Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye137.985
  • Online Üye1
  • Online Ziyaretçi120
  • Bugün Ziyaretçi3.466

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 18.8216$ USD
  • 20.3824€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Discord

Ürünler » BigPoint Oyunları » Dark Orbit Uridium & ViP & Gemi

DarkOrbit Uridium & ViP & Gemi

Bilgi : Stok olmayan ürünlerde siteye giriş yapıp "Stok İste" butonuna tıkladığınızda 5 veya 10 dk içerisinde siteye stok eklenir. Yeni stok eklenirken güncel Euro veya Dolar kuruna göre hesaplama yapılıp ürün güncel fiyattan stoğa eklenir o nedenle stok ekleme işleminden sonra fiyatlarda artma veya düşme olabileceğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Dark Orbit Hakkında Bilgi (Dark Orbit Nedir?): DarkOrbit, Bigpoint Games tarafından üretilmiş, web tabanlı bir uzay-aksiyon oyunudur. Oyun 2006 yılında betadan çıkıp tam sürümüyle hizmet vermeye başlamıştır. Oyunda size üç gezegenden birini seçme hakkı verilir. Bunlar Dünya(EIC), Venüs(VRU) ve Mars(MMO)'tır. Oyunda onlarca türden uzaylı ve uzay gemisi olarak NPC'ler belirlenmiştir. Onları patlattığınızda (veya öldürdüğünüzde) size onların gücüne, darbe puanına göre; şeref puanı, tecrübe puanı, credits ve uridium verir. Oyundaki para birimleri credits ve uridiumdur. Uridium,oyunda gerçek para karşılığı satın alınabilir. Oyunda lazerler, kalkanlar, jeneratörler, tamir robotları, CPU'lar, PET adı verilen yardımcı robotunuz vb. şeyler sizin ekipmanınızdır. Bunları sizin var olan geminizin içine dizersiniz ve savaşırsınız.  Dark Orbit Kayıt Ol || Dark Orbit Oyna


Darkorbit Uridium Satışı MaxiGame ayrıcalığı, hızı ve güveni ile huzurlarınızda. Darkorbit Uridium Sitesi denildiğinde hiç kuşkusuz ilk akla Maxigame gelir. Sitemizden Darkorbit Uridium Satın Almak için aşağıda verilen listeden Darkorbit Uridium Fiyatlarını inceleyip satın almak istediğiniz miktarın ücretini size sunulan onlarca alternatif ödeme yönteminden size en uygun olanı ile yapıp sipariş vermektir. Sipariş verdiğiniz anda sistem size Darkorbit Uridium E Pin kodu varecektir. Bu kodu Darkorbit sitesindeki üyeliğinize giriş yaparak ilgili alana girip anında Darkorbit Uridium Yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Darkorbit Uridium Alarak oyunda birçok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.