Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye148.022
  • Online Üye4
  • Online Ziyaretçi52
  • Bugün Ziyaretçi8

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 33.0637$ USD
  • 35.9898€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Kinguin

MaxiGame Discord

Ürünler » Wargaming Oyunları » World of Warplanes Altın

World of Warplanes Gold Redeem Code

World of Warplanes Hakkında Bilgi (World of Warplanes Nedir?): Karada savaşlarının yapıldığı World of Tanks ve deniz savaşları içerikli World of Warships'in ardından hava savaşlarıyla ön plana çıkan uçuş simülasyonu World of Warplanes oyunseverler ile buluştu. Wargaming.net -  Persha Studio iş birliğiyle geliştirilen World of Warplanes 2. Dünya Savaşı döneminde geçiyor.

Amerika, Sovyetler Birliği Japonya ve Almanya olmak üzere 4 farklı devlete ait çeşitli uçakların kullanılabildiği World of Warplanes'de seçmiş olduğunuz uçağın motor, silah ve dış aksamlarını özelleştirebiliyorsunuz. Maksimum 15 dakika süren hava savaşlarının yapılabildiği oyunda farklı büyüklük ve özelliklere sahip bir çok uçak bulunmakta.

World of Warplanes'in güzel yanlarında biri ise klavye ve mouse'un yanısıra gamepad ve joystik ile de oynanabiliyor olması. Kaliteli graiklere sahip olan oyunda farklı özelliklerde oldukça büyük çeşitli harita seçenekleri bulunuyor. World of Warplanes İndir || World of Warplanes Kayıt Ol || World of Warplanes Oyna


World of Warplanes Altın Satışı
(World of Warplanes Gold Satışı) Maxigame ayrıcalığı ile huzurlanırınızda. Siz de World of Warplanes Altın Satın Almak (World of Warplanes Gold Satın Almak) istiyor ve World of Warplanes Altın Nasıl Satın Alınır (World of Warplanes Gold Nasıl Satın Alınır) diye düşünenlerdenseniz eğer doğru yerdesiniz. Sitemizden güvenli, hızlı ve çok kolay bir şekilde World of Warplanes Altın Satın Alabilirsiniz (World of Warplanes Gold Satın Alabilirsiniz). Bunun için öncelikle aşağıdaki listeden World of Warplanes Altın Fiyatlarını (World of Warplanes Gold Fiyatlarını) kontrol edip satın almak istediğiniz Gold miktarının ücretini size sunulan ödeme yöntemlerinden birisi ile yapıp sipariş vermeniz yeterlidir. Sipariş verdiğizde sistem size otomatikmen World of Warplanes Altın Kodu (World of Warplanes Gold Kodu) verecektir, bu kodu World of Warplanes sitesindeki üyeliğinize giriş yaparak epin kodu kısmına yazıp anında World of Warplanes Altın Yükleme (World of Warplanes Gold Yükleme) İşlemini tamamlayabilirsiniz.

Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş
World of Warplanes 500 Gold 20,14 TL - Sipariş
World of Warplanes 1000 Gold 24,37 TL - Sipariş
World of Warplanes 1500 Gold 48,75 TL - Sipariş