Canlı Destek

İstatistikler

  • Toplam Üye72.549
  • Online Üye9
  • Online Ziyaretçi27
  • Bugün Ziyaretçi2.489

Canlı Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

  • 3.7884$ USD
  • 4.6611€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartıyla Kredi Yükle

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

Cep TL İle Ödeme

MaxiGame Gittigidiyor Dükkanımız

Ürünler » Gameforge Oyunları » NosTale NosDolar

NosTale NosDolar

NosTale Hakkında Bilgi (NosTale Nedir?): NosTale bir MMORPG tarzı bir oyundur.İlk olarak Kore'de 2006 yılında çıkmıştır. Daha sonra başka dillere çevrilerek dünyaya yayılmıştır.Bugün şu diller mevcuttur: Japonca, Çince, Almanca, İtalyanca, İngilizce, Fransızca, Rusça, İspanyolca, Lehçe ve Türkçe'dir.

Maceracı oyuna başlayanların ilk oldukları karakterdirler ve acemilerdir. Oyuncular 20. iş seviyesine ulaştıklarında bir aşağıdaki mesleklerden birini seçerler. Nostale Resmi Web Sitesi'nde maceracı karakterinin açıklaması şöyledir: Maceracı Maceracı ilk bakışta genç ve tecrübesiz gibi gözükse de buna kanmamak lazımdır. NosVille'e gelen her yeni oyuncu tecrübesiz bir maceracı olarak başlar. Günün birinde bir kahraman olmak için de zorlu bir eğitimden geçmelidir. Bu maceracı, merak ve enerji dolu bir şekilde silahlarını kötülüğe karşı yapılan savaşda kullanır. NosTale İndir || NosTale Kayıt Ol || NosTale Oyna


NosTale NosDolar Satışları MaxiGame ayrıcalığı ile hizmetinizde. NosTale NosDolar Nasıl Alınır diye düşünüyorsanız cevabınız Maxigame. Sitemizden NosTale NosDolar Satın Almak son derece basit ve kolaydır. Oyunda ayrıcalığınızı ortaya koymak ve diğer rakiplerinizin önüne geçmek için siz de hemen NosTale NosDolar Yükleyin. Sitemizden NosTale NosDolar Almak için öncelikle aşağıdaki listeden NosTale NosDolar Fiyatlarını incelemeli satın almak istediğiniz miktarın ücretini size sunulan alternatif ödeme seçeneklerimizden birini kullanarak yapmanız ve sipariş vermeniz yeterlidir. NosTale NosDolar Kodu Nasıl Kullanılır diye sorabilirsiniz kendinize, sipariş verdiğiniz anda sistem size NosTale NosDolar Kupon Kodu verecektir bu kodu NosTale sitesinde istenilen alana girerek anında yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. 

Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş
NosTale NosDolar 5 TRY E-Pin

Gameforge 5 TRY

4,90 TL - Sipariş
NosTale NosDolar 10 TRY E-Pin

Gameforge 10 TL

9,80 TL - Sipariş
NosTale NosDolar 25 TRY E-Pin

Gameforge 25 TL

24,50 TL - Sipariş
NosTale NosDolar 50 TRY E-Pin

Gameforge 50 TRY

49,00 TL - Sipariş
NosTale NosDolar 125 TRY E-Pin

Gameforge 125 TRY

122,50 TL - Sipariş