Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye148.021
  • Online Üye5
  • Online Ziyaretçi59
  • Bugün Ziyaretçi228

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 33.0637$ USD
  • 35.9898€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Kinguin

MaxiGame Discord

Ürünler » NCSoft Oyunları » Guilds Wars 2 CD Key

Guild Wars 2 CD Key

Guild Wars 2 Hakkında Bilgi (Guild Wars 2 Nedir?): Guild Wars 2, ArenaNet tarafından tarafından geliştirilmiş olan bir MMORPG oyunudur. Guild Wars serisinin devamı niteliğinde olan oyun ilk olarak 27 Mart 2007'de duyurulmuş, 28 Ağustos 2012'de resmi olarak yayımlanmıştır.Oyunun hikâyesi ilk oyundan 250 yıl sonra geçmektedir. Orijinal Guild Wars zamanından beri dünyayı kontrolleri altında tutan Yaşlı Ejderhalarla savaşmaya kendini adamış Destiny's Edge adlı bir loncanın yeniden ortaya çıkışını konu alan oyunun hikâyesi, fantezi dünyası Tyria'da geçmektedir. Oyun, kullanıcıların ortamda bulunmalarına bağlı olmaksızın yaşayan ve hikâyesi hücrelere ayrılmış ortamlarda ilerleyen bir dünyada oynama imkanı sunmaktadır.

Guild Wars 2, çok oyunculu olmasına rağmen, oyuncuların hareketlerine tepki veren bir hikâye anlatımına sahip olmasıyla türünün benzersiz örneklerinden biri sayılmaktadır. Dinamik görev yapma sistemi klasik sistemin yerini almış, dalga etkisi benzeri bir yöntem kullanarak oyunculardan bağımsız olarak yaşayan dünyada yer alan görevlere oyuncuların değişik yollarla yaklaşabilmesine imkan vermiştir. Ayrıca, meslekler arası sinerji yaratarak ve çevreyi bir silah olarak kullanmaya imkan tanıyarak birinci oyuna göre daha dinamik bir savaş sistemi yaratmak yapımcılar tarafından hedeflenmiştir. Guild Wars 2 İndir || Guild Wars 2 Kayıt Ol || Guild Wars 2 Oyna


Guild Wars 2 CD Key Satışları (GW2 CD Key Satışları) MaxiGame hızlı ve kalitesi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Hemen sitemizden Guild Wars 2 CD Key Satın Alarak (GW2 CD Key Satın Alarak) siz de Guild Wars'ın gizemli dünyasına dahil olun. Sitemiz Guild Wars 2 CD Key Satan Siteler (GW2 CD Key Satan Siteler) arasındaki en güvenilir sitelerin başında yer almaktadır aynı zamanda sitemiz her zaman size Guild Wars 2 Ucuz CD Key (GW2 Ucuz CD Key) ürünleri temin etmeye çalışmaktadır. Sitemizden alışveriş yapmak oldukça kolaydır bunun için aşağıdaki listeden Guild Wars 2 CD Key Fiyatlarını (GW2 CD Key Fiyatlarını) kontrol ederek gerekli ödemeyi size sunulan ödeme yöntemlerimizden birini kullanarak yapıp sipariş vermeniz yeterlidir. 

Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş
Guild Wars 2 Eu CD Key

Guild Wars 2 EU Standard Edition

569,50 TL - Sipariş
Guild Wars 2 Heart of Thorns CD Key 1.239,50 TL - Sipariş
2000 Gems Guild Wars 2 938,00 TL - Sipariş