Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye148.021
  • Online Üye4
  • Online Ziyaretçi60
  • Bugün Ziyaretçi284

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 33.0637$ USD
  • 35.9898€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Kinguin

MaxiGame Discord

Ürünler » Travian Oyunları » Miramagia Yakut

Miramagia Yakut

Miramagia Hakkında Bilgi (Miramagia Nedir?): Travian tarafından yayınlanan Miramagia fantastik ögelerin yer aldığı tarayıcı tabanlı bir RPG oyunudur. 2011 yılında yayına başlayan ve "Yılın Browser Oyunu", "Yılın MMO Oyunu" gibi ödüllere layık görülen Miramagia büyünün hüküm sürdüğü bir atmosfere sahip.

Mage, Sorcerer, Druid ver Shaman olmak üzere 4 farklı karakter sınıfının yer aldığı oyunda her sınıfın kız ve erkek karakter seçeneği bulunmakta. Çaylak bir büyücü olarak başladığınız oyunda ilk büyünüzü yapmayı öğrendikten sonra bir ejderha yumurtasının çatlamasını sağlayarak yavru ejderhayı sahiplenmeli ve sizinle birlikte gelişmesini sağlamalısınız.

Miramagia'da size ayrılan arazide bulunan çeşitli alanlarda bitkiler yetiştirerek yeni büyüler öğrenmeye çalışıyorsunuz. Miramagia Kayıt Ol || Miramagia Oyna


Miramagia Yakut Satışı
Maxigame farkı ile hizmetinizde. Miramagia Yakut Almak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Sitemizden Miramagia Yakut Satın Almak için yapmanız gereken tek şey aşağıdan Miramagia Yakut Fiyatlarını kontrol edip ödemenizi yapıp sipariş vermek. Sipariş esnasında sistem size Miramagia Yakut E Pin Kodu verecektir. Bu kodu Miramagia Sitesindeki E Pin kısmına girerek anında Miramagia Yakut Yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Maxigame Miramagia Yakut Satışı Yapan Siteler arasındaki en güvenilir sitelerin başında gelmektedir. Siz de hemen Miramagia Yakut Alarak ayrıcalıklar dünyasına adım atın. 

Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş