Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye148.022
  • Online Üye7
  • Online Ziyaretçi108
  • Bugün Ziyaretçi587

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 33.0637$ USD
  • 35.9898€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Kinguin

MaxiGame Discord

Ürünler » Gameforge Oyunları » Tanoth Kan Taşı

Tanoth Kan Taşı

Tanoth Hakkında Bilgi (Tanoth Nedir?): Gameforge tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı MMORPG oyunu Tanoth‘da, cesur maceraperestlere katılarak karanlığa gömülen Aris ülkesini acımasız yaratıklardan kurtarmak için amansız bir yolculuğa çıkacaksınız.

Oyuna kayıt olup giriş yaptığınızda sizi karakter sayfası karşılayacak. Bu sayfadan kahramanınızın adını ve avatarını değiştirebilir, Güç, Kabiliyet, Bünye ve Zeka gibi özelliklerini yükseltebilir, kıyafet, takı ve silah gibi malzemeleri kullanabilir, ayrıca oyun ile ilgili çeşitli ayarları yapabilirsiniz. Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra gelişmek ve altın toplamak için Maceraya atılmaya başlayabilirsiniz. Tanoth Kayıt Ol || Tanoth Oyna


Tanoth Kan Taşı Satışları MaxiGame ayrıcalığı ile hizmetinizde. Tanoth Kan Taşı Nasıl Alınır diye düşünüyorsanız cevabınız Maxigame. Sitemizden Tanoth Kan Taşı Satın Almak son derece basit ve kolaydır. Oyunda ayrıcalığınızı ortaya koymak ve diğer rakiplerinizin önüne geçmek için siz de hemen Tanoth Kan Taşı Yükleyin. Sitemizden Tanoth Kan Taşı Almak için öncelikle aşağıdaki listeden Tanoth Kan Taşı Fiyatlarını incelemeli satın almak istediğiniz miktarın ücretini size sunulan alternatif ödeme seçeneklerimizden birini kullanarak yapmanız ve sipariş vermeniz yeterlidir. Tanoth Kan Taşı Kodu Nasıl Kullanılır diye sorabilirsiniz kendinize, sipariş verdiğiniz anda sistem size Tanoth Kan Taşı Kupon Kodu verecektir bu kodu Tanoth sitesinde istenilen alana girerek anında yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. 

Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş
Tanoth Kan Taşı 5 TRY E-Pin

Gameforge 5 TRY

4,90 TL - Sipariş
Tanoth Kan Taşı 10 TRY E-Pin

Gameforge 10 TRY

9,80 TL - Sipariş
Tanoth Kan Taşı 25 TRY E-Pin

Gameforge 25 TRY

24,50 TL - Sipariş
Tanoth Kan Taşı 50 TRY E-Pin

Gameforge 50 TRY

49,00 TL - Sipariş
Tanoth Kan Taşı 125 TRY E-Pin

Gameforge 125 TRY

122,50 TL - Sipariş