Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye148.020
  • Online Üye1
  • Online Ziyaretçi95
  • Bugün Ziyaretçi12.671

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 33.0637$ USD
  • 35.9898€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Kinguin

MaxiGame Discord

Ürünler » BigPoint Oyunları » SkyRama Uçuş Lirası

SkyRama Uçuş Kuruşu

SkyRama Hakkında Bilgi (SkyRama Nedir?): Ücretsiz oyun Skyrama'da sınır gökyüzüdür! Burada kendi havaalanını işletebilir ve inanılmaz keyifli vakit geçirebilirsin.

Skyrama ücretsiz bir oyundan çok daha fazlasıdır. Kendi havalanının tasarımını yapabilir ve onu devamlı istediğin gibi şekillendirebilirsin. Yolcular için terminaller ve uçaklar için park pozisyonları yerleştirebilirsin.


Değişik ülkelerdeki arkadaşların da uçaklarını Skyrama'daki havaalanına indirebilirler. Dahası, Skyrama'da devamlı yeni başarılar elde etmen mümkün; çünkü bu oyun diğerleri gibi birkaç turda bitmez ve sana uzun vadede eğlence sunar. Seviye çıkıp filona yeni uçaklar ekle ve havaalanının çevresini renkli öğelerle ve binalarla güzelleştirip daha fazla yolcu kazan.

Ücretsiz oyun Skyrama dünyanın her yerinde oynanıyor. Arkadaşlarının havaalanlarını ziyaret et ve onları kendi havaalanına davet et. Bu ücretsiz oyunun imkanlarından yararlanıp havaalanını uluslararası bir havaalanına dönüştür. SkyRama Kayıt Ol || SkyRama Oyna


SkyRama Uçuş Lirası Satışı (SkyRama Uçuş Parası) MaxiGame ayrıcalığı, hızı ve güveni ile huzurlarınızda. SkyRama Uçuş Lirası Sitesi (SkyRama Uçuş Parası Sitesi) denildiğinde hiç kuşkusuz ilk akla Maxigame gelir. Sitemizden SkyRama Uçuş Lirası Satın Almak (SkyRama Uçuş Parası Satın Almak) için aşağıda verilen listeden SkyRama Uçuş Lirası Fiyatlarını (SkyRama Uçuş Parası Fiyatlarını) inceleyip satın almak istediğiniz miktarın ücretini size sunulan onlarca alternatif ödeme yönteminden size en uygun olanı ile yapıp sipariş vermektir. Sipariş verdiğiniz anda sistem size SkyRama Uçuş Lirası E Pin kodu (SkyRama Uçuş Parası EPin Kodu) varecektir. Bu kodu SkyRama sitesindeki üyeliğinize giriş yaparak ilgili alana girip anında SkyRama Uçuş Lirası Yükleme (SkyRama Uçuş Parası Yükleme) işlemini tamamlayabilirsiniz. SkyRama Uçuş Lirası Alarak (SkyRama Uçuş Parası Alarak) oyunda birçok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.