Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye137.985
  • Online Üye1
  • Online Ziyaretçi156
  • Bugün Ziyaretçi6.349

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 18.8216$ USD
  • 20.3824€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Discord

Ürünler » GameTurk Oyunları GT Kredi » Araf Online GT Puan

Araf Online GT Kredi

Araf Online Hakkında Bilgi: GameTurk firması tarafından oyun severlerin beğenisine sunulan Araf Online, gecikmeli olarak da olsa, Türk oyun severlerin beğenisine sunulmuştur. Araf Online’ın dikkat çeken tarafı HD çözünürlük desteğidir. Bu özelliği sayesinde, HD çözünürlüğü destekleyen ilk MMORPG oyunu olma başarısını gösteren Araf Online aynı zamanda teknolojik açıdan ne denli gelişmiş bir yapıda olduğunu, bu özelliği ile göstermiştir. Oldukça uzun bir hazırlık aşamasından geçmesi, Araf Online’nı kötü olarak etkilememiştir. Aksine, yapımcılar oyun üzerinde daha uzun süre çalışma imkanı bulmuş ve bu sayede pek çok açıdan oynanabilir detaylar barındıran bir MMORPG oyunu ortaya çıkmıştır.

Araf Online, piyasadaki diğer birçok MMORGP türü oyundan farklı ve ilgi çekici yönler barındıran bir oyundur. Gerek kendine has bir hikayeye sahip olması, gerekse de oyuna ustaca aktarılan meslek ve sınıf seçenekleri gibi yönleri ile dikkat çeken yapım, son dönemlerin kaliteli MMORGP’leri arasına girmeye aday. Araf Online İndir || Araf Online Kayıt Ol || Araf Online Oyna

Araf Online GT Puan Satışları (Araf Online GT Kredi Satışları) Maxigame'de. Size oyunda birçok avantaj ve ayrıcalık sağlayacak olan Araf Online GT Puan Satın Almak (Araf Online GT Kredi Satın Almak) için aşağıdaki listeden Araf Online GT Puan Fiyatlarını (Araf Online GT Kredi Fiyatlarını) inceleyip satın almak istediğiniz miktarın ödemesini size sunulan alternatif ödeme yöntemlerinden size en uygun olanı ile yapıp sipariş vermeniz yeterlidir. Sistem size otomatikmen Araf Online GT Puan EPin Kodu (Araf Online GT Kredi EPin Kodu) verecektir. Bu kodu GameTurk / Araf Online sitesindeki hesabınıza giriş yaparak ilgili alana girip anında kolay bir şekilde Araf Online GT Puan Yükleme (Araf Online GT Kredi Yükleme) işlemini tamamlayabilirsiniz.

Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş
Araf Online 10 GT Puan

Gameturk 10 TL

10,41 TL - Sipariş
Araf Online 20 GT Puan

Gameturk 20 TL

23,66 TL - Sipariş
Araf Online 30 GT Puan

Gameturk 30 TL

32,20 TL - Sipariş
Araf Online 50 GT Puan

Gameturk 50 TL

47,21 TL - Sipariş
Araf Online 100 GT Puan

Gameturk 100 TL

94,63 TL - Sipariş
Araf Online 250 GT Puan

Gameturk 250 TL

236,59 TL - Sipariş