Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye148.021
  • Online Üye4
  • Online Ziyaretçi61
  • Bugün Ziyaretçi259

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 33.0637$ USD
  • 35.9898€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Kinguin

MaxiGame Discord

Ürünler » Travian Oyunları » Travian Altın

Travian Altın

Travian Hakkında Bilgi (Travian Nedir?): Tarayıcıdan oynanabilen en başarılı strteji oyunlarından biri olan TRAVIAN'da bir oyuncu olarak, bir çok köy kurabilir, büyük savaşlara katılabilir, büyük bir birliğin parçası olarak diğer oyunculara meydan okuyabilirsiniz.

Oyunun başlangıcında sahip olduğunuz tek şey köyünüzdeki merkez binanızdır.Köyünüzü en güçlü ve en başarılılardan bir tanesi haline getirmelisiniz. TRAVIAN'da dört çeşit hammadde bulunmaktadır: Odun, tuğla, demir ve tahıl. Köyünüzle ilgilenmeden önce, bir kaç hammadde alanını geliştirmelisiniz.

Hammadde üretiminizi artırdıktan sonra, köyünüzle ilgilenebilirsiniz.  Hammadde deposu ve tahıl ambarı ile daha fazla hammadde depolayabilirsiniz. Sığınak hammaddelerinizi saldırılara karşı korur. TRAVAIAN'da asla yalnız değilsiniz.Binlerce oyuncunun bulunduğu online bir dünyada oynamaktasınız. Özellikle yakın çevrenizdeki köyler son derece önemli. Harita üzerinden yakınlarınızdaki köyleri inceleyebilirsiniz. Travian Kayıt Ol || Travian Oyna


Travian Altın Satışı
Maxigame farkı ile hizmetinizde. Travian Altın Almak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Sitemizden Travian Altın Satın Almak için yapmanız gereken tek şey aşağıdan Travian Altın Fiyatlarını kontrol edip ödemenizi yapıp sipariş vermek. Sipariş esnasında sistem size Travian Altın E Pin Kodu verecektir. Bu kodu Travian Sitesindeki E Pin kısmına girerek anında Travian Altın Yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Maxigame Travian Altın Satışı Yapan Siteler arasındaki en güvenilir sitelerin başında gelmektedir. Siz de hemen Travian Altın Alarak ayrıcalıklar dünyasına adım atın. 

Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş
Travian 30 Altın

Paket A

10,00 TL - Sipariş
Travian 100 Altın

Paket B

30,00 TL - Sipariş
Travian 250 Altın

Paket C

47,00 TL - Sipariş
Travian 600 Altın

Paket D

95,00 TL - Sipariş
Travian 1600 Altın

Paket E

225,00 TL - Sipariş