Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye148.020
  • Online Üye3
  • Online Ziyaretçi70
  • Bugün Ziyaretçi12.532

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 33.0637$ USD
  • 35.9898€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Kinguin

MaxiGame Discord

Ürünler » BigPoint Oyunları » Pirate Storm Elmas

Pirate Storm Elmas

Bilgi : Stok olmayan ürünlerde siteye giriş yapıp "Stok İste" butonuna tıkladığınızda 5 veya 10 dk içerisinde siteye stok eklenir. Yeni stok eklenirken güncel Euro veya Dolar kuruna göre hesaplama yapılıp ürün güncel fiyattan stoğa eklenir o nedenle stok ekleme işleminden sonra fiyatlarda artma veya düşme olabileceğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Pirate Storm Hakkında Bilgi (Pirate Storm Nedir?): Pirate Storm son zamanların en iyi deniz korsanlık oyunlarından bir tanesidir. Pirate Storm oyunu ile denizlerde binlerce gerçek oyuncu ile inanılmaz bir korsan macerası seni bekliyor.

BigPoint oyunu olan Pirate Storm, şimdi Türkiye’de. Sen de hemen gir ve bu fantastik korsan hikayesi içerisindeki yerini al!

Pirate Storm ile şimdiye kadar oynadığınız tüm deniz savaşı oyunlarını unutun. Pirate Storm harika görselleri ve efektleriyle daha ilk dakikadan sizi etkisi altına alacak. Üstelik indirmek ya da kurmak zahmetine katlanmadan bu oyunu oynayabileceksiniz, çünkü Pirate Storm bir tarayıcı oyunu. Tüm bu harika görselleri ve muhteşem efektlerin doyumsuz deneyimini tarayıcınızda yaşayacaksınız. Pirate Storm Kayıt Ol || Pirate Storm Oyna


Pirate Storm Elmas Satışları MaxiGame farkı ile hizmetinizde. Pirate Storm Elmas Sitesi denildiğinde hiç kuşkusuz ilk akla Maxigame gelir. Sitemizden Pirate Storm Elmas Satın Almak için aşağıda verilen listeden Pirate Storm Elmas Fiyatlarını inceleyip satın almak istediğiniz miktarın ücretini size sunulan onlarca alternatif ödeme yönteminden size en uygun olanı ile yapıp sipariş vermektir. Sipariş verdiğiniz anda sistem size Pirate Storm Elmas EPin kodu varecektir. Bu kodu Pirate Storm sitesindeki üyeliğinize giriş yaparak ilgili alana girip anında Pirate Storm Elmas Yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Pirate Storm Elmas Alarak oyunda birçok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.