Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye148.022
  • Online Üye1
  • Online Ziyaretçi57
  • Bugün Ziyaretçi5

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 33.0637$ USD
  • 35.9898€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Kinguin

MaxiGame Discord

Ürünler » Travian Oyunları » UnitedGP Stars

UnitedGP Stars

UnitedGP Hakkında Bilgi (UnitedGP Nedir?): Kendi yarış takımınızın lideri olarak, her şeyden eşit oranda sorumlusunuz. Araştırma, geliştirme, sürücüler ve strateji, iyi durumda tutmanız gerekenlerden sadece bazılarıdır.

Sürücü piyasası: Sürücünüzü verimli şekilde eğitin ve özelliklerini arttırın. Eğer sözleşmesi doluyorsa veya sözleşmesini uzatmayı düşünmüyorsanız, sürücünüzü doğru zamanda alın ve satın

Sezon: "Pro" seviyesine ulaştığınızda farklı bir ligde oynarsınız ve diğer bir grup oyuncuya karşı mücadele etmeniz gerekir. Eğer başarılı olursanız, gelecek seviyeye yükselebilirsiniz.

Strateji: Tamamladığınız her tur ile birlikte, stratejinizi daha mükemmel hale getirebilmek için kullanabileceğiniz önemli bilgiler elde edersiniz. Başarı ise vereceğiniz kararlara bağlıdır.

Yarış: Tüm hazırlıkların tamamlanması ve stratejik kararların alınmasından sonra yarış zamanıdır. Takımınıza, dünyanın çeşitli yerlerinden diğer oyunculara karşı liderlik yapacak mısınız? UnitedGP Kayıt Ol || UnitedGP Oyna


UnitedGP Stars Satışı
Maxigame farkı ile hizmetinizde. UnitedGP Stars Almak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Sitemizden UnitedGP Stars Satın Almak için yapmanız gereken tek şey aşağıdan UnitedGP Stars Fiyatlarını kontrol edip ödemenizi yapıp sipariş vermek. Sipariş esnasında sistem size UnitedGP Stars E Pin Kodu verecektir. Bu kodu UnitedGP Sitesindeki E Pin kısmına girerek anında UnitedGP Stars Yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Maxigame UnitedGP Stars Satışı Yapan Siteler arasındaki en güvenilir sitelerin başında gelmektedir. Siz de hemen UnitedGP Stars Alarak ayrıcalıklar dünyasına adım atın. 

Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş