Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye148.021
  • Online Üye4
  • Online Ziyaretçi56
  • Bugün Ziyaretçi266

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 33.0637$ USD
  • 35.9898€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Kinguin

MaxiGame Discord

Ürünler » BigPoint Oyunları » ZooMumba Lirası

ZooMumba Liraso ZL

Bilgi : Stok olmayan ürünlerde siteye giriş yapıp "Stok İste" butonuna tıkladığınızda 5 veya 10 dk içerisinde siteye stok eklenir. Yeni stok eklenirken güncel Euro veya Dolar kuruna göre hesaplama yapılıp ürün güncel fiyattan stoğa eklenir o nedenle stok ekleme işleminden sonra fiyatlarda artma veya düşme olabileceğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

ZooMumba Hakkında Bilgi (Zoo Mumba Nedir?): Hayvanları sever misin? Aslanlar, penguenler, filler hakkında her şeyi biliyor musun? O zaman hemen kendi hayvanat bahçeni kur! Çit alanlarında en egzotik hayvanları ZooMumba'da bulacaksın! Komik, uslanmaz ve çılgın hayvanlar çit alanlarında çoğalmaya başlayacak. Hayvan yavruları ve atraksiyonlar hayvanat bahçeni dünyaca ünlü yapıp, ziyaretçileri mıknatıs gibi çekecek!

Fakat ZooMumba sana çok daha fazlasını sunuyor! Safariye çık ve hayvanlar hakkında birçok bilgiyi, yaşam ortamını, yemi ve çit alanını elde et. ZooMumba sadece eğlenceli bir online hayvanat bahçesi olmakla kalmaz, aynı zamanda oldukça eğitici de bir oyundur! ZooMumba Kayıt Ol || ZooMumba Oyna


ZooMumba Lirası Satışı MaxiGame ayrıcalığı, hızı ve güveni ile huzurlarınızda. ZooMumba Lirası Sitesi denildiğinde hiç kuşkusuz ilk akla Maxigame gelir. Sitemizden ZooMumba Lirası Satın Almak için aşağıda verilen listeden ZooMumba Lirası Fiyatlarını inceleyip satın almak istediğiniz miktarın ücretini size sunulan onlarca alternatif ödeme yönteminden size en uygun olanı ile yapıp sipariş vermektir. Sipariş verdiğiniz anda sistem size ZooMumba Lirası E Pin kodu varecektir. Bu kodu ZooMumba sitesindeki üyeliğinize giriş yaparak ilgili alana girip anında ZooMumba Lirası Yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. ZooMumba Lirası Alarak oyunda birçok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.