Canlı Destek

İstatistikler

  • Toplam Üye57.230
  • Online Üye6
  • Online Ziyaretçi55
  • Bugün Ziyaretçi2.442

Canlı Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

  • 3.5715$ USD
  • 4.0052€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartıyla Kredi Yükle

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

Cep TL İle Ödeme

MaxiGame Gittigidiyor Dükkanımız

Ürünler » BigPoint Oyunları » SeaFight Inci & ViP Paket

SeaFight İnci & ViP Paketi

Bilgi : Stok olmayan ürünlerde siteye giriş yapıp "Stok İste" butonuna tıkladığınızda 5 veya 10 dk içerisinde siteye stok eklenir. Yeni stok eklenirken güncel Euro veya Dolar kuruna göre hesaplama yapılıp ürün güncel fiyattan stoğa eklenir o nedenle stok ekleme işleminden sonra fiyatlarda artma veya düşme olabileceğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

SeaFight Hakkında Bilgi (SeaFight Nedir?): Seafight, bir gerçek zaman fantezi macerasıdır! Denizlerde büyük maceralar yaşa, amansız savaşlara katıl ve özgürlüğün, servetin ve zenginliğin hayalini gerçekleştir.

Açık denizlerde binlerce gerçek rakibe karşı macera ve aksiyon yaşa. Çapayı çek, halatları çöz ve yelkenlerini aç! Denizlerin en korkulan korsanı ol! Seafight Kayıt Ol || Seafight Oyna


SeaFight İnci Satış
ı MaxiGame kalitesi ve güveni ile hizmetinizdedir. SeaFight İnci Sitesi denildiğinde kuşkusuz ilk akla Maxigame gelir. Sitemizden SeaFight İnci Satın Almak için aşağıda verilen listeden SeaFight İnci Fiyatlarını inceleyip satın almak istediğiniz inci miktarının ücretini size sunulan onlarca alternatif ödeme yönteminden size en uygun olanı ile yapıp sipariş vermektir. Sipariş verdiğiniz anda sistem size SeaFight İnci E Pin kodu varecektir. Bu kodu SeaFight sitesindeki üyeliğinize giriş yaparak ilgili alana girip anında SeaFight İnci Yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. SeaFight İnci Alarak oyunda birçok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.