Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye148.022
  • Online Üye3
  • Online Ziyaretçi56
  • Bugün Ziyaretçi4

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 33.0637$ USD
  • 35.9898€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Kinguin

MaxiGame Discord

Ürünler » Gameforge Oyunları » NosTale NosDolar

NosTale NosDolar

NosTale Hakkında Bilgi (NosTale Nedir?): NosTale bir MMORPG tarzı bir oyundur.İlk olarak Kore'de 2006 yılında çıkmıştır. Daha sonra başka dillere çevrilerek dünyaya yayılmıştır.Bugün şu diller mevcuttur: Japonca, Çince, Almanca, İtalyanca, İngilizce, Fransızca, Rusça, İspanyolca, Lehçe ve Türkçe'dir.

Maceracı oyuna başlayanların ilk oldukları karakterdirler ve acemilerdir. Oyuncular 20. iş seviyesine ulaştıklarında bir aşağıdaki mesleklerden birini seçerler. Nostale Resmi Web Sitesi'nde maceracı karakterinin açıklaması şöyledir: Maceracı Maceracı ilk bakışta genç ve tecrübesiz gibi gözükse de buna kanmamak lazımdır. NosVille'e gelen her yeni oyuncu tecrübesiz bir maceracı olarak başlar. Günün birinde bir kahraman olmak için de zorlu bir eğitimden geçmelidir. Bu maceracı, merak ve enerji dolu bir şekilde silahlarını kötülüğe karşı yapılan savaşda kullanır. NosTale İndir || NosTale Kayıt Ol || NosTale Oyna


NosTale NosDolar Satışları MaxiGame ayrıcalığı ile hizmetinizde. NosTale NosDolar Nasıl Alınır diye düşünüyorsanız cevabınız Maxigame. Sitemizden NosTale NosDolar Satın Almak son derece basit ve kolaydır. Oyunda ayrıcalığınızı ortaya koymak ve diğer rakiplerinizin önüne geçmek için siz de hemen NosTale NosDolar Yükleyin. Sitemizden NosTale NosDolar Almak için öncelikle aşağıdaki listeden NosTale NosDolar Fiyatlarını incelemeli satın almak istediğiniz miktarın ücretini size sunulan alternatif ödeme seçeneklerimizden birini kullanarak yapmanız ve sipariş vermeniz yeterlidir. NosTale NosDolar Kodu Nasıl Kullanılır diye sorabilirsiniz kendinize, sipariş verdiğiniz anda sistem size NosTale NosDolar Kupon Kodu verecektir bu kodu NosTale sitesinde istenilen alana girerek anında yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. 

Oyuna ait sunucu listesi bulunamadi
Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş
NosTale NosDolar 6 TRY E-Pin

Gameforge 6 TRY

6,00 TL - Sipariş
NosTale NosDolar 12 TRY E-Pin

Gameforge 12 TL

12,00 TL - Sipariş
NosTale NosDolar 30 TRY E-Pin

Gameforge 30 TL

30,00 TL - Sipariş
NosTale NosDolar 60 TRY E-Pin

Gameforge 60 TRY

60,00 TL - Sipariş
NosTale NosDolar 150 TRY E-Pin

Gameforge 150 TRY

150,00 TL - Sipariş