Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye145.237
  • Online Üye1
  • Online Ziyaretçi55
  • Bugün Ziyaretçi3.616

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 30.8944$ USD
  • 33.3239€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Discord

Ürünler » Gameforge Oyunları » Ikariam Ambrosia

Ikariam Ambrosia

İkariam Hakkında Bilgi (İkariam Nedir?): Ikariam ya da İkariam Gameforge AG tarafından hazırlanan bir strateji oyunudur. Türü çok oyunculu online oyuna dayanır. Oyun eski Yunanistan döneminde adalar içinde uygarlıkların gelişmesini ve mücadelesini konu edinmiştir. Ikariam, Gameforge AG şirketinin en beğenilen oyunlarından biridir. Çoğunlukla olumlu eleştiriler almaktadır. Olumsuz eleştirilerin çoğunluğu ise her yeni versiyonla beraber puanların düşmesidir.

Ikariam Sid Meier hazırladığı Civilization serisine göre hazırlanmıştır. Ayrıca en büyük övgü Ikariam çıkmadan önce popüler olan Travian oyunundan daha ilgi çekici ve güzel olmasıdır.Oyunun amacı uygarlığını geliştirmek , kaynak toplamak , diplomasi ve savaştır. Binalar belli bir süreyle , araştırmalar ise belli bir süre sonra bir miktar artan puanlarla yapılmaktadır.Kayıt üzerine kullanıcıya küçük bir şehir verilir.Şehrin vatandaşları vergi ödemek yerine hammadde toplamaya gönderilebilir.Hammaddeye adandaki en fazla 16 oyuncu ile ortak kullandığın madenlerden toplarsınız.Her adada odun kampı ve bir lüks kaynak (Üzüm, kristal, mermer, sülfür) bulunmaktadır.Kaynaklara özgü özel binalar bulunmaktadır.Bütün kaynaklar oyunda ilerlemeyi sağlar bu yüzden kaynak satın alma ve satma mümkündür. Adadaki oyuncular daha kısa sürede çok kaynak elde etmek için ellerindeki maddelerden bağış yaparak madeni geliştirebilirler.Vatandaş sayısı asker yapınmında,işçilikte gibi yerlerde azalabilir bunun için belediye binasını geliştirilmelidir. Tavernada şarap sunarak halkı mutlu ederek göçü engelleyebilirsiniz. İkariam Kayıt Ol || İkariam Oyna


İkariam Ambrosia Satışları MaxiGame ayrıcalığı ile hizmetinizde. İkariam Ambrosia Nasıl Alınır diye düşünüyorsanız cevabınız Maxigame. Sitemizden İkariam Ambrosia Satın Almak son derece basit ve kolaydır. Oyunda ayrıcalığınızı ortaya koymak ve diğer rakiplerinizin önüne geçmek için siz de hemen İkariam Ambrosia Yükleyin. Sitemizden İkariam Ambrosia Almak için öncelikle aşağıdaki listeden İkariam Ambrosia Fiyatlarını incelemeli satın almak istediğiniz miktarın ücretini size sunulan alternatif ödeme seçeneklerimizden birini kullanarak yapmanız ve sipariş vermeniz yeterlidir. İkariam Ambrosia Kodu Nasıl Kullanılır diye sorabilirsiniz kendinize, sipariş verdiğiniz anda sistem size İkariam Ambrosia Kupon Kodu verecektir bu kodu Ikariam sitesinde istenilen alana girerek anında yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. 

Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş
Ikariam Ambrosia 5 TRY E-Pin

Gameforge 5 TRY

4,77 TL - Sipariş
Ikariam Ambrosia 10 TRY E-Pin

Gameforge 10 TRY

9,55 TL - Sipariş
Ikariam Ambrosia 25 TRY E-Pin

Gameforge 25 TRY

23,87 TL - Sipariş
Ikariam Ambrosia 50 TRY E-Pin

Gameforge 50 TL

47,73 TL - Sipariş
Ikariam Ambrosia 125 TRY E-Pin

Gameforge 125 TRY

119,33 TL - Sipariş