Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye148.022
  • Online Üye3
  • Online Ziyaretçi83
  • Bugün Ziyaretçi24

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 33.0637$ USD
  • 35.9898€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Kinguin

MaxiGame Discord

Ürünler » BigPoint Oyunları » Farmerama Çiftlik Altını & ViP

Farmerama Çiftlik Alrtını & ViP Paketi

Bilgi : Stok olmayan ürünlerde siteye giriş yapıp "Stok İste" butonuna tıkladığınızda 5 veya 10 dk içerisinde siteye stok eklenir. Yeni stok eklenirken güncel Euro veya Dolar kuruna göre hesaplama yapılıp ürün güncel fiyattan stoğa eklenir o nedenle stok ekleme işleminden sonra fiyatlarda artma veya düşme olabileceğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Farmerama Hakkında Bilgi (Farmerama Nedir?): FARMERAMA'da güzel bir yaz günü. Online oyunun altın sarısı buğdayla kaplı tarlalarında ve güzel kokulu meyve bahçelerinde dolaşıyorsun ve hayal meyal bir baykuşun havada dönerek uçtuğunu fark ediyorsun. Bir saniye! Baykuş mu? Güpegündüz FARMERAMA'da? Online oyunun dünyasında bir terslik var gibi...

Online oyunun baykuşu heyecanla kanat çırpıyor ve sanki sana bir şeyler söylemek istiyor gibi. Onu takip ediyorsun ve bir tepenin arkasında terk edilmiş küçük bir çiftlik evi çıkıyor karşına. Baykuş bir çit direğine konuyor ve kocaman gözlerle sana bakıyor. Yola devam ediyorsun ve tuhaf bir senaryo çıkıyor karşına. Online oyun FARMERAMA'daki eski bir traktörün üstünde bir sürü yünlü koyun var ve verandada da bir inek salıncakta FARMERAMA güneşinin tadını çıkarıyor.

Konuşan çok çılgın hayvanlarla ilgilenmeye ve online oyun FARMERAMA'da kendi muhteşem çiftliğni kurmaya ne dersin? Gerçek bir maceraya benziyor bu! Haydi hemen harekete geçip online oyun FARMERAMA'daki hayvanlara çiftliği tekrar kurmada yardım et. FARMERAMA oyna! Farmerama Kayıt Ol || Farmerama Oyna


Farmerama Çiftlik Altını Satışı (Farmerama ÇA Satışı) MaxiGame ayrıcalığı, hızı ve güveni ile huzurlarınızda. Farmerama Çiftlik Altını (Farmerama ÇA Sitesi) denildiğinde hiç kuşkusuz ilk akla Maxigame gelir. Sitemizden Farmerama Çiftlik Altını Satın Almak (Farmerama ÇA Satın Almak) için aşağıda verilen listeden Farmerama Çiftlik Altını Fiyatlarını (Farmerama ÇA Fiyatlarını) inceleyip satın almak istediğiniz miktarın ücretini size sunulan onlarca alternatif ödeme yönteminden size en uygun olanı ile yapıp sipariş vermektir. Sipariş verdiğiniz anda sistem size Farmerama Çiftlik Altını E Pin kodu (Farmerama ÇA EPin Kodu) varecektir. Bu kodu Farmerama sitesindeki üyeliğinize giriş yaparak ilgili alana girip anında Farmerama Çiftlik Altını Yükleme (Farmerama ÇA Yükleme) işlemini tamamlayabilirsiniz. Farmerama Çiftlik Altını Alarak (Farmerama ÇA Alarak) oyunda birçok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.