniz yeterlidir. Sipariş verdiğinizde sistem size omatikmen APB Reloaded G1C E Pin kodu verecektir. Bu kodu APB Reloaded sitesindeki hesabınaza giriş yapıp epin kodu yükleme kısmına gierek APB Reloaded G1C Yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. MaxiGame APB Reloaded G1C Çekme siteleri arasında en güvenilir sitelerin başında gelmektedir. Hadi siz de durmayın hemen Nasıl APB Reloaded G1C Alınır diye düşünmeden MaxiGame'e gelin farkınızı ortaya koyun.

Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş
APB Reloaded 800 G1 Kredi

10 USD Karma Koin

351,75 TL - Sipariş
APB Reloaded 2000 G1 Kredi

25 USD Karma Koin

904,50 TL - Sipariş
APB Reloaded 4000 G1 Kredi

50 USD Karma Koin

1.700,13 TL - Sipariş
APB Reloaded 8000 G1 Kredi

100 USD Karma Koin

3.400,25 TL - Sipariş