Canlı Destek

İstatistikler

  • Toplam Üye72.503
  • Online Üye6
  • Online Ziyaretçi26
  • Bugün Ziyaretçi5.811

Canlı Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

  • 3.7884$ USD
  • 4.6611€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartıyla Kredi Yükle

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

Cep TL İle Ödeme

MaxiGame Gittigidiyor Dükkanımız

Ürünler » Travian Oyunları » UnitedGP Stars

UnitedGP Stars

UnitedGP Hakkında Bilgi (UnitedGP Nedir?): Kendi yarış takımınızın lideri olarak, her şeyden eşit oranda sorumlusunuz. Araştırma, geliştirme, sürücüler ve strateji, iyi durumda tutmanız gerekenlerden sadece bazılarıdır.

Sürücü piyasası: Sürücünüzü verimli şekilde eğitin ve özelliklerini arttırın. Eğer sözleşmesi doluyorsa veya sözleşmesini uzatmayı düşünmüyorsanız, sürücünüzü doğru zamanda alın ve satın

Sezon: "Pro" seviyesine ulaştığınızda farklı bir ligde oynarsınız ve diğer bir grup oyuncuya karşı mücadele etmeniz gerekir. Eğer başarılı olursanız, gelecek seviyeye yükselebilirsiniz.

Strateji: Tamamladığınız her tur ile birlikte, stratejinizi daha mükemmel hale getirebilmek için kullanabileceğiniz önemli bilgiler elde edersiniz. Başarı ise vereceğiniz kararlara bağlıdır.

Yarış: Tüm hazırlıkların tamamlanması ve stratejik kararların alınmasından sonra yarış zamanıdır. Takımınıza, dünyanın çeşitli yerlerinden diğer oyunculara karşı liderlik yapacak mısınız? UnitedGP Kayıt Ol || UnitedGP Oyna


UnitedGP Stars Satışı
Maxigame farkı ile hizmetinizde. UnitedGP Stars Almak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Sitemizden UnitedGP Stars Satın Almak için yapmanız gereken tek şey aşağıdan UnitedGP Stars Fiyatlarını kontrol edip ödemenizi yapıp sipariş vermek. Sipariş esnasında sistem size UnitedGP Stars E Pin Kodu verecektir. Bu kodu UnitedGP Sitesindeki E Pin kısmına girerek anında UnitedGP Stars Yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Maxigame UnitedGP Stars Satışı Yapan Siteler arasındaki en güvenilir sitelerin başında gelmektedir. Siz de hemen UnitedGP Stars Alarak ayrıcalıklar dünyasına adım atın. 

Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş
UnitedGP Stars 25 TL MG Kart

MangırKart 25 TL

25,48 TL - Sipariş
UnitedGP Stars 50 TL MG Kart

MangırKart 50 TL

50,96 TL - Sipariş
UnitedGP Stars 100 TL MG Kart

MangırKart 100 TL

101,92 TL - Sipariş
UnitedGP Stars 125 TL MG Kart

MangırKart 125 TL

127,40 TL - Sipariş
UnitedGP Stars 250 TL MG Kart

MangırKart 250 TL

254,80 TL - Sipariş