Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye145.237
  • Online Üye1
  • Online Ziyaretçi45
  • Bugün Ziyaretçi2.988

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 30.8944$ USD
  • 33.3239€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Discord

Ürünler » Gameforge Oyunları » Aion Online Coins (Gameforge)

Aion Online NCoin

Aion Online Hakkında Bilgi (Aion Online Nedir?): NCSoft firması tarafından geliştirilen ve günümüzde dağıtımı Gameforge firması tarafından üstlenen MMORPG oyunu AION Oline, oldukça kaliteli grafik yapısı ve mükemme görev statüleriyle oyuncuları bilgisayar başına kilitleyecek olan online aksiyon oyunlarından bir tanesi olarak bizlerin karşısına çıkıyor.

Sahip olduğu grafik kalitesi oldukça gelişmiş ve online oyun içerisindeli heyecan üst safhalarda diyebliriz. Oyuncularına dört farklı ırk seçeneği sunan AION Online'da, kendi içerisindeki 2 farklı dallara ayrılmış olan bu sınıflar içerisindeki karakterlerin herbirinin farklı yetenekleri bulunmaktadır. Düzgün bir şekilde geliştirilmiş olan karakter yapılandırmaları oyunun en iyi yönlerinden birisi. Oyun içerisinde seçeceğimiz oyun karakterimizi dilediğimiz gibi özelleştirme olanağına sahibiz. Bu nedenle AION Online içerisindeki oyun karakterinizi daha iyi benimseyebileceksiniz. Yeni nesil oyunlara dahil edilmiş olan ve oyuncular tarafından en çok beğenilen uçma yetenği AION Online oyununa dahil edilmiş durumdadır. Oyun içerisinde yer alan karakterimiz 10. seviyeye geldiği andan itibaren bu yeteneğe sahip olabiliyorsunuz ve kullanabiliyorsunuz. Gelişmiş oyun haritalarını, dolu dolu görev seçeneklerini ve daha pek çoğunu sizlere sunan AION Online'da oldukça keyifli vakitler sizleri bekliyor... Aion Online İndir || Aion Online Kayıt Ol || Aion Online Oyna


Aion Online Coins Satışları MaxiGame ayrıcalığı ile hizmetinizde. Aion Online Coins Nasıl Alınır diye düşünüyorsanız cevabınız Maxigame. Sitemizden Aion Online Coins Satın Almak son derece basit ve kolaydır. Oyunda ayrıcalığınızı ortaya koymak ve diğer rakiplerinizin önüne geçmek için siz de hemen Aion Online Coins Yükleyin. Sitemizden Aion Online Coins Almak için öncelikle aşağıdaki listeden Aion Online Coins Fiyatlarını incelemeli satın almak istediğiniz miktarın ücretini size sunulan alternatif ödeme seçeneklerimizden birini kullanarak yapmanız ve sipariş vermeniz yeterlidir. Aion Online Coins Kodu Nasıl Kullanılır diye sorabilirsiniz kendinize, sipariş verdiğiniz anda sistem size Aion Online Coins Kupon Kodu verecektir bu kodu Aion Online sitesinde istenilen alana girerek anında yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. 

Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş
Aion Online Coins 5 TRY E-Pin

Gameforge 5 TRY

4,77 TL - Sipariş
Aion Online Coins 10 TRY E-Pin

Gameforge 10 TRY

9,55 TL - Sipariş
Aion Online Coins 25 TRY E-Pin

Gameforge 25 TRY

23,87 TL - Sipariş
Aion Online Coins 50 TRY E-Pin

Gameforge 50 TRY

47,73 TL - Sipariş
Aion Online Coins 125 TRY E-Pin

Gameforge 125 TRY

119,33 TL - Sipariş