Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye148.022
  • Online Üye2
  • Online Ziyaretçi66
  • Bugün Ziyaretçi9

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 33.0637$ USD
  • 35.9898€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Kinguin

MaxiGame Discord

Ürünler » BigPoint Oyunları » Deepolis Helix & ViP Paket

Deepolis Helix & ViP Paketi

Deeplis Hakkında Bilgi (Deepolis Nedir?): Deepolis Bigpoint şirketinin üç boyutlu bilgisayar oyunudur. 17 Aralık 2008'de piyasaya sürülmüştür. Oyun 20 dilde çevrilmiş olup en son Kasım 2009'da güncellenmiştir.

Deepolis oyununda gerçek bir sualtı amirali gibi oynuyorsunuz ve amacınız NPC'leri ve diğer oyuncuları batırmak ve macerayı tamamlamaktır. Sonuç olarak deneyim puanlarınızı (EP) topluyorsunuz ve seviye seviye ilerliyorsunuz. Denizaltınızı 3 boyutlu sualtında kullanıyor olacaksınız. Oyuncular NPC lerle savaşmak için klanlar oluşturabilir, ayrıca tek başına oynayıp seviye atlayabilir.

Oyunun esas amacı 10000 Euroya kadar ulaşabilen büyük ikramiyeyi kazanmaktır. Bütün oyuncular harita üzerinde savaş mücadelesine girerler. İkramiyenizi denizdeki enkazları toplayarak arttırabilirsiniz. Eğer 10000 Euronun hepsini toplayamazsınız, savaşı kazandığınızda topladığınız miktarı kazanacaksınız. Deepolis Kaydol || Deepolis Oyna


Deepolis Helix Satışı MaxiGame güveni ve hızlı ile huzurlarınızda. Deepolis Helix Sitesi denildiğinde hiç kuşkusuz ilk akla Maxigame gelir. Sitemizden Deepolis Helix Satın Almak için aşağıdaki listeden Deepolis Helix Fiyatlarını inceleyip satın almak istediğiniz miktarın ücretini size sunulan onlarca alternatif ödeme yönteminden size en uygun olanı ile yapıp sipariş vermektir. Sipariş verdiğiniz anda sistem size Deepolis Helix E Pin kodu varecektir. Bu kodu Deepolis sitesindeki üyeliğinize giriş yaparak ilgili alana girip anında Deepolis Helix Yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Deepolis Helix Alarak oyunda birçok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.