Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye148.021
  • Online Üye4
  • Online Ziyaretçi65
  • Bugün Ziyaretçi406

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 33.0637$ USD
  • 35.9898€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Kinguin

MaxiGame Discord

Ürünler » Gameforge Oyunları » Wild Guns Külçe Altın

WildGuns Külçe Altın

Wild Gund Hakkında Bilgi (WildGuns Nedir?): Vahşi Batı temasından hoşlanan oyun severlere zengin bir içerik sunan Wild Guns, sizleri Vahşi Batı’nın Kovboyları, Kızılderilileri ve Meksikalıları arasında geçen bir mücadeleye dahil ediyor. Gameforge firması tarafından yayınlanan Wild Guns, tarayıcı üzerinden oynanan ve ücretsiz olan bir maceraya sizleri davet etmektedir. Vahşi Batı temasının başarıyla işendiği Wild Guns, içerdiği pek çok detay ile oyun severlerin, oyunda geçirdiği her dakika boyunca kendisini Vahşi Batıdaymışçasına hissetmesine elverişli bir ortam yaratmıştır. Eğer bu temanın hayranlarındansanız, Wild Guns’ı kaçırmamanız gerek.

Oyunda yer alan taraf seçeneklerinden bahsetmek gerekirse Wild Guns, Kovboylar, Meksikalılar ve Kızılderililer olmak üzere üç farklı taraf seçeneğini sizlere sunmaktadır.  Wild Guns Kayıt Ol || Wild Guns Oyna


Wild Guns Külçe Satışları MaxiGame ayrıcalığı ile hizmetinizde. Wild Guns Külçe Nasıl Alınır diye düşünüyorsanız cevabınız Maxigame. Sitemizden Wild Guns Külçe Satın Almak son derece basit ve kolaydır. Oyunda ayrıcalığınızı ortaya koymak ve diğer rakiplerinizin önüne geçmek için siz de hemen Wild Guns Külçe Kron Yükleyin. Sitemizden Wild Guns Külçe Almak için öncelikle aşağıdaki listeden Wild Guns Külçe Fiyatlarını incelemeli satın almak istediğiniz miktarın ücretini size sunulan alternatif ödeme seçeneklerimizden birini kullanarak yapmanız ve sipariş vermeniz yeterlidir. Wild Guns Külçe Kodu Nasıl Kullanılır diye sorabilirsiniz kendinize, sipariş verdiğiniz anda sistem size Wild Guns Külçe Kupon Kodu verecektir bu kodu Wild Guns sitesinde istenilen alana girerek anında yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. 

Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş
WildGuns Külçe 5 TRY E-Pin

Gameforge 5 TRY

4,90 TL - Sipariş
WildGuns Külçe 10 TRY E-Pin

Gameforge 10 TRY

9,80 TL - Sipariş
WildGuns Külçe 25 TRY E-Pin

Gameforge 25 TRY

24,50 TL - Sipariş
WildGuns Külçe 50 TRY E-Pin

Gameforge 50 TRY

49,00 TL - Sipariş
WildGuns Külçe 125 TRY E-Pin

Gameforge 125 TRY

122,50 TL - Sipariş