Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye137.985
  • Online Üye1
  • Online Ziyaretçi70
  • Bugün Ziyaretçi3.025

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 18.8216$ USD
  • 20.3824€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Discord

Ürünler » Webzen Oyunları WCoins » MU Online WCoin

MU Online WCoin

MU Online Hakkında Bilgi (MU Online Nedir?): İlk çıktığında ücretli hizmet veren Mu Online, Koreliler tarafından geliştirilmiş ve günümüzde Webzen firması tarafından yayınlanıp yayınına ücretsiz olarak devam eden ve yaklaşık 8 yıllık geçmişi olan bir MMORPG oyunu.

Grafik ve arayüz itibariyle Diablo'yu anımsatan Mu Online'da 8 farklı karakter sınıfı bulunuyor. Bu sınıflar: DARK KNIGHT, DARK WIZARD, FAIRY ELF, MAGIC GLADIATOR, DARK LORD, SUMMONER, MASTER LEVEL, RAGE FIGHTER

Her nekadar skill efektlerindeki kaliteyle büyük beğeni toplasada grafiklerde yer alan pürüz ve hatalar uzun süre oynandığında oyuncuyu rahatsız edebiliyor. Oyundaki en yüksek seviye 400, bu seviyeye ulaştığınızda seviyeniz sabit kalsa da yeteneklerinizi geliştirmeye devam edebiliyorsunuz.

Oldukça yüksek sayıda oyuncu kitlesi bulunan Mu Online'da saldırı başarı ve taarruz olmak üzere 2 farklı derecelendirme bulunuyor. Saldırı başarı oranı canavarlara karşı (PvM), taarruz oranı ise diğer oyunculara karşı (PvP) olan istatistikleri kapsamaktadır. MU Online İndir || MU Online Kayıt Ol || MU Online Oyna


Sitemizden güvenle hızlı bir şekilde MU Online W Coin Satın Alabilirsiniz. Sitemiz MU Online W Coin Satışı yapan nadir güvenilir sitelerin başında gelmektedir. MU Online W Coin Nedir derseniz eğer, MU Online W Coin oyun içerisinde size bir takım ayrıcalıklar tanıyan bir çeşit dijital oyun parasıdır. Sitemizden hemen hızlı ve kolay bir şekilde MU Online W Coin Almak için aşağıdaki listeden MU Online W Coin Fiyatlarını inceleyip satın almak istediğiniz miktarın ücretini sitemizdeki ödeme yöntemlerinden birini seçerek yapıp sipariş vermeniz yeterlidir. Sipariş verdiğinizde sistem size otomatikmen MU Online W Coin E Pin Kodu verecektir, bu kodu MU Online sitesindeki üyeliğinize giriş yapıp epin bölümüne girerek anında MU Online W Coin Yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. 

Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş
MU Online 500 WCoin 12,47 TL - Sipariş
MU Online 1000 WCoin 24,92 TL - Sipariş