Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye148.020
  • Online Üye2
  • Online Ziyaretçi84
  • Bugün Ziyaretçi12.571

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 33.0637$ USD
  • 35.9898€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Kinguin

MaxiGame Discord

Ürünler » BigPoint Oyunları » Rising Cities Metro Parası

Rising Cities Metro Parası

Bilgi : Stok olmayan ürünlerde siteye giriş yapıp "Stok İste" butonuna tıkladığınızda 5 veya 10 dk içerisinde siteye stok eklenir. Yeni stok eklenirken güncel Euro veya Dolar kuruna göre hesaplama yapılıp ürün güncel fiyattan stoğa eklenir o nedenle stok ekleme işleminden sonra fiyatlarda artma veya düşme olabileceğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Rising Cities Hakkında Bilgi (Rising Cities Nedir?): Bigpoint'in yeni tarayıcı oyunu Rising Cities'de atıl durumdaki bir şehrin belediye başkanı olarak oyuna başlıyorsunuz. Amacınız yaşanmaz durumdaki bu şehri en iyi şekilde düzenleyip yeniden yapılandırarak insanların hizmetine açmak ve  daha fazla insanın şehrinizde yaşamasını sağlayıp bu küçük şehri bir metropole dönüştürmek.

Rising Cities'de belediye başkanlığı yapmak göründüğü kadar kolay değil. Mühendislik, mimarlık ve yöneticilik gibi bir çok yeteneğe sahip olmalı ve bu yeteneklerini en iyi şekilde kullanmalısın. Evler yaparak insanların şehre gelmesini sağlamalı, etraftaki çöp ve döküntüleri temizlemeli, çeşitli yaşam alanları inşa ederek halkının refah seviyesini yükseltmelisin. Rising Cities Kayıt Ol || Rising Cities Oyna 


Rising Cities Metro Parası Satışı MaxiGame ayrıcalığı, hızı ve güveni ile huzurlarınızda. Rising Cities Metro Parası Sitesi denildiğinde hiç kuşkusuz ilk akla Maxigame gelir. Sitemizden Rising Cities Metro Parası Satın Almak için aşağıda verilen listeden Rising Cities Metro Parası Fiyatlarını inceleyip satın almak istediğiniz miktarın ücretini size sunulan onlarca alternatif ödeme yönteminden size en uygun olanı ile yapıp sipariş vermektir. Sipariş verdiğiniz anda sistem size Rising Cities Metro Parası E Pin kodu varecektir. Bu kodu Rising Cities sitesindeki üyeliğinize giriş yaparak ilgili alana girip anında Rising Cities Metro Parası Yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Rising Cities Metro Parası Alarak oyunda birçok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.