Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye148.020
  • Online Üye2
  • Online Ziyaretçi101
  • Bugün Ziyaretçi102

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 33.0637$ USD
  • 35.9898€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Kinguin

MaxiGame Discord

Yeni Üyelik Kaydı

Adınız:
Soyadınız:
Üye Adı:
E-Mail Adresi:
Şifre:
Şifre Onayı:
Cinsiyetiniz:
Üyelik Sözleşmesi:
Üyelik Sözleşmesi   Şartlarını okudum ve kabul ediyorum
Güvenlik Kodu: Lütfen Resimdeki kodu yazınız

Üyelik Sözleşmesi

1. Üyelerin (Müşterilerin) satın aldıkları ürünlerden satın aldıkları andan itibaren kendileri sorumludur.Satın alma işleminden sonra oluşabilecek hiç bir sorundan sitemiz sorumlu değildir.

2. Yanlışlıkla alınan hiç bir ürünün üründe bizden kaynaklanan bir sorun olmadığı takdirde geri iadesi yapılamaz siparişin iptali veya değişimi sağlanamaz.

3. Sitemiz sattığı hiç bir ürün için teknik destek vermekle yükümlü değildir.Eğer yardım istenilen konu hakkında bilgi sahibi isek ve durumumuz cevap vermeye elverişli isek isteğe bağlı olarak yardımcı olunabilir ancak böyle bir sorumluluğumuzun olmadığı bilinmesi gerekmektedir.

4. Üyeler (Müşteriler) kendi verdikleri bilgilerin doğruluğundan sorumludur. Bilgilerin yanlış verildiği tesbit edildiğinde üyelik bilgi vermeksizin ve uyarılmaksızın dondurulabilir.

5. Üyeler (Müşteriler) kendi hesaplarının güvenliğinden sorumludur. Kendi ihmalkârlıkları ve hataları nedeni ile hesaplarında oluşabilecek hiç bir kayıp ve zarardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

6. Ürün fiyalatlarında dolar kuru değişikliği ve fiyatları belirleyen diğer etmenlerin değişikliğine bağlı olarak aniden habervermeksizin değişikliğe gidilebilir.

7. Gerek duyulduğunda 3 aydan eski siparişler, sipariş hareketleri ve puan hareketleri silinebilir. Lütfen 3 aydan eski siparişlerinizi bu tür durumlar için bilgisayarınıza kayıt ediniz.

8. Sitemize yapılan ödemeler kesinlikle geri iade edilmemektedir. Sitemize yapılan ödemeler sitemiz üzerinde kullanılmalıdır.

9. Sitemize üyelik iptali ve üyelik silme işlemi bulunmamaktadır. Kayıt işleminden sonra üyelik iptali veya silme talebinde bulunulamaz.

10. Sitemiz bu sözleşmeyi dilediği zaman iptal edebilir ve üzerinde değişiklikler yapma hakkını her zaman saklı tutar.

11. Üyelik kriterlerini sağlayan kişiler, akıl sağlıgının yerinde olduğunu ve eylemlerinin sorumluluğunu taşımakla yükümlü olduklarını kabul eder.

12. Üyeler işbu sözleşmeyi onlaylandıktan ve kayıt formunu doldurulduktan sonra firmaya üye olmuş ve sözleşmeye uymayı taahhüt etmiş kabul edilir.